Samsung, Ayda 1 Milyon Mega 5.8 Satabilir!

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
özelliklerine bakınca ürünün orta seviyede olacağını görüyoruz. buradan fiyat hakkında bir fikir çıkabilir. samsung'un bu ürünü 1000-1200 tl seviyesinden sunma ihtimali var. aksi taktirde satılması da zor. çünkü performansı o kadar iyi olmayacak

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence Türkiye pazarında tercih edilmeyecektir çünkü telefon çok büyük

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
S-pen olsaydı çok iyi olurdu ancak büyük telefon sevenler için bence ideal. Hem tablet hem telefon bana göre mükemmel çözüm.

Ayrıca buraya yazıyorum yakın gelecekte Apple'da böyle bir telefon tablet melezi çıkartıcak :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

S-pen olsaydı çok iyi olurdu ancak büyük telefon sevenler için bence ideal. Hem tablet hem telefon bana göre mükemmel çözüm.

Ayrıca buraya yazıyorum yakın gelecekte Apple'da böyle bir telefon tablet melezi çıkartıcak :)

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Aşırı büyük bir cihaz, Note ve Note 2'yi yadırgayan insanlar, bu cihaza hiç alışamayacaklardır. :)

Aşırı büyük bir cihaz, Note ve Note 2'yi yadırgayan insanlar, bu cihaza hiç alışamayacaklardır. :)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
O işlemci ve ram, o ekrana yetmez.

O işlemci ve ram, o ekrana yetmez.