Samsung Galaxy M51 mi Realme 7 pro mu?

Hangisi?

• Realme 7 Pro

Kullanılan: 12 92.3%
  • Samsung Galaxy 51

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13

Emirkar

Öğrenci
Şuan çok araftayım, hangisi daha mantıklı oyun fazla oynamıyorum. 7000 Mah Pil mi 65w hızlı şarj mı daha çok işime yarar hiçbir fikrim yok. Netflix Youtube odaklı kullanacağım telefonu Samoled ile Samoled+ çok farkediyor mu acaba? Sizce hangi telefonu almak daha mantıklı?

Şuan çok araftayım, hangisi daha mantıklı oyun fazla oynamıyorum. 7000 Mah Pil mi 65w hızlı şarj mı daha çok işime yarar hiçbir fikrim yok. Netflix Youtube odaklı kullanacağım telefonu Samoled ile Samoled+ çok farkediyor mu acaba? Sizce hangi telefonu almak daha mantıklı?
Realme 7 pro al keyfine bak.M51 in batarya performansı dışında Realme 7 pro ya göre bir artısı yok.

Nebulas7234

Asistan
Zaten telefonun 1 günü çıkarması yeterli bence bende realme 6 var sadece Netflix ve YouTube kullanarak 13 saat ekran süresi aldım yani bataryanın ni tık fazla olması çok farketmez

Cvnmrt

Profesör
Daha iyi kamera, stereo hoparlör, 35 dakikada tam şarj (M51'de bu süre neredeyse 2 saat), daha hafif ve ince olmasından dolayı Realme 7 Pro.

Exinie

Öğrenci
Bir sürü Samsung marka deneyimlemiş biri olarak şunu demek istiyorum, S ve Note serisi hariç hiçbir cihazı alınmaz.

S ve Note serisi hariç bir sürü cihaz kullandım hepsi berbat idi, zaten hepsi plastik sanırım.

Cvnmrt

Profesör
Realme 7 Pro ve A71 arasında kaldım. A71'de artı olarak sadece ekran gövde oranını görüyorum ama yine de diğer şeylerde de 7 Pro'ya çok yakın özellik olarak. Sizce hangisi alınır?
Realme 7 Pro tabii ki A71 fiyatını hak etmeyen bir cihaz Samsung düşünüyorsan M51'e bakmanı öneririm.

Son mesajlar