Sağ Tuşla Neler Yapılmaz Ki ...

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

TempesTs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu calismalarin adresi belli. Alip baska yere ekleyipte, kaynak olarak oranin gosterilmesi hos degil. Ki boyle bilinen bir yerin ise...

Oraya yonlendirilsin ki, emek hakkini alsin.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Ben hep böyle yapıyorum. Bundan da rahatsızlık duymuyorum :)

TempesTs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben hep böyle yapıyorum. Bundan da rahatsızlık duymuyorum :)

Baskalarinin emegini alip rant saglamaya calisiyorsunuz ve bundan rahatsizlik duymadiginizi soyleyebiliyorsunuz. Sozun bittigi yer sanirim...

Ki o insanlar size almayin demiyorlar, biz altina imzamizi atmisiz, bari O kalsin diyorlar. Fakat sizler O'nu bile silerek ozel yapim gibi gostermeye calisiyorsunuz. Sizin gibiler icin acilmis bir konu var O sitenin ''sektör'' bolumunde. Bir ziyaret edin isterseniz.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Baskalarinin emegini alip rant saglamaya calisiyorsunuz ve bundan rahatsizlik duymadiginizi soyleyebiliyorsunuz. Sozun bittigi yer sanirim...

Ki o insanlar size almayin demiyorlar, biz altina imzamizi atmisiz, bari O kalsin diyorlar. Fakat sizler O'nu bile silerek ozel yapim gibi gostermeye calisiyorsunuz. Sizin gibiler icin acilmis bir konu var O sitenin ''sektör'' bolumunde. Bir ziyaret edin isterseniz.

Aldığım o sitenin bu resimleri kendinin yaptığı ne mağlum ??? Onlarda sanki kaynak vardı ....

Kime ne ben istediğimi yaparım. Hiçbir yeride ziyaret etmek istemiyorum. Ben böyle iyiyim ... Lütfen bununla ilgili sorunlarınızı ya bana ö.m ile yada modlara belirtirseniz sevirim. Yoksa konumun akışı farklı yöne gidiyor hoş olmuyor. Bu da bilginize ...

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bu konu kilit yer gibime geliyor... verildi gibi...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Aynen önceden verilmişti sanırsam..!

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Arkadaşlar bu konunun benzeri verilmişti aynısı değil diye hatırlıyorum ben. :wassat:

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Bende benzerinin verildiğini çok iyi hatırlayarak buraya konumu paylaştım zaten :)

ama aynısı değil ;)