Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

ismailwsx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar gerçekten antutu kaç çıkarsa çıksın daha önceden xperia z kullanımlarımla karşılaştırdığımda ve bazı cıhaz deneyimlerime baktığımda abi olmuş bu cihaz gerçekten çok memnunum almak isteyenlere düşünenlere kesınlıkle tavsıye ederim hiç burlarda yorum okuyarak zaman harcamayın gidin alın

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Incelersen knock özelliği ile ilgili tıklaman Gereken yerleri göreceksin, şuan kullanmadığım için yardımcı olamayacağım.

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Her yerine baktım hatta nova prime yide indirdim yok bulamadim

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Buldum nova + screen off and lock kurmak gerekiyormuş ama oda sadece kilitliyor açmıyor

djemrahyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim telefonumda biri aradığında cevaplarken zil sesi patlıyor bunu nasıl duzeltebilirim? yani söyle biri aradığında normalde zil çalıyor fakat cvp verirken yani yeşil ikonu sağa doğru kaydirirken ses yükseliyor patlar gibi ancak cvp vermessem ses normal çalıyor bi yardmci olun telefonu yeni aldım soğumk istemiyorum

Reaksiyon puanı
10,325
Arkadaşlar benim telefonumda biri aradığında cevaplarken zil sesi patlıyor bunu nasıl duzeltebilirim? yani söyle biri aradığında normalde zil çalıyor fakat cvp verirken yani yeşil ikonu sağa doğru kaydirirken ses yükseliyor patlar gibi ancak cvp vermessem ses normal çalıyor bi yardmci olun telefonu yeni aldım soğumk istemiyorum

bunun ayarlar vasıtasıyla yapılabilecek birşey olduğunu pek zannetmiyorum.
bana öyle geliyor ki bu tamamen servislik bir durum.
mutlaka servisten halletirmelisin gibi geliyor bana.
böyle bir şikayeti ilk kez duydum, muhtemelen yazılımsal bir hata mevcuttur diye düşünüyorum.
bu arada eğer durumu samsunga yazar ve bildirirsen muhtemelen yenisi ile de değiştirebileceklerini umuyorum.

vlkntkl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 gün önce aldığım note 4 telefonumun bataryasını yeterli bulmuyorum. Gece hiçbir uygulama açık değilken ve wi-fi kapalıyken yüzde 10-15 civarı şarj yiyior (6saat içerisinde). Sizce bu normal midir?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
5 gün önce aldığım note 4 telefonumun bataryasını yeterli bulmuyorum. Gece hiçbir uygulama açık değilken ve wi-fi kapalıyken yüzde 10-15 civarı şarj yiyior (6saat içerisinde). Sizce bu normal midir?
Benim Wifi ve arka plandaki uygulamalari genel de kapatmam %6 ile 7 arası gidip geliyor aksam 12 sabah 9 à kadar. 2 ay olacak telefonu alalı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Demem o ki sen bataryayi ful bitir sonra 0 dan 100 é fulle batarya 100 diyince 30 dk daha bekle öyle çek şarj ı ama hep böyle yapma bataryayi yersin bir kere yap sonra 20 nin altına düşürmeden şarj yapmaya bak .

vlkntkl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun düzenli şarj yapınca 1-2 haftaya ortadan kalkar diyosunuz yani?

vlkntkl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 4 kullanıcıs arkadaşlar telefonu yeni aldıklarında yukarıda belirttiğim gibi bir sorunla karşılaştılar mı peki?

ismailwsx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yeni not 4 alan arkadaşlar ufak bir bilgi hurriyet uygulaması arka planda çalışıyor ve çok şarj yiyior

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben cihazı turkcell den almıstım sadece turkcell gömülü uygulamaları var başka gömülü uygulama yok samsung uygulamaları dahil sonradan indiriliyor benimkinde ,

vlkntkl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba
Telefonla konusurken karsi tarafin sesi biraz tiz geliyor. Iphone kullanirken ses daha toktu. Sizin telefonunuz da boyle mi?
Bir de yeni bir android kullanicisi oldugum icin telefon hakkinda genenel olarak verebileceginiz bir oneri, tavsiye var mi?