Samsung Galaxy G710 Grand 2 Mi Yoksa S4 mini?

Bu konuyu okuyanlar

Flody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda telefon alıcagım ama 2 telefon arasında kaldım telefon şöyledir biri S4 minidir diğeri ise Samsung G710 Galaxy grand 2 dir Ben kaba taslak baktığımda Galaxy grand 2 çok daha iyi gibime geliyor HD 1080p ekran olarak 3G desteği ve GPS olarakda s4 miniyi geçmiş olabilirmi diye düşünüyorum sizde bu özellikler arasından bakarak bana hangisini önerebilirsiniz ? Tşk ederim :)

http://www.vatanbilgisayar.com/g710-galaxy-grand-2-siyah-akilli-telefon.html

http://www.vatanbilgisayar.com/i9190-galaxy-s4-mini-beyaz-akilli-telefon.html

Grand S4 miniden daha büyük zaten :) ama grand 2 nin tam net açıklaması vs yapılmamış vatan bilgisayarda ve sitesinde baktığım zaman s4 miniye göre çok bişe gördüğümü söyleyemem. :) aranızda kullanan veya bilen varsa yazarsa çok sevinirim :D Yalnız telefon tanılmadıgı için kuşkuluyum S4 mini iyi gibim geliyorda diyebilirim :D

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
bütçe ne kadar ?

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Grand 2 de bildirim ışığı yok. 8 GB alan var. 1.5 GB RAM ve 8 MP kamera , özçekim 1.9 MP kamera. Snapdragon 400 işlemci var. Bence Mini modellerinden uzak durmanı öneririm. Ve de bu iki cihazda yüksek ihtimal uzun soluklu bir güncelleme almaz.

Bence LG G2 bakmanı öneririm. Hem güncelleme, hem kamera hem batarya hem de kullanım açıısndan daha iyi bir cihaz bence. Hem hasıza açısından da daha iyi 16 GB yaklaşık 12 GB sana kalıyor, Samsung da yaklaşık 5-6 GB sana kalır. En önemlisi Lollipop 5 güncellemesini alıcak, Full HD geniş ekran ;)

1000 TL ve üstü vericeksen daha iyi cihazlara bak derim bu sunduğun 2 seçenek dışında.

Flody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle yorumlarınız için teşekker ederim 850 tl bütçem var zorlasam 900 tl yapabilirim :) Yalnız LG G2 nin şarj aletinin amperi 1 amperin altında bunun anlamı ise normalde 1.5 saatte şarj oluyorsa bu şarj aleti ile 2.5 saatte oluyor ayrıca kulaklığı cok dandik :) ama

PEKİ ARKADAŞLAR LG G3 BEAT HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ _?

https://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=V15eVJJnz6rzB9bXgZgD&gws_rd=ssl#q=LG+Beat

buradan Google linkinie ulşabilirsiniz :) eyer incelediğinizde özellikleri gerçekden çok iyiyse beat alabilirim.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
G3 beat hiç alma.Kesinlikle G2 al.Zenfone 6'da alabilirsin.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Nereden baslasam bilemiyorum

1.)Donanimi cooook kotu 1,2 ghz 4 cekirdek

2.)Ram az 1 Gb ram nedir ya.

3.)Ekran cozunurlugu iyi degil

4.)Kameralari(on arka) G2 ye gore kotu.

AKLIMA BU KADAR GELDI.

Sadece sunu diyeyim SAMSUNG'un cazibesi kalmadi.Her yerde yaziyorum Orta/ust seviye cihaz alacaksan ya HTC olsun ya da LG.

Ama g3 beat alt seviye.Fiyatinin cihazi degil yani.

Flody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama şöyle bir durum var LG G3 4 Çekirdek S4 mini ise çift çekirdek :) o zaman LG G2 alsam daha mantıklı olur Genişlik tasarım kalite açısından birde FULL HD :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
ama şöyle bir durum var LG G3 4 Çekirdek S4 mini ise çift çekirdek :) o zaman LG G2 alsam daha mantıklı olur Genişlik tasarım kalite açısından birde FULL HD :)

Bence de.Tasarımı da güzel.Donanımı da mükemmel.16 GB da sana yeter.Kolay kolay dolmaz.Dolarsa da USB OTG ozelliginden yararlanir depolama alanını arttırsın.

Flody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence de.Tasarımı da güzel.Donanımı da mükemmel.16 GB da sana yeter.Kolay kolay dolmaz.Dolarsa da USB OTG ozelliginden yararlanir depolama alanını arttırsın.

Peki Yalnız ben şöyle bir şey duydum LG G2 nin hafıza kartı desteği vs yok diyorlar yada benmi yanlış duydum ? harici arttırılamıyor diyorlardı.