Samsung A71 mi Iphone 7 mi

Bu konuyu okuyanlar

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
O videonun thumbnaili komedi ya
Hakkı Alkan muhtar rolünde kafasında kasket ???
aynen zaren aklımda muhtar telefonu olarak kaldı
telefoncuya telefon almaya gittiğimde yanlışlıkla muhtar telefonu istiyorum dediğimi düşünüyorum bazen ???

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
aynen zaren aklımda muhtar telefonu olarak kaldı
telefoncuya telefon almaya gittiğimde yanlışlıkla muhtar telefonu istiyorum dediğimi düşünüyorum bazen ???
Bana göre de İPhone işadamı telefonu ???
Düşünsenize telefoncuya gidip ben işadamı telefonu istiyorum diyorsunuz

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Dostum android kullanan biri olarak söylüyorum bir dahaki telefonum mutlaka Apple olacak, ömürlülük konusunda Apple ile hiçbir android telefonu şu an yarışamaz. 64 Megapiksel kamera koyulan telefonların kamerası 5S in yanında yağlı boya gibi kalıyor. Bu da lens farkı işte. Iphone dan Android kullanan birisi kadar şikayetçi olan kimseye rastlamadım. Tek zayıf yönü şarj olayıdır diye düşünüyorum. Android telefonların daha fazla RAM'le yürütemediği işlemciyi Apple daha zayıfıyla yapıyor. Bu da Apple ın en büyük farkı ve sektördeki yarışılamazlığı oluyor. Android haterliği falan yapmıyorum yazı biraz öyle gibi oldu ama neyse. Tabiiki A71 de alırsın kullanırsın doya doya ama sen Iphone ile onun arasında bir seçim yapmak istediğin için benim önerim bu yönde. Şimdiden hayırlı olsun.
Renk doğruluğu olayı kişiden kişiye değişir.Kimisi doğal sever,kimisi canlı.Sulu boya olayına gelince iphone kameraları android cihazlara göre otomatik modda daha gerçekçi fotoğraf çeker bu doğru ama bu iPhone kamerasını daha iyi yapmaz ve android cihazlardada uzun pozlama yapılarak iPhone kamerasındaki gibi gerçekçi fotoğraflar çekilebilir.Ram konusunda evet ios yapısı gereği fazla rame ihtiyaç duymuyor ama bugünkü android cihazlar donanım olsun,performans olsun kullanıcıyı memnun ediyor.Düşüncelerinize saygı duyuyor ama fotoğrafta iPhone un en iyisi olduğu konusunda size katılmıyorum.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,483
Bu ikisi arasında A71 almanızı öneririm.

Reaksiyon puanı
892
Dostum android kullanan biri olarak söylüyorum bir dahaki telefonum mutlaka Apple olacak, ömürlülük konusunda Apple ile hiçbir android telefonu şu an yarışamaz. 64 Megapiksel kamera koyulan telefonların kamerası 5S in yanında yağlı boya gibi kalıyor. Bu da lens farkı işte. Iphone dan Android kullanan birisi kadar şikayetçi olan kimseye rastlamadım. Tek zayıf yönü şarj olayıdır diye düşünüyorum. Android telefonların daha fazla RAM'le yürütemediği işlemciyi Apple daha zayıfıyla yapıyor. Bu da Apple ın en büyük farkı ve sektördeki yarışılamazlığı oluyor. Android haterliği falan yapmıyorum yazı biraz öyle gibi oldu ama neyse. Tabiiki A71 de alırsın kullanırsın doya doya ama sen Iphone ile onun arasında bir seçim yapmak istediğin için benim önerim bu yönde. Şimdiden hayırlı olsun.
o kadar doğru ki,her şey apple ile çok daha sorunsuz çalışıyor.samsung a serisini feci bozdu.a ile jyi karıştırdı berbat bir seri çıkardı.64 megapiksel kandırmaca,s6dan kamerası bir tık daha iyi.5 yıllık cihazlarla aynı çekim kalitesi ve 3900₺.
bu cihazı alana kadar se2 veya s10 lite almak çok daha mantıklı.ben de tercihimi iphonedan yana kullanırdım.