Salih Memecan'ın müthiş 2008 özeti | Komik

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Süper olmuş.Gene döktürmüş.Bazılarının dediği gibi yanlı değil.Herkese vurmuş..''karikatüristliğin''
Ayrıca sen agu derken bu adam bu işle uğraşıyordu ve Türkiye nin en iyisidir bence... Muhalefetin anlamını biliyor musun ki ?
Bence Türkçe bilmeyen,cümle kuramayan adamın Türkçe forumda konuşmasının da ANLAMI YOK!!!.
-----------------------------------------------------
Her konuya siyaseti karıştıran kişilerden tiskiniyorum.Burası ''Komik resim'' bölümü insanlar buraya gülmeye geliyor.Beğenmiyorsanız yada desteklemiyorsanız yorum yazmayın kardeşim...:angry:

boşver arkadaşım, sivrilip dursunlar, onlar da lazım, yoksa diğerlerinin değerini nasıl anlicaz ;)

Paylaşım için teşekkürler arkadaşım.Güzel olmuş "Aman şu kılıçlı adama dikkat et." :D hehe :D

Başbakan değil kardeş o topbaş :D

.........

Paylaşım için teşekkürler arkadaşım :)

çok süper eline sağlık 2009 da daha değişik şeyler olur orada :D

ben teşekkür ederim :whistling:

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu adama bayiliyorum ...

Ayrıca taraflı olduguna katılmıyorum . Çünkü iktidarada şapkayı giyidirdiğini karikatürü inceleyen herkes anlayabilir ..

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beğeni düzeyi Recep İvedik olan insanların çok beğendiği mizahla alakası olmayan şahıs. Hayır anlamıyorum nedir bu Salih Memecan hayranlığınız. İktidarın çanağını yalayan biri kim olursa olsun benim gözümde hiçbir değeri yoktur. Etliye sütlüye karışmayan bir mizah mı olur? Nedense AKP cenahı tarafından baş üsründe tutulan biri. Gerçekten mizah görmek istiyorsanız mizah dergileri var onlara bakıp mizah nasıl yapılır görebilirsiniz. Beynine yeteri kadar oksijen gitmeyen nur yüzlülerce eleştirilmem zerrece umurumda değil.

ehü:D ehü:D ehü:D mizah anlayışınız bu olsa gerek.

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Süper olmuş.Gene döktürmüş.Bazılarının dediği gibi yanlı değil.Herkese vurmuş..''karikatüristliğin''
Ayrıca sen agu derken bu adam bu işle uğraşıyordu ve Türkiye nin en iyisidir bence... Muhalefetin anlamını biliyor musun ki ?
Bence Türkçe bilmeyen,cümle kuramayan adamın Türkçe forumda konuşmasının da ANLAMI YOK!!!.
Ayrıca sen agu derken bu adam bu işle uğraşıyordu ve Türkiye nin en iyisidir bence...
Türkiye nin değil Türkiye'nin olacak. "..." yerinde kullanılmamış. Onun yerine "." olacak. "..." işaretinin ne zaman kullanılacağını öğren.

Üç tane ünlem (!) ve bir nokta (.) yeni mi çıktı? "ANLAMI YOK" değil "anlamı yok" olacak.

Bana Türkçe dersi verene bak. Şu takma adına bak da ondan sonra konuş. Ne cahiller var yahu:D

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Beğeni düzeyi Recep İvedik olan insanların çok beğendiği mizahla alakası olmayan şahıs. Hayır anlamıyorum nedir bu Salih Memecan hayranlığınız. İktidarın çanağını yalayan biri kim olursa olsun benim gözümde hiçbir değeri yoktur. Etliye sütlüye karışmayan bir mizah mı olur? Nedense AKP cenahı tarafından baş üsründe tutulan biri. Gerçekten mizah görmek istiyorsanız mizah dergileri var onlara bakıp mizah nasıl yapılır görebilirsiniz. Beynine yeteri kadar oksijen gitmeyen nur yüzlülerce eleştirilmem zerrece umurumda değil.

Madem Türkçe dersi veriyoruz, bu yazıyı oku da Türkçe öğren.
1)İlk cümlendeki "beğendiği" kelimesi ile "mizahla" kelimesi arasında virgül olmalı.
2)İkinci cümlende "anlamıyorum" kelimesinden sonra ya noktayla cümleyi bitirmen ya da virgülle ayırman gerekirdi.
3)"Hayranlığınız" kelimesinin sonunda soru işareti olmalıydı.
4)Baş üsrü değil başüstü doğru yazım şeklidir.
5)"Umurumda" kelimesinde hece düşmesi olur ve "umrumda" şeklinde yazılır.

Türkçe öğrenmeden Türkçe öğretmeye kalkışma!

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Güzel olmuş teşekkürler...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275

Zafercem'diye bir üye vardı eminimki o sensin çünkü oda hep iktidarı eleştirirdi nedeni bugune kadar tuttuğu partinin bu kadar oy alıpta bu kadar yaptığı hizmeti Yapamaması!! :D Ama şunu unutma dostum bu ülkede senin gibi düşünen çook az sizi destekleyen çook az :D seçim istediniz 27 şubat erken seçim Sizin başkan yüzecekti yunanistana kadar hatta iddaya girmiştiler bizim başkan ise siyaseti bırakıcaktı :D Ve ne oldu %47 Akp %21 Chp Shp oda 2 parti sonra birbirinizi yediniz yok ben aldım yok sen aldın diye shp ilede girmese chp heralde %11 fln alırdınız durum bu ne sizin başkan yüzdü yunan ellerine öle kaldı işte halk yüzme ile iddaya gireni değil koltuk sevdalısı olmuyanı seçer ama bugunde seçim olsa akp'nin kazanacığını sende benden daha iyi biliyorsun ve habire birilerine kötülemeye karalamaya yırtınıyorsun boşa uğraşıyorsun istersen ufak ufak yaylan :D:D

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kutadgu bilig´isimli üyeden Alıntı

Madem Türkçe dersi veriyoruz, bu yazıyı oku da Türkçe öğren.
1)İlk cümlendeki "beğendiği" kelimesi ile "mizahla" kelimesi arasında virgül olmalı.
2)İkinci cümlende "anlamıyorum" kelimesinden sonra ya noktayla cümleyi bitirmen ya da virgülle ayırman gerekirdi.
3)"Hayranlığınız" kelimesinin sonunda soru işareti olmalıydı.
4)Baş üsrü değil başüstü doğru yazım şeklidir.
5)"Umurumda" kelimesinde hece düşmesi olur ve "umrumda" şeklinde yazılır.

Türkçe öğrenmeden Türkçe öğretmeye kalkışma!
İlk üçü doğru ama diğerleri yanlış. Size cevap yetiştirmekten bu hataları yapmışım, senin uyarınla yeni farkettim. "Başüstü" kelimesini bilerek yanlış yazmadım. Hızlı yazdığımdan dolayı bu hatayı yaptım. "Umurumda" kelimesi ise doğru olarak yazılmış, herhangi bir yanlışlık yok. Daha birçok hatam var. Onları o engin bilginle nasıl göremedin?

Tüm bunlara rağmen benimle Türkçe konusunda yarışamazsın.

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
işiniz gücünüz yokmu sizin ?
güzel göndermeleri war özellikle BAR zani güzeldi :)

carpenokte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eline saglık salih usta :) emegine saglık, güzel paylasım

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Salih Memecan'ı ilgiyle takip ederim, çok güzel anlatıyor olayları...

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
hepsini geçtim de benim zoruma giden şu AYDINLAR meselesi oldu.
ermenilerden özür dileme olayına imza atan aydınlar hesabı ödüyor diyerek yanlış yapmış bence.
ödenecek bir hesap yok ki . . .

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Zafercem'diye bir üye vardı eminimki o sensin çünkü ....

hocam niyet okumayalım.. günaha girmek bu kadar kolay olmasın :)

bende şimdi burada iktidarı tutan ( bu kelimeyi kullandım ya utandım sonradan okuyunca, resmen bende olayı artık takım tutma seviyesine indirme gafletine yaklaşmışım, ayıp bana tüü :D ) tüm üyeleri aynı kişi dersem ayıp ederim ( en azından bana göre ayıp ). Karşı fikirlere saygı gösterin diyip de karşı fikirleri bir bireye indirmek en basiti ile ayıptır.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
hocam niyet okumayalım.. günaha girmek bu kadar kolay olmasın :)

bende şimdi burada iktidarı tutan ( bu kelimeyi kullandım ya utandım sonradan okuyunca, resmen bende olayı artık takım tutma seviyesine indirme gafletine yaklaşmışım, ayıp bana tüü :D ) tüm üyeleri aynı kişi dersem ayıp ederim ( en azından bana göre ayıp ). Karşı fikirlere saygı gösterin diyip de karşı fikirleri bir bireye indirmek en basiti ile ayıptır.

hayır ama o biliyorum çünkü bu adamın 3 tane üyeliği var az önce biri banlandı sınırsız olarak eminim hatta :D:D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
bu da 2008 in yıl başı partisi :D

929653B387FB0B4DB22329B0p.jpg

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Konunun başlığını değiştirip " Türkçe Dersleri " yapsaydınız keşke :D

astronash

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ilk karikatürde sağda pencerenin dışındaki kim?