Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Telefona kaç kere Format attım wipe yaptım Vs ama maalesef eski süreye kavuşamadim. Duzelttikleri şeyi kasten bozuyor adamlar bence telefon satışını arttırmak için. Eski surumede donemiyorsun bide root yapmadan.pis bir stratejiye girdi samsung artık bence
Oyle satis stratejileri bunlar farkli bir ulkenin romunu atabilirsiniz veya servise verin

Meltem1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
255 mblik guncelleme ne zaman geldi acaba bana gelmedi galiba otomatik oldugu icin seyapamadim da

Muhammed7593

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Slm arkadaşlar samsung, google müzik, hangoust ve benzeri uygulamalarini devre dışı bırakmanın sarja bir etkisi olur mu?

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Slm arkadaşlar samsung, google müzik, hangoust ve benzeri uygulamalarini devre dışı bırakmanın sarja bir etkisi olur mu?
Benim tlf. da zaten devre dışı saydığınız uygulamalar. Hatta daha fazlasını devre dışı bıraktım. Bence şarja pozitif yönde etkisi oluyordur.

Raincik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba...
Note4 kullanicisiyim. 03.12.2014'te Bursa/Zafer Plaza/SAMSUNG magazasindan(Detel Magazacilik) aldim telefonu. Şu güne kadar hicbir problem yasamadim.. Maalesef ben de sol ust kosede ki ekran acikligindan muzdaribim. Ilk aldigim zaman cook ince aciklik vardi.. zaman zaman dustugu de oldu. Cok sukur ekran koruyucu var ekranda bi sorun yok. Cerceve cizildi. Orasi burasi zarar gordu. Herhangi bir problem de yasamadim ardindan. Bugun maalesef yine dusurdum ama haliya kafa ustu gitti. Baktim herhangi bisey var mi diye.. ses tuşunun oldugu şerit yamuldugunu gordum. Ve açiklik daha da fazla oldu. Fotograflarini da sizinle paylasacagim.(fotograf yuklemesi yaptim ama konuyu paylastigimda gozukecek mi bilmiyorum...) Ayriyetten benim de telefonun hicbir zaman full cekmedi. 2 cizgiden öte gormedim. Bu mobil internetime de engel oluyordu zaman zaman...
Simdi teknik servise goturecegim. Tavsiye istiyorum sizden. Herhangi bir talihsizlikle karsilasmak istemiyorum. Ne diyeyim. Ne yapayim... korkuyorum da..

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar Samsung'a karşı zaferimi kazandım. Tüketici Mahkemesi ayıplı mal olduğuna hükmetti ve para iadesi çıktı.1 ay içinde iade edilir dediler.Peki Note 5 64 gb mi alayım S7 mi alayım arkadaşlar?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Arkadaslar merhaba...
Note4 kullanicisiyim. 03.12.2014'te Bursa/Zafer Plaza/SAMSUNG magazasindan(Detel Magazacilik) aldim telefonu. Şu güne kadar hicbir problem yasamadim.. Maalesef ben de sol ust kosede ki ekran acikligindan muzdaribim. Ilk aldigim zaman cook ince aciklik vardi.. zaman zaman dustugu de oldu. Cok sukur ekran koruyucu var ekranda bi sorun yok. Cerceve cizildi. Orasi burasi zarar gordu. Herhangi bir problem de yasamadim ardindan. Bugun maalesef yine dusurdum ama haliya kafa ustu gitti. Baktim herhangi bisey var mi diye.. ses tuşunun oldugu şerit yamuldugunu gordum. Ve açiklik daha da fazla oldu. Fotograflarini da sizinle paylasacagim.(fotograf yuklemesi yaptim ama konuyu paylastigimda gozukecek mi bilmiyorum...) Ayriyetten benim de telefonun hicbir zaman full cekmedi. 2 cizgiden öte gormedim. Bu mobil internetime de engel oluyordu zaman zaman...
Simdi teknik servise goturecegim. Tavsiye istiyorum sizden. Herhangi bir talihsizlikle karsilasmak istemiyorum. Ne diyeyim. Ne yapayim... korkuyorum da..
Oncelikle kasa daki sorunlara kullanici hatasi diyeceklerdir cunku yere düşürme var ancak hat konusunu soyle. Bu kullanici hatasi degil.
Telefonum cekmiyor dogru durust de

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Arkadaşlar Samsung'a karşı zaferimi kazandım. Tüketici Mahkemesi ayıplı mal olduğuna hükmetti ve para iadesi çıktı.1 ay içinde iade edilir dediler.Peki Note 5 64 gb mi alayım S7 mi alayım arkadaşlar?
Note serisine bağlılığınız yoksa S7 alınabilir. Çünkü Note serisi ile S serisini karşılaştırmak uygun olmayabilir.
Telefonda kalem sizin için olmazsa olmaz değilse S7 önerebilirim.
Tabiki yine de tercih sizin.

Raincik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle kasa daki sorunlara kullanici hatasi diyeceklerdir cunku yere düşürme var ancak hat konusunu soyle. Bu kullanici hatasi degil.
Telefonum cekmiyor dogru durust de
Ama bu dusmekten olacak birseyse diger dusmelerde de olurdu.. kasa degil sadece bu ses tuşunun oldugu şerit in ust kismi oldu ve o açiklik belirgin oldu.. fotografta yukleyemedim ki gostereyim..

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Note serisine bağlılığınız yoksa S7 alınabilir. Çünkü Note serisi ile S serisini karşılaştırmak uygun olmayabilir.
Telefonda kalem sizin için olmazsa olmaz değilse S7 önerebilirim.
Tabiki yine de tercih sizin.
S3'ten Note 4'e geçmiştim.Bir bağlılığım yok tabi.Hatta telefonu hiç bir yere sığdıramıyorum. Adamlar 1 içinde ödeme yaparız dediler. Ben cihazı verdikten sonra paranın gelmesini beklesem mi yoksa kredi kartı ile direk alsam mı?Sözlerine ne kadar güvenilir bilemiyorum.

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
S3'ten Note 4'e geçmiştim.Bir bağlılığım yok tabi.Hatta telefonu hiç bir yere sığdıramıyorum. Adamlar 1 içinde ödeme yaparız dediler. Ben cihazı verdikten sonra paranın gelmesini beklesem mi yoksa kredi kartı ile direk alsam mı?Sözlerine ne kadar güvenilir bilemiyorum.
Benimde daha önceden samsung ile bu tür bir meselem olmuştu. Sorunsuz bir şekilde paramı faturada yazan miktarın tamamını ödediler.
Herhangi bir belge falan vermediler mi?

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Benimde daha önceden samsung ile bu tür bir meselem olmuştu. Sorunsuz bir şekilde paramı faturada yazan miktarın tamamını ödediler.
Herhangi bir belge falan vermediler mi?
Ne kadar sürdü ödemeleri hatırlıyor musunuz?Elimde mahkeme kararı var.Cihazı tamamiyle teslim edicem onlara.1 ay gibi bir süre benim için yeterli de daha öncesinde de ödeme yaparlar mı?Yarın bırakıcam cihazı.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Ama bu dusmekten olacak birseyse diger dusmelerde de olurdu.. kasa degil sadece bu ses tuşunun oldugu şerit in ust kismi oldu ve o açiklik belirgin oldu.. fotografta yukleyemedim ki gostereyim..
O zaman bunun dusmekten olmadigini belirtirsiniz umarim kullanici hatasi demezler
Hat konusu zaten kullanici hatasi degil onu hallederler
Diger konuyuda para alarak veya almayarak onuda hallederler

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
O zaman bunun dusmekten olmadigini belirtirsiniz umarim kullanici hatasi demezler
Hat konusu zaten kullanici hatasi degil onu hallederler
Diger konuyuda para alarak veya almayarak onuda hallederler
Hemen samsung bayisine goturursen press yapip bide celik koruma takip veriyorlar bendede aynisi oldu en son dusurdugumde ekran iyicene ayrilirsa 300 lira para aliyorlar ve cekim konusuna gelince bendede oldu o ya sanirim o ayrilmayla alakali bisey
@Raincik

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Ne kadar sürdü ödemeleri hatırlıyor musunuz?Elimde mahkeme kararı var.Cihazı tamamiyle teslim edicem onlara.1 ay gibi bir süre benim için yeterli de daha öncesinde de ödeme yaparlar mı?Yarın bırakıcam cihazı.
Sanırım 3 yıl oldu. Yanlış hatırlamıyorsam 15-20 gün beklemiştim.

Raincik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hemen samsung bayisine goturursen press yapip bide celik koruma takip veriyorlar bendede aynisi oldu en son dusurdugumde ekran iyicene ayrilirsa 300 lira para aliyorlar ve cekim konusuna gelince bendede oldu o ya sanirim o ayrilmayla alakali bisey
@Raincik
Tesekkurler ilginiz icin..
@cengover05 size de tesekkur ederim...
Yetkili servise goturucem.. bakalim hayirlisi o zaman..

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
O zaman ben cihazı verdiğim gibi S7 alim.Ay sonunda para banka hesabımda olur zaten.S7 dışında önerebileceğin bir cihaz var mı?
Aslında Note 5 de güzel bir telefon. Fakat sd kart girişinin olmamasından dolayı ben tercih etmemiştim. Ama 64 gb lık olanı tercih edilebilir.
Ama S7 fiyat yönünden kasmayacaksa öncelikli tercih edilebilir. Şimdiden hayırlı olsun.

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Aslında Note 5 de güzel bir telefon. Fakat sd kart girişinin olmamasından dolayı ben tercih etmemiştim. Ama 64 gb lık olanı tercih edilebilir.
Ama S7 fiyat yönünden kasmayacaksa öncelikli tercih edilebilir. Şimdiden hayırlı olsun.
Sony Xperia Z5 nasıldır peki?Ona kafam çok takıldı.Sony dayanıklı mıdır?

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar yarın telefonu iade için götüreceğim.Elimde fatura fotokopisi var ama aslını bulamadım.Kararla birlikte fatura fotokopisini götürsem kabul ederler mi?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Daha önce bu prosedürü yaşadınız mı?Daha geçen gün önümde olan faturayı evde kaybettim.Fotokopisi var.Yarın teslim edeceğim. ???
Yasamadim. Fakat fotokopi kabul ederler.
Kararla birlikte gotur kabul edilir
Faturanın gercek oldugu da imei numarasindan anlaşılir:)

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Yasamadim. Fakat fotokopi kabul ederler.
Kararla birlikte gotur kabul edilir
Faturanın gercek oldugu da imei numarasindan anlaşılir:)
Sen kopyası götür. Eğer aslı lazım Vs derlerse bozulacak diye ürün almiyoruz her aldığımız ürünün faturasını saklasam evde bir oda ayırmam lazım faturalar için. Benim sucummu para ödeyip ayıplı ürün satmaniz alin Size kopyası diye sarla biraz :))) sonuçta onlar sistemlerinden cikartabilirler fatura kopyasını. Bir perakendeci olarak bilgi vereyim dedim arkadasim