Şampiyona Alkışşş....

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu şampiyonluk Beşiktaş'a anasının ak sütü gibi helaldir. Sonuna kadar hak ettiler çünkü. Bizim Fener Sivas'a kaybettiğinde bütün umutlarımız bitmişti, dualarım Beşiktaşa yöneldi... Kazara başka biri -anladınız!- şampiyon olsaydı vallahi kahrımdan ölürdüm. Sonucun böyle olmasına sevindim.

Kutluyorum ve seneye de Fenerbahçe şampiyonluğu için dua ediyorum. :)

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Bu şampiyonluk Beşiktaş'a anasının ak sütü gibi helaldir. Sonuna kadar hak ettiler çünkü. Bizim Fener Sivas'a kaybettiğinde bütün umutlarımız bitmişti, dualarım Beşiktaşa yöneldi... Kazara başka biri -anladınız!- şampiyon olsaydı vallahi kahrımdan ölürdüm. Sonucun böyle olmasına sevindim.

Kutluyorum ve seneye de Fenerbahçe şampiyonluğu için dua ediyorum. :)
keşke o kazara dediğiniz takım şampiyon olsaydı 20 yıl unutulmaz şampiyonluk olurdu

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Geçmişte Fetö iblisinin size hediye ettiği en az üç şampiyonluğunuz var, kaybettiklerinizi onun yerine sayın! :D
Futbol ile doğrudan veya dolaylı konularda eğlenip gülücez edicez de yalnız şu ifadeniz hiç yakışık olmamış. Konudaki konuşmalarınızın öncesine de baktım (silinen bir yorum oldu mu bilmiyorum ancak durduk yere bunu yazmış olmanıza anlam da veremedim doğrusu) Eğer öyle bir iddianız varsa, kanıtlarınızla birlikte gerekli yerlere müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Puan silinir, ligden düşürülür, kupalar iade edilir, şampiyonluklar düşürülür... vesaire ne gerekiyorsa gerçekleştirilir. Aksi durumda ispatlanmamış bir ifade ile bir kulüp ve şampiyonluklarına şaibeli bir hava katmak hiç hoş bir şey değil. Selamlar.

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Geçmişte Fetö iblisinin size hediye ettiği en az üç şampiyonluğunuz var, kaybettiklerinizi onun yerine sayın! :D
sizin kadar geçmişe dönük bir takım görmedim yıl olmuş 2021 siz hala 6 kasım 2002 tarihinde oynanan Fenerbahçe 6-0 Galatasaray maçı ile övünüyorsunuz bizde 1997'de Beşiktaşı 6-0 mağlup ettik ama kime sorsan bu maçı hatırlamaz 2000 yılında UEFA kupasını siz kazansaydınız yıl 2050 olsa yinede hala konuşursunuz buda Fenerbahçenin neden şampiyon olamadığının kanıtı ise 28 şampiyonluk meselesi 1959'dan önceki tüm maçlar'ın neredeyse hepsi mahalle maçından farkı yoktu ayırıca
DENİZLİ FACİASI
BURSADAN GOL HABERİ VAR (YANLIŞ ANONS)
buda fenerin son maç şampiyonluk vermesinin kanıtı
Mesaj otomatik birleştirildi:

FENERBAHÇE kapısından adım atarak içeriye girmiş olursun! :D
@?Eggman?,sakın fenerli olma kanser olursun biz sana bi GS kombinesi verelim

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
sizin kadar geçmişe dönük bir takım görmedim yıl olmuş 2021 siz hala 6 kasım 2002 tarihinde oynanan Fenerbahçe 6-0 Galatasaray maçı ile övünüyorsunuz bizde 1997'de Beşiktaşı 6-0 mağlup ettik ama kime sorsan bu maçı hatırlamaz 2000 yılında UEFA kupasını siz kazansaydınız yıl 2050 olsa yinede hala konuşursunuz buda Fenerbahçenin neden şampiyon olamadığının kanıtı ise 28 şampiyonluk meselesi 1959'dan önceki tüm maçlar'ın neredeyse hepsi mahalle maçından farkı yoktu ayırıca
DENİZLİ FACİASI

Kimse 2002 6-0 maç ile övünmüyor. Hep abartılı fanatikler zor duruma düştüğünde bu tür skorları paylaşır. Bu sadece fenerlilerin yaptığı birşey değil. Hatta daha çok siz (Galatasaraylılar) yapıyorsunuz. 59 öncesi maçlar mahalle maçı değildi. Hepsi şimdiki gibi ulusal maçlardı. Sadece TFF 1959'da kuruldu. Nasıl Musa'nın 3700, İsa'nın 2000, Muhammed'in 1500, Davinci'nin 500, Atatürk'ün 120, Hitler'in 60 yıl önce yaşadığına inanıyorsan bunlara da inanacaksın. Son maç verdiğimiz şampiyonluklar ne alaka ayrıca?

LetheDT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
DENİZLİ FACİASI

''1959'dan önceki tüm maçlar'ın neredeyse hepsi mahalle maçından farkı yoktu ayırıca'' şunu okuduktan sonra gram ciddiye alası gelmıyor insanın ya sankii m.ö 12312451235 yıllarından bahsediyor :Dneyse aynen siz arkadaşa bi gazzssay kombinesi alın üşürse yakar :((

DENİZLİ FACİASI

Ha bu arada 2003 lü birinin bunu demesi cidden tuhaf ya komik hatta :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Metin OKTAY, LEFTER ve BABA HAKKI gibi sembol isimler mahalle maçı mı yapmış oluyor. Ve bunu ağzı süt kokan dünkü bebeler mi söylüyor? :p

Ve bu sayılmayan 59 öncesinde Metin OKTAY üç kez gol kralı olmuş. Yahu arkadaş bu vatandaşlarda utanma mı yok, yoksa cidden tarih hafızaları silindi de bizim mi haberimiz olmadı anlayamadım.

Son düzenleme:

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Metin OKTAY, LEFTER ve BABA HAKKI gibi sembol isimler mahalle maçı mı yapmış oluyor. Ve bunu ağzı süt kokan dünkü bebeler mi söylüyor? :p

Ve bu sayılmayan 59 öncesinde Metin OKTAY üç kez gol kralı olmuş. Yahu arkadaş bu vatandaşlarda utanma mı yok, yoksa cidden tarih hafızaları silindi de bizim mi haberimiz olmadı anlayamadım.
''1959'dan önceki tüm maçlar'ın neredeyse hepsi mahalle maçından farkı yoktu ayırıca'' şunu okuduktan sonra gram ciddiye alası gelmıyor insanın ya sankii m.ö 12312451235 yıllarından bahsediyor :Dneyse aynen siz arkadaşa bi gazzssay kombinesi alın üşürse yakar :((

Ha bu arada 2003 lü birinin bunu demesi cidden tuhaf ya komik hatta :D
Kimse 2002 6-0 maç ile övünmüyor. Hep abartılı fanatikler zor duruma düştüğünde bu tür skorları paylaşır. Bu sadece fenerlilerin yaptığı birşey değil. Hatta daha çok siz (Galatasaraylılar) yapıyorsunuz. 59 öncesi maçlar mahalle maçı değildi. Hepsi şimdiki gibi ulusal maçlardı. Sadece TFF 1959'da kuruldu. Nasıl Musa'nın 3700, İsa'nın 2000, Muhammed'in 1500, Davinci'nin 500, Atatürk'ün 120, Hitler'in 60 yıl önce yaşadığına inanıyorsan bunlara da inanacaksın. Son maç verdiğimiz şampiyonluklar ne alaka ayrıca?
Kupanız kadar konuşun

Reaksiyon puanı
8,008
Ağzı süt kokan bebelerin sığındıkları son liman: "Kupanız kadar konuşun!" :)
Abi bu arkadaşla dalaşa girme. Tek sandığı şey Galatasarayın hakkıyla şampiyon olduğu :D :D Buna inanıyor. Geçmişi falan da bilmiyor yaşı gereği belli bir yerden sonra futbolu takip etmiş. Boşuna kendinizi yormayın. Zamanında 4 kişi uğraştık fakat biliyor ama kabul etmek istemiyor o konuları.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@wolfvo, Çok doğru dedin. Bir şeye fazla aşırı bağımlı olmak veya sevmek iyi değildir. Ben asla öyle yapmam. Severim bir şeyi ama fazla değil.
İnsanlar da her şeyden ayrımcılık yapıyor ve sonra tartışma çıkarıyor. Bu AMD ile Intel olabilir, oyun olabilir ya da futbol takımı.

slui.exe

Reaksiyon puanı
300

bu arada size 59'dan önceki maçların mahalle maçından farkı olmadığının kanıtı
bu maçta fb yediği her gol'de kaleci değiştiriyor ve gs 7 kişi peki sizce bu maç mahalle maçından farkı yokmu hocam ???

Reaksiyon puanı
8,008
bu arada size 59'dan önceki maçların mahalle maçından farkı olmadığının kanıtı
bu maçta fb yediği her gol'de kaleci değiştiriyor ve gs 7 kişi peki sizce bu maç mahalle maçından farkı yokmu hocam ???
Bak kardeşim adamı çıldırtma. Bizim istediğimiz şampiyonluklar ULUSAL ŞAMPİYONLUKLAR. Attığın bölgesel. Al sana detaylı rehber oku. 1933'den başlatıyor. Allah senin öğretmenlerine sabır versin gerçekten zor meslek.

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Bak kardeşim adamı çıldırtma. Bizim istediğimiz şampiyonluklar ULUSAL ŞAMPİYONLUKLAR. Attığın bölgesel. Al sana detaylı rehber oku. 1933'den başlatıyor. Allah senin öğretmenlerine sabır versin gerçekten zor meslek.
Bence bu futbol kavgası bir yere varmıcak şampiyon beşiktaş olmuştur tebrikler bjk seneye gs bjk fb fark etmez kim hak ederse o şampiyon olsun

Reaksiyon puanı
8,008
Bence bu futbol kavgası bir yere varmıcak şampiyon beşiktaş olmuştur tebrikler bjk seneye gs bjk fb fark etmez kim hak ederse o şampiyon olsun
Bak haksız olunca kabul dahi edemiyorsun. Forumda kaç kişiyi birbirine düşürdün en azından hatanı kabul et be

Reaksiyon puanı
8,008
Bak kardeşim futbol konularında hep varsın ve suçluluk psikolojisiyle 'f*ner şampiyondur diğerleri eziktir' gibi düşünmeyenlere saldırıyorsun.
Diğer arkadaşlar asıl siz muhatap olmayın bunun gibilerle.
Ben gerçek fanatik yüzümü göstermedim , sadece Fener haklıdır demedim. Çok fazla BJK , GS savunduğum yer de vardır. Forumda elimden geldiğince objektif yazıyorum gerçek fanatikliğimi yansıtmıyorum merak etmeyin.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Yahu Fenerbahçeliyim de. Yetti artık ya. Memleket her şeyde bölünmüş. Bir de bu.. Yani millet olarak beraber olmamız için illahi vatanın işgal mi edilmesi lazım.

Adı üzerinde bu bir spor bu bir oyun. Eğlenmek için var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...