Samsung C7 Pro Güncelleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Spaikalmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar,

Telefonum Samsung C7 Pro C7018 modeli. Ben alırken böyle bir fark olduğunu bilmiyordum. Kuzenimin telefonu ise C7010 Modeli. C7010 'da Android 8.0 işletim sistemi varken bende Android 6.0 var. Smart Switch uygulamasına bağladım fakat güncelleme gözükmüyor. Ayarlardanda herhangi bir güncelleme gözükmüyor. İnternetten araştırdığımda C7018 in Hong Kong sürümü yok sadece Çin sürümü var. Çin sürümünde ise Google uygulamaları kulllanılmıyormuş.

Sizce ne yapmalıyım ben ? C7010 yazılımı C7018e uygun olurmu veya başka nasıl bir çözüm yapabilirim ?

Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim. İyi GÜnler...

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Eğer destekli ROM varsa onu kullanabilirsiniz en iyi seçenek. Araştırıyorum şu an telefonunuzla uyumlu romları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdilik bunları bulabildim. Umarım çözüm olur.

Spaikalmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer destekli ROM varsa onu kullanabilirsiniz en iyi seçenek. Araştırıyorum şu an telefonunuzla uyumlu romları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdilik bunları bulabildim. Umarım çözüm olur.
Ben bunları nasıl kurabilirim cihazıma. Biraz bu konuda bilgisizimde.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554

Spaikalmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Burada İngilizce bir şekilde anlatılmış. Eğer çeviri isterseniz yardımcı olurum.
Öncelikle yardımlarıınz için çok teşekkür ederim. Yarın ROM'u yükleyeceğim. Eğer bilginiz varsa diye soruyorum. Bu ROM'larda Türkçe dil desteği mevcutmudur ? Eğer değilse Türkçe Dil işini nasıl çözebilirim ?

Birde ben ROM 'u Odin uygulaması ile atmak istiyorum. Doğru olur mu ?

Son düzenleme:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Öncelikle yardımlarıınz için çok teşekkür ederim. Yarın ROM'u yükleyeceğim. Eğer bilginiz varsa diye soruyorum. Bu ROM'larda Türkçe dil desteği mevcutmudur ? Eğer değilse Türkçe Dil işini nasıl çözebilirim ?
Dil desteği normal Android'de olan diller var. Eğer ROM ile üstüne eklenen bir şey varsa o kısımlar İngilizce oluyor. %1 bile etmez sanırsam. Eğer spesifik olarak dil sadece İngilizce'dir yazmıyorsa Türkçe vardır.