Samsung Galaxy c9 pro Hk.

orzala70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar şu günlerde yeni bir telefona ihtiyacım var biraz araştırma yaptım ama c9 pro hakkında en sıkıntılı kısmın kamera olduğunu gördüm sizin düşüncelerinizi, aramızda varsa kullanan arkadaşların yorumlarını almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

orzala70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
c9 için çıktığım rakam max limitimin üstünde hocam :D

orzala70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar kötü bir telefon mu bu c9 :cool: Lg g3 kullanıyorum şuanda ama ekran kararması sorunu yaşıyorum acilen almam gerekiyor bir telefon

orzala70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siz kullanindiniz mi c9 kamerasinin cok kotu oldugunu soyluyorlar merak ettim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Siz kullanindiniz mi c9 kamerasinin cok kotu oldugunu soyluyorlar merak ettim
BEN C9 Pro kullanmadım Youtube'dan örneklerine baktığımda idda edildiği gibi kötü bir kamera görmedim.
Kamera odaklı cihaz istiyorsanız Xperia X, X Compact bakın Compactın kamerası XZ ile aynı sadece 4K video çekemiyor.

orzala70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki teşekkürler mi not 2 hakkında düşünceleriniz nedir ?

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Peki teşekkürler mi not 2 hakkında düşünceleriniz nedir ?
mi note 2 kesinlikle öneririm. ancak arkadaşın dediği gibi oneplus 3tye de bakabilirsin. benzer teknik özellikleri var, ikisi de memnun edecektir. c9 pro daha orta segment bir cihaz. bütçeden tasarruf etmek için mi5se de bakabilirdin, ancak büyük ekranlı bir telefon istiyorsun sanırım.

orzala70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet biraz büyük ekranlı istiyorum biraz daha bekleyip mi note 2 alsam mı diye de düşündüm incelemelerini falan inceledim hoşuma gitti samsung un kavisli ekranlarındaki gibi kavis var değil mi

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Evet biraz büyük ekranlı istiyorum biraz daha bekleyip mi note 2 alsam mı diye de düşündüm incelemelerini falan inceledim hoşuma gitti samsung un kavisli ekranlarındaki gibi kavis var değil mi
aynen öyle. müzik dinlemek için de birebir. stereo ses kaydı ve hifi desteği beni cezbetti açıkçası.

orzala70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bende şimdi inceleme videoları izledim çok güzel cihaz olmuş gerçekten