Şampiyona Alkışşş....

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Şampiyon BEŞİKTAŞ oldu. @BJKolik
Eğer şampiyon Fener olsaydı Pp'mi maydanoz olarak değiştirecektim :D (Bir daha ki seneye artık )
4 dk Önce Aynı Konuyu Ben Açmıştım :( (benden 2 Dk önce açmışsın :D

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
elinizi vicdanınıza koyun kazandığınız penaltı penaltımıydı acaba ayrıca göztepenin verilmeyen penaltısına ne diyeceksiniz
Taraftar baskısıda psikolojik açıdan etkiliydi Beşiktaş'ın 150'ye yakın oyuncusu stadda iken Göztepe taraftarı Alınmadı.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Abi GS top oynamış gibi nasıl konuşuyorsunuz onu anlamadım yahu son haftalarda balıktan kazandınız çoğu maçı zaten ligin geneline baktığın zaman en iyi topu BJK oynadı. GS şampiyon olsa bile şu adam öne çıktı, bu adam yılın takımına net girer diyebileceğin adam yok. Arada yolladığınız Diagne'nin gol sayısını geçen var mı takımda?

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Abi GS top oynamış gibi nasıl konuşuyorsunuz onu anlamadım yahu son haftalarda balıktan kazandınız çoğu maçı zaten ligin geneline baktığın zaman en iyi topu BJK oynadı. GS şampiyon olsa bile şu adam öne çıktı, bu adam yılın takımına net girer diyebileceğin adam yok.
BJK şampiyon olmak isteseydi TT'de GS'yi yenip şampiyon olurdu

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
tebrikler beşiktaş ..fenerbahçeli olarak alıştık şu saatten sonra zeusu transfer etsek bir şey değişmez onu anladım

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Hakkını Vererek Şampiyon olduk

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Tek maçla şampiyon mu olunuyormuş? Siz şampiyon olmak istiyorsanız zamanında Vodafone'da yenseydiniz madem.
Zaten neredeyse Beşkitaşın futbolcularının maç skorlarını değiştirebilecek olanları sakattı.Cenk tosun mesela.Adam sezonu kapattı.Beşiktaşlı değilim.Lakin yiğidi öldür hakkını yeme!

Reaksiyon puanı
8,012
ben heralde fb li olsam senin gibi geçen hafta intihar etmiştim
1621108745437.png

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Ben tebrik ederim bjktaşlı arkadsları

bi galatasaraylı olarak bu sene oynadığımız oyundan gram zevk alamadım fatih terimin egoları, yanlıs oyuncu değişikleri, yanlış kadroyla sahaya çıkması vs vs bugün son haftadadaki yakaladığımız sansı tabikide fatih terim sayesinde harcadık arda ve emre akbaba ile başlarsan gol atman gereken macta böyle ilk yarıyı boşa harcarsın ikinci yarı aklı başına gldi ama yetmedi sağlık olsun yeni sezonda herkese başarılar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Zaten neredeyse Beşkitaşın futbolcularının maç skorlarını değiştirebilecek olanları sakattı.Cenk tosun mesela.Adam sezonu kapattı.Beşiktaşlı değilim.Lakin yiğidi öldür hakkını yeme!
Şu son 1-1.5 aydaki maçlarda Beşiktaş'ın yedeklerdeki adamları halı sahaya çağırmazsın adamların öyle kısıtlı bir kadrosu vardı. Ona rağmen 40 maçlık maratonda şampiyon oldular. Bu yıl 34 maç olsa çoktan şampiyondular zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...