Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Eos Cm 12.1 romu çok stabil olmus.İlk deneyimlerimde video calismiyordu simdi calisiyor

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Odin ile tr Romu kurmak ciddi manada çok basit ben olsam uğraşmazdım.
Arkadaşıma kurduk ve hiçbir sorun yaşamadı.
Hocam ben odinin falan ne oldugunu biliyorum note 2 me her hafta rom atardim o konuda sorun yok sorun turkcell. 2.500 tl verdigim cihaza guncelleme bir operator parcasi vermiyor sorun burda hem pahalı satiyor hem guncelleme vermiyor sorun bu ben OTA kurmak istiyorum odinden degl sonucta okadar para verildi ama guncelleme alamiyorm bu benim uyuzuma gidiyor acikcasi

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Hocam ben odinin falan ne oldugunu biliyorum note 2 me her hafta rom atardim o konuda sorun yok sorun turkcell. 2.500 tl verdigim cihaza guncelleme bir operator parcasi vermiyor sorun burda hem pahalı satiyor hem guncelleme vermiyor sorun bu ben OTA kurmak istiyorum odinden degl sonucta okadar para verildi ama guncelleme alamiyorm bu benim uyuzuma gidiyor acikcasi
Haklısınız 😊
Turkcell de o sorun.
Tr Romu na geçerseniz OTA ile direk Samsung dan alacaksınız güncellemeleri.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Turkcell de amerikadaki verizon ve t mobile gibi ayricalikli bir firma olmaya calisiyor ama bunu yaparken kotu bocaliyor.Bence csc kodlariyla oynamasa,kendine ait programlari kaldirsa dahada tutacak da sıkıntıları bu iste.

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Sonuçta müşteri memnuniyetini önemsemeleri gerekiyor bu kadar beklettikden sonra insanların isyan etmesi kaçınılmaz neyse ki ben geçte olsa ilk alanlardanım güncellemeyi.

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Cihazda ki bazı uygulamalar kaybolur diye korkuyorum yedek alırsak kayıpsız geri yükleme yapılabiliyor mu acaba.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Şahsen yarin bos vakit bulursam bakirkoye samsunga vericem guncellesin versinler turkcelin keyfini bekleyemem 2 hafta oldu yeter artik

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Rahat ol kardes ben güncellemenin nasil yapıldığını biliyorm bu cihaza 2.500 tl verildi güncellemeye ben uğraşamam kendiliğinden gelecek ! Bugün servise verdim gerizrkalilar tamam güncelleriz diyip aldılar 1 saat sonra almaya gittim yine 5.0.1 var dedim niye böyle elimizde bu var 5.1.1 yok diyor mal olmak böyle birşey içinde zaten 5.0.1 var boşu boşuna telefon sifirlandi allahtan yedeği var aksama TR 5.1.1 kurcam Odile bunlarla iş olmaz nokta. .

BatuHK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Note 4'e uygulama olarak "Note 5 kapalı ekran not alma" uygulamasını kurup kullanan var mı? Ben kurduktan sonra cihaz uzun süreli donmalar yapmaya başladı, onunla ilgisi var mıdır? Telefonu bazen kullanamıyorum.

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Rahat ol kardes ben güncellemenin nasil yapıldığını biliyorm bu cihaza 2.500 tl verildi güncellemeye ben uğraşamam kendiliğinden gelecek ! Bugün servise verdim gerizrkalilar tamam güncelleriz diyip aldılar 1 saat sonra almaya gittim yine 5.0.1 var dedim niye böyle elimizde bu var 5.1.1 yok diyor mal olmak böyle birşey içinde zaten 5.0.1 var boşu boşuna telefon sifirlandi allahtan yedeği var aksama TR 5.1.1 kurcam Odile bunlarla iş olmaz nokta. .

Geçmiş olsun kardeş hakikaten şaka gibi bu ne laubalilik böyle servis tamamen uyuyor heralde.

edilaveroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 4'e uygulama olarak "Note 5 kapalı ekran not alma" uygulamasını kurup kullanan var mı? Ben kurduktan sonra cihaz uzun süreli donmalar yapmaya başladı, onunla ilgisi var mıdır? Telefonu bazen kullanamıyorum.

Dün akşam bir arkadaşın Note 2 sine kurduk gayet güzel çalıştı, ki o da note 4 rom u atmış.

BatuHK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dün akşam bir arkadaşın Note 2 sine kurduk gayet güzel çalıştı, ki o da note 4 rom u atmış.
İlk 2-3 gün bende de sorun yoktu, uygulamayı kullanırken sorun çıkmıyor genelde. Telefonda olur olmaz herhangi bi' yerde donma yapıyor (örn.: WhatsApp'ta yazışırken klavye donuyor, bildirim penceresini aşağı indiremiyorum hiçbir işlem yapamıyorum; ana ekrandayken donuyor yine hiçbir şey yapamıyorum; kılıf kapağını açtığımda şifreyi giremiyorum donmuş olduğunu görüyorum.). [emoji20] [emoji21] [emoji53]

BatuHK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fabrika ayarlarına sıfırlarsam sürüme nolur, sürüm 4.4.4 mü yoksa 5.1.1 mi olur?

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
5.0.1 Tr Romu kurdular ise 5.1.1 ota veya kies ile alınabilir.
Kontrol edip rom atın 😊

BatuHK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Note 4'e root erişimi verirsem kaybedeceğim bişey var mı? S6 uygulamalarını yüklemek istiyorum da root erişimi olmadan yüklenmiyor sanırım. Yani root yapmamın herhangi bi sakıncası var mı, güvenlikle ilgili falan.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Bazı banka programları sıkıntı çıkarabilir onun haricinde sıkıntı yok rootla ama garanti nin gideceğini unutma

BatuHK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hazır hızlı yanıt verenler çokken bunu da sormalıyım. Bilgisayarım üzerinden telefondaki verilerimi nasıl yedeklerim?

BatuHK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ama tek bir verimin bile kaybolmasını istemiyorum.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Geçmiş olsun kardeş hakikaten şaka gibi bu ne laubalilik böyle servis tamamen uyuyor heralde.
sorma hocam çalışan insanız iki defa izin almak zorunda kaldım bugun verip almak için boşa gitti telefonda boşa sıfırlandı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

5.0.1 Tr Romu kurdular ise 5.1.1 ota veya kies ile alınabilir.
Kontrol edip rom atın 
yok hocam güncelleme yine gelmedi şimdi 147.sayfadaki arkadaşın verdiği tek dosyalı 1.8 gb boyutundaki TR 5.1.1 indiriyorum odinle flashlıcam 2haftadır bekliyorm kendiliğinden gelsin diye pişman eddiler kendim kurucam iniyor şuan

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
sorma hocam çalışan insanız iki defa izin almak zorunda kaldım bugun verip almak için boşa gitti telefonda boşa sıfırlandı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yok hocam güncelleme yine gelmedi şimdi 147.sayfadaki arkadaşın verdiği tek dosyalı 1.8 gb boyutundaki TR 5.1.1 indiriyorum odinle flashlıcam 2haftadır bekliyorm kendiliğinden gelsin diye pişman eddiler kendim kurucam iniyor şuan
Kolay gelsin Turkcell in gereksiz davranışları yüzünden siz uğraşıyorsunuz.
Geçmiş olsun hocam 😊 umarım sorunsuzca halledip kurtulursunuz