Samsung A71 mi Iphone 7 mi

Bu konuyu okuyanlar

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
çok yakın zamanda yeni telefon almayı düşünüyorum ve bu konuda sizlerin verdiği bilgilere göre karar vermek istedim
sizce hangisi

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Tabikide A71. Neden derseniz İphone 7 kullandım. Çok ısınıyor. Şarjı biraz erken bitiyor. A71 kullanan kuzenim var. İphone 7'ye göre daha az ısınıyor. Ve kamerası daha iyi.

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Tabikide A71. Neden derseniz İphone 7 kullandım. Çok ısınıyor. Şarjı biraz erken bitiyor. A71 kullanan kuzenim var. İphone 7'ye göre daha az ısınıyor. Ve kamerası daha iyi.
teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki başka karşılaştırabileceğimiz iyi veya kötü yanları varmı

Reaksiyon puanı
6,381
A71 ama başka bir öneriye açıksanız mi note 10 lite. Eğer öneri istemiyorsanız, A71 daha teknolojik ve güncel bir cihaz. A71'in batarya, ekran gibi noktalarda iyi olduğunu söyleyebilirim. A71 günümüzde daha alınabilir.

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
A71 ama başka bir öneriye açıksanız mi note 10 lite. Eğer öneri istemiyorsanız, A71 daha teknolojik ve güncel bir cihaz. A71'in batarya, ekran gibi noktalarda iyi olduğunu söyleyebilirim. A71 günümüzde daha alınabilir.
öneriniz için teşekkür ederim

JellyMiner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsung A71, Android kullanmak daha rahat ve kullanışlı. Özellikle programcı iseniz en iyisi bu.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yahu güzel kardeşim, beş yıllık bir cihazla beş aylık bir cihazı nasıl mukayese ettin, valla aklıma, mantığıma takla attırdın, helal olsun. :)

Reaksiyon puanı
6,381
Mi note 10 lite ile A71 arasında ki fark ise batarya performansı, kamera, tasarım, ön kamera, performans, stabilite, güncelleme desteği, uzun kullanım konularında mi note 10 lite. Zaten geriye bir şey kalmadı:)

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yahu güzel kardeşim, beş yıllık bir cihazla beş aylık bir cihazı nasıl mukayese ettin, valla aklıma, mantığıma takla attırdın, helal olsun. :)
normalde iphone 8 kullandım beğendim ama tek sıkıntısı bana göre şarjıydı
sonradan üzerinden 1 2 cihaz değiştirdim ama şimdi iphone kullanmış biriyim androidi kullanabilirmiyim onu bilemiyorum tam hakim değilim ve bütün verilerim icloudda

Reaksiyon puanı
892
sonradan üzerinden 1 2 cihaz değiştirdim ama şimdi iphone kullanmış biriyim androidi kullanabilirmiyim onu bilemiyorum tam hakim değilim ve bütün verilerim icloudda
ben olsam biraz daha ekleyip se2 alırdım,
cihazınızı verip kampanya ile daha ucuza alabilirsiniz:)

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
ben olsam biraz daha ekleyip se2 alırdım,
cihazınızı verip kampanya ile daha ucuza alabilirsiniz:)
anladım ama şimdi şöyle bakıyorum se2 fiyat bakımından yüksek ve ekran kasa oranı düşük a71 in ise fiyatıdüşük ve ekran kasa oranı daha iyi ve batarya özelliklede aklıma takılanlar bunlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Denemeden bilemezsin. Ama hayatta hep aynı şeyler kullanmak sıkar insanı. Denemeden bilemezsin. Sistem farklı olsa da kullanım mantığı aynıdır. Fazla zorluk çekeceğini zannetmem.

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
şimdi konu a71 mi iphone 7 mi ama ben şunu sormak ta isterim 3.500 4.000 tl en yüksek olan cihazlardan tavsiye edebileceğiniz marka model var mı her marka olur

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
çok yakın zamanda yeni telefon almayı düşünüyorum ve bu konuda sizlerin verdiği bilgilere göre karar vermek istedim
sizce hangisi
A71 ve İPhone 7 arasında kaldigina göre bütcenin 3500 oldugunu varsayıyorum ikisi de alınmaz git Mİ Note 10 Lite al

Reaksiyon puanı
6,381
şimdi konu a71 mi iphone 7 mi ama ben şunu sormak ta isterim 3.500 4.000 tl en yüksek olan cihazlardan tavsiye edebileceğiniz marka model var mı her marka olur
Mi note 10 lite. Bu fiyat aralığında fiyatını hak eden bir mi note 10 lite var bir de realme 6 pro.

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
A71 ve İPhone 7 arasında kaldigina göre bütcenin 3500 oldugunu varsayıyorum ikisi de alınmaz git Mİ Note 10 Lite al
şu an için bütçeden yana sıkıntı yok 5.000 tl ye kadar çıkabilir ben fiyat performans özelliğine göre iyi bir cihaz uzun vadeli olmasını isterim onun için

Reaksiyon puanı
6,381
şu an için bütçeden yana sıkıntı yok 5.000 tl ye kadar çıkabilir ben fiyat performans özelliğine göre iyi bir cihaz uzun vadeli olmasını isterim onun için
O zman tabii ki realme x2 pro.

Bu özellikler ile 5000 tl'ye çıkabiliyorsanız realem x2 pro kesinlikle. Şu anda piyasanın en fiyat performans cihazı bu.

Reaksiyon puanı
892
anladım ama şimdi şöyle bakıyorum se2 fiyat bakımından yüksek ve ekran kasa oranı düşük a71 in ise fiyatıdüşük ve ekran kasa oranı daha iyi ve batarya özelliklede aklıma takılanlar bunlar
Ama tek artısının ekran kasa oranı olduğunu söylesem,batarya performansı da bir süre sonra aynıya gelecektir.
5sene güncelleme alacak se,çok daha iyi bir tercih olur.A71 de fena değil ama se işleri değiştirir.

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
O zman tabii ki realme x2 pro.

Bu özellikler ile 5000 tl'ye çıkabiliyorsanız realem x2 pro kesinlikle. Şu anda piyasanın en fiyat performans cihazı bu.
öneriniz için teşekkür ederim cihazın tasarımını ve özelliklerine az çok baktım güzele benziyor

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Babuş 6000'e çıkabilirsen OnePlus 7T öneririm

Reaksiyon puanı
6,381
öneriniz için teşekkür ederim cihazın tasarımını ve özelliklerine az çok baktım güzele benziyor
SD 855+ işlemcisi var bu bütçede bu işlemciyi çok çok zor görürsünüz. Bunun yanında bir de 90Hz süper amoled ekran, 50W hızlı şarj, 4000 mAh batarya, amiral gemisine yakın kamera performansı. Bu özellikler inanılmaz özellikler. Sadece garantisi olmadığı için biraz dikkatli kullanın.

Babuş 6000'e çıkabilirsen OnePlus 7T öneririm
Hocam realme x2 pro nasıl sizce?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
SD 855+ işlemcisi var bu bütçede bu işlemciyi çok çok zor görürsünüz. Bunun yanında bir de 90Hz süper amoled ekran, 50W hızlı şarj, 4000 mAh batarya, amiral gemisine yakın kamera performansı. Bu özellikler inanılmaz özellikler. Sadece garantisi olmadığı için biraz dikkatli kullanın.
Realne X2 Pro'yu bende çok begeniyorum fakat OnePlus 7T bence daha estetik

Hocam realme x2 pro nasıl sizce?
Güzel bir telefon ama ben OnePlus 7T alırdım

Son düzenleme:

SaiBott

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Dostum android kullanan biri olarak söylüyorum bir dahaki telefonum mutlaka Apple olacak, ömürlülük konusunda Apple ile hiçbir android telefonu şu an yarışamaz. 64 Megapiksel kamera koyulan telefonların kamerası 5S in yanında yağlı boya gibi kalıyor. Bu da lens farkı işte. Iphone dan Android kullanan birisi kadar şikayetçi olan kimseye rastlamadım. Tek zayıf yönü şarj olayıdır diye düşünüyorum. Android telefonların daha fazla RAM'le yürütemediği işlemciyi Apple daha zayıfıyla yapıyor. Bu da Apple ın en büyük farkı ve sektördeki yarışılamazlığı oluyor. Android haterliği falan yapmıyorum yazı biraz öyle gibi oldu ama neyse. Tabiiki A71 de alırsın kullanırsın doya doya ama sen Iphone ile onun arasında bir seçim yapmak istediğin için benim önerim bu yönde. Şimdiden hayırlı olsun.

guardeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Sadece garantisi olmadığı için biraz dikkatli kullanın.
bu biraz sıkıntılı oldu çünki çoğunlukla telefonu ekranını kırabilen biriyim

Dostum android kullanan biri olarak söylüyorum bir dahaki telefonum mutlaka Apple olacak, ömürlülük konusunda Apple ile hiçbir android telefonu şu an yarışamaz. 64 Megapiksel kamera koyulan telefonların kamerası 5S in yanında yağlı boya gibi kalıyor. Bu da lens farkı işte. Iphone dan Android kullanan birisi kadar şikayetçi olan kimseye rastlamadım. Tek zayıf yönü şarj olayıdır diye düşünüyorum. Android telefonların daha fazla RAM'le yürütemediği işlemciyi Apple daha zayıfıyla yapıyor. Bu da Apple ın en büyük farkı ve sektördeki yarışılamazlığı oluyor. Android haterliği falan yapmıyorum yazı biraz öyle gibi oldu ama neyse. Tabiiki A71 de alırsın kullanırsın doya doya ama sen Iphone ile onun arasında bir seçim yapmak istediğin için benim önerim bu yönde. Şimdiden hayırlı olsun.
teşekkür ederim tavsiyen için

Güzel bir telefon ama ben OnePlus 7T alırdım
peki oneplus 7T nin türkiye garantisi felan varmı sıkıntı olmaz değil mi o konuda

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
dediğim gibi bide bütçeyide çok zorlamak istemiyorum 6.000 çıkabilirim ama realme x2 pro güzel beğendim 10/10 diyebilirim
Hocam Realme X2 Pro güzel telefon ama ben 7T öneririm yazılımsal olarak OnePlus daha başarılı Oxygen arayüzü daha stabil
Mi9T kullanıyorum bütce sıkıntım olmasaydı garantisiz OnePlus 7T alırdım garantiliye 6000 tl vermezdim