Salgın bittikten sonra ne yapacaksınız?

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Benzer bir konu vardı konu açmadan evvel baksaydınız benzer konu var mı yok mu diye ?

TrendBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
54
Benzer bir konu vardı konu açmadan evvel baksaydınız benzer konu var mı yok mu diye ?
Görmedim hocam :) Foruma bu sabah katıldım,acemiliğime verin.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ben zaten karantina gibi hayat yaşıyordum. Evden işe işten eve. O yüzden aynı şekil devam.
Bu arada 20 yaş altı hala yasak değil mi dışarı çıkmaları. Nasıl sabrediyorlar evde onu merak ettim. Ya da o cadde benim bu sokak senin geziyorlar mı :)

TrendBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
54
Ben zaten karantina gibi hayat yaşıyordum. Evden işe işten eve. O yüzden aynı şekil devam.
Bu arada 20 yaş altı hala yasak değil mi dışarı çıkmaları. Nasıl sabrediyorlar evde onu merak ettim. Ya da o cadde benim bu sokak senin geziyorlar mı :)
Ben İzmir'de yaşıyorum,sokakta 1 tane çocuk görmedim şahsen.Aileler temkinli davranıyorlar :)

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,775
Koronaya inat, herkese sarılacağım, sokakta delirircesine koşacağım.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Zaten korona olmadan önce de hayatım aşağı yukarı bu şekilde olduğu için evci bir insanım pek dışarıya çıkmıyorum aşırı ihtiyaçlarım harici. Virüs bittiği an ilk işim ailemi ve akrabalarımı ziyaret etmek çok net yani hiç avm, piknik, tatil vb. işim olmaz hepsi hikaye ;)