Sagopa Kajmer - Kalp Hastası - 2013 - Yeni Albüm

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sagopa-Kajmer-Kalp-Hastasi1.jpg

1. Kapılar Açılır
2. Uzun Yollara Devam
3. Benim Hayatım
4. Yaptığın Hatalar Kadar Büyük Olmadın
5. Bulun
6. Istakoz
7. Baytar
8. Bugünün Elleri Boştu Ya Yarın?
9. Meftun
10. İster İstemez (Featuring Kolera)
11. Kalp Hastası
12. Sabah Fabrikam
13. Düşünmek İçin Vaktin Var
14. Durdur Beni
15. Susmak İçin Yok Bahanem
16. Karne
17. Taşlama
18. Dalgın
19. Ve Kapılar Kapanır

Albümün ilk klibini Düşünmek için Vaktin Var - Şarkısına çekti klibi burdan izleyebilirsiniz

http://forum.shiftdelete.net/rap-muzik/327867-sagopa-kajmer-dusunmek-icin-vaktin-var.html

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Rap müziğin içine bakmıştım yeni albümler diye kategori olduğundan haberim yoktu k.b :)

esatceza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle alacagım uzun süreden sonra... kral döndü

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
daha ben bundan önceki albümü dinleyemedim adam gibi sago biraz hızlı gidiyor :D

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Hastasıyız :crying: d&r a daha gelmemiş yarın gelecek dediler alıyorum kısmet ise

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
normalde almam albüm ama sagopanın arşivini yapıyorum yarın kısmetse siparişini veriyorum

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Çıktığı anda almayı düşünüyorum.Bu adamın albümünü almayacağız da kimin albümünü alacağız?

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
itunese ne zaman gelir acaba ya oradan almayı düşünüyorum

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Çıktığı anda almayı düşünüyorum.Bu adamın albümünü almayacağız da kimin albümünü alacağız?

Allah'ına kurban :rolleyes: Hocam 2 internet sitesinde resmi olarak satışı var melankolianın sitesinde vermişler siteleri isterseniz oradan alabilirsin d&r larada yarın geliyormuş bugün istanbuldaki 3 yere sordum yarın sabah gelecek dediler

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çıktığını bilseydim bugün alırdım eve gelince haberim oldu. Yarın mutlaka alıyorum !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
albüm berbat yazık verdiğim paraya keşke dinlemeden almasaydım sago yapmıştır dedim ama yazık

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
albüm dün akşam itibari ile nete düştü.

ercankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sagopa kajmer kalp hastası şarkı szöleri

http://bugunkihaber.blogspot.com/2013/07/sagopa-kajmer-yeni-albumu-2013-kalp.html

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kalp hastası şarkı szöleri
http://bugunkihaber.blogspot.com/2013/07/sagopa-kajmer-yeni-albumu-2013-kalp.html

Rap müziğin içine bakmıştım yeni albümler diye kategori olduğundan haberim yoktu k.b :)

Sagopa Kajmer Kalp hastası şarkı sözleri

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Aldım artız tarzı tamamen değişmiş.

Eski edebi sözlerden eser yok. Tek düze okuyor artık.

Sago bu albümle rap hayatına başlasa şuanki dinleyici kitlesinin yarısını edinemezdi sanırım.

Geçmişine iyi yada kötü, çok şey borçlu.

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende bugün elime ulaştı ama dinlemek nasip olmadı işteyim şuan eve gideym dinlicem bakalm nasıl albüm çok güzel ama kapağı fln :D

Aldım artız tarzı tamamen değişmiş.

Eski edebi sözlerden eser yok. Tek düze okuyor artık.

Sago bu albümle rap hayatına başlasa şuanki dinleyici kitlesinin yarısını edinemezdi sanırım.

Geçmişine iyi yada kötü, çok şey borçlu.

değişen birşey yok değişen sizsiniz sago sadece artık daha manevi albümler yapıyor sendede maneviyat olmadığından değişti sanıyorsun bence en güzel albümü -bendeki sen, bunu daha dinlemedim

boş adam işte :D

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
sagopa kajmer türkiyede seviyesini belli bir yerde tutmayı başaran nadir sanatçılardandır bana göre

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
değişen birşey yok değişen sizsiniz sago sadece artık daha manevi albümler yapıyor sendede maneviyat olmadığından değişti sanıyorsun bence en güzel albümü -bendeki sen, bunu daha dinlemedim

Bana maneviyattan mı bahsediyorsun? :) sadece gülüyorum.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bende bugün elime ulaştı ama dinlemek nasip olmadı işteyim şuan eve gideym dinlicem bakalm nasıl albüm çok güzel ama kapağı fln :D

boş adam derken ?
siz,kendiniz, sago ,ben ?
adam gibi adabınla takıl şu forumda.haber verdim kaynak yok.
görende müslümanlığı 4 4lük yaşıyor sanır.maneviyatlar falan havada uçuşmuş.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11

Hocam bu albümdeki uzun yollara devam çok hoşuma gitti umarım sizde beğenirsiniz genel olarak ilk dinleyişte nasıl diyeyim pek anlaşılmasa da sonraki dinleyişlerde ne anlatmak istediği çok bariz ortada.Tek konuda size katılmıyorum bence en iyi albümü kötü insanları tanıma senesi

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
boş adam derken ?
siz,kendiniz, sago ,ben ?
adam gibi adabınla takıl şu forumda.haber verdim kaynak yok.
görende müslümanlığı 4 4lük yaşıyor sanır.maneviyatlar falan havada uçuşmuş.

düşmüş ne demek youtube demek hocam link vermene gerek yok ya yorum yaz milletin yararına olsun yada hiç yazma söylediğin apaçık buyrun girin dinleyin demek kaynağa gerek yok neyse

Bana maneviyattan mı bahsediyorsun? :) sadece gülüyorum.
yok öyle bir yorum yaptın ki sanki rapten popa geçti gibi :D

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Sagonun değişti apaçık ortada. Ben lise 1'den beri dinliyorum sagoyu ve şuan 4 yıllık üni mezunuyum. Sanırım ondaki değişimi en iyi bilenlerden biri ben olsam gerek.

Zaten maneviyattan bahsettiği, küfrü bıraktığı için dinliyorum. Boş şarkılar da yapıyo, diss mis onları kale bile almıyorum ama çoğu dolu şarkı.

Baytar, Düşersem yanarım, beyaban, ateşten gömlek, bir kulaç daha atsam karadayım gibi şarkılarda zaten değişmişti. Ama şimdi tamamen değişti. Bunuda kendi açıkladı zaten. Eski şarkılarını hece ölçüsüne göre ve kafiyeye göre yaptığını, yeni şarkılarında serbest ölçüde yaptığını söyledi. Daha çok şey yazabildiği için. Ama hece ölçülü eski tip şarkılarında ki kafiye ve edebi uyum artık yok. Bu yüzden biz eski dinleyicilere değişik geliyor. Şimdide kötü demiyorum, ama artık sadece kendi bildiğini okuyor. Benden baytar, istisnalar gibi şarkılar bekliyorsunuz ama ben artık o tür şarkılar yapmam diyo. Eee seni dinleyenler olmasa sende olmazsın. Dinleyenlere kulak vermesi lazım. 10 şarkı yapıyosa 8inde bildiğini okusun 2'sinde dinleyicilere kulak versin.

İyi yazmışım :) neyse kısaca: albüm iyi iyi.

Son mesajlar