Sadece F.Bahçe'de oynarım

Bu konuyu okuyanlar

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Evet bende forzafener'i modlara şikayet ettim çünkü çok provakatif başlıklar açıyor.

forzafener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bende forzafener'i modlara şikayet ettim çünkü çok provakatif başlıklar açıyor.
Sitelerden alıntı yaptığım konuların başlığını ben nasıl değiştirebilirim. Kaynak gösterdiğim sitelerdeki başlığı olduğu gibi buraya taşıyorum. Ne yapayım onların yaptıkları başlıkları kafama göre mi değiştireyim?

Yazılarımı beğenmiyorsanız okumazsınız. Sizin fikir özgürlüğüne saygınızda mı yok? Ben katılmadığım konularda kimseyi şikayet etme gereği duymuyorum. Çünkü ben fikir özgürlüğüne inanıyorum. Hoşumuza gitse de gitmese de fikir özgürlüğü diye birşey var. Biri bizden farklı birşey düşündü diye tahrik olmamalıyız. Anlayın artık sizin gibi düşünmek zorunda değilim.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
arkadaş adamlar biliyor yanına fener yazmazsak kim okur bu beleş haberi haber yapan adamlara teşekkür edecen nasıl düşürüyor fenerlileri..:)

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Sitelerden alıntı yaptığım konuların başlığını ben nasıl değiştirebilirim. Kaynak gösterdiğim sitelerdeki başlığı olduğu gibi buraya taşıyorum. Ne yapayım onların yaptıkları başlıkları kafama göre mi değiştireyim?

Yazılarımı beğenmiyorsanız okumazsınız. Sizin fikir özgürlüğüne saygınızda mı yok? Ben katılmadığım konularda kimseyi şikayet etme gereği duymuyorum. Çünkü ben fikir özgürlüğüne inanıyorum. Hoşumuza gitse de gitmese de fikir özgürlüğü diye birşey var. Biri bizden farklı birşey düşündü diye tahrik olmamalıyız. Anlayın artık sizin gibi düşünmek zorunda değilim.

Madem fikir özgürlüğüne inanıyosun da niye sağa sola akp hükümet yalakası diye laf atıyorsun?Sadece senin fikrine mi özgürlük olması gerektiğine inanıyorsun?
Tribünlere oynamayı bırak artık, herkes senin provakatör olduğun, ortamı gerdiğin ve forum kurallarını çiğnediğin konusunda hemfikir.Biraz gururlu ol da sus artık!!!

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
hangi kişisel siteymiş o ?
kendi resmi sitesi bu :
http://www.hamit-altintop.com/?111A0A2A2147483647

Adı Galatasaray ile anılan Hamit Altıntop, kendi adını taşıyan kişisel internet sitesinde gönlündeki takımı açıkladı.Hürriyet Gazetesi'nden Teriç Tunca'nın haberine göre Almanya'nın Bayern Münih Kulübü'nde top koşturan başarılı futbolcu kendi adını taşıyan kişisel internet sitesinde ''Galatasaray'a transfer olacağım yönündeki haberler de nereden çıkıyor. Alt tarafı geçen hafta Galatasaray-Beşiktaş maçına gitti. Hakkımda olmadık dedikodular çıkardılar'' görüşüne yer verdi.

Gazetelerde çıkan haberler sonrası, kendisini arayan Futbol Federasyonu'nun eski bir üyesine ilginç açıklamalarda buluna Hamit'in, ''Abi Bayern Münih gibi dünyaca ünlü bir kulüpte oynuyorum. Türkiye'ye top koşturmayı kesinlikle düşünmüyorum. Olur da bir gün şartlar başka yönde gelişirse Türkiye'ye gelirim. Ancak bu takım da Galatasaray değil, Fenerbahçe olur'' dediği öğrenildi.
Hürriyetin ne ilk yalanı olur nede son yalanı bu, Lafı dayandırdıkları yere bak ""Federasyonu'nun eski bir üyesine" kimdir nedir? belli değil. Altını çizdiğim kısım senin verdiğin resmi sitesinden birebir aktarılmış. Anlıyacağınız, Her zaman ki gibi "yalan rüzgarı hürriyet" hayal mahsülü ofisinden ortalığı karıştıracak haber yapmış.

Hamitin Orjinal açıklaması Şudur;

Gazete okumayı severim. Günün gelişmelerini, haberleri, dünyada olup bitenleri okumak her insan gibi bana da keyif verir. Ama son zamanlarda bu keyfi alamaz oldum. Okuduğum her habere, her röportaja kuşkuyla bakmaya başladım. Gazetenin ismine, muhabirin ismine ve güvenirliliğine dikkat eder oldum Özellikle de spor basınına…

Ya biz kendimizi yeteri kadar ifade edemiyoruz, ya da birileri gazeteciliği bilmiyorlar... Ben gazeteci değilim. Bu konuda ahkâm kesemem. Ancak, ben spor basınını anlamakta güçlük çekiyorum. Kendilerini adeta yalan yazmaya zorluyorlar. Bazen Avrupa'da da spor basınına kızdığımız oluyor. Ama hiç olmazsa Avrupa'da daha mantıklı, masum ve makul iddialar yazıyor. Ve bunu asla alışkanlık haline getirmiyor. İnanırlılığını kaybetmiyor. Spor basınımız, yalan haberin, abartının dozunu da beceremiyor. Dolayısıyla bir noktadan sonra kamuoyu üzerinde inanırlığını, prestijini kaybediyor.

Devre arası tatilimin bir kısmını geçirmek için İstanbul'a geldim. Ama geldiğime de pişman oldum. Her Türkiye'ye gelişimde hakkımda çıkan haberlerden çok sıkıldım. Ben her defasında açıklamada bulunup "Şu an için Türkiye'ye dönmeyeceğim” dedikçe, basınımız sanki ben aksini söylemişim gibi, beni hep birileriyle veya bir kulüple görüştürüyor ve ağzımdan demeçler yazıyor.

Bildiğiniz gibi yıllardır Ay-Yıldızlı takımız için gururla, onurla mücadele ediyorum ve Türk futbolu ile ilgili tek bağımda bu. Dolayısıyla da ben milli takımdan arkadaşlarımı ziyaret etmek ve Türkiye'de bir lig maçı izlemek için Galatasaray – Beşiktaş maçına gidince, ortalık yerinden oynadı. Ağzımın açık kaldığı, şaşkınlıktan küçük dilimi yuttuğum bir sürü dedikodu türedi. Gazeteler ve televizyonlar bana soru sorma gereği bile duymadan atıp tuttular. Yok ben Bayern Münih'ten ayrılıyormuşum. Yok ben Galatasaray'a geliyormuşum. Orada huzursuzmuşum. Daha neler neler…

Ben Bayern Münih Kulübü'nde futbol oynuyorum. Dünya'nın en büyük kulüplerinden biri. Birçok futbolcunun rüyalarını süsleyen bir kulüp. Oldukça da huzurluyum ve mutluyum. Herhangi bir ters durum olmadıkça neden buradan ayrılayım bunu anlamıyorum.

Şunu kesinlikle ve net bir şekilde, bir kez daha söylemek istiyorum. Ben şu an için kesinlikle Türkiye'de futbol oynamayı düşünmüyorum. Ve hiçbir Türk kulübünden de teklif almadım. Yani çok olağanüstü bir takım şeyler olmadıkça önümüzdeki yıllarda da futbol hayatımı Avrupa'da sürdüreceğim. Bu konudaki dedikodulara son verilmesini istiyorum.

Artık yeter! Buraya kadar… Bundan sonra hakkımda çıkacak tek kelime bile yalan haber olursa hukuk mücadelesine gireceğim. Yalan olduğunu yargı önünde ispatlayarak, maddi ve manevi tazminat davaları açacağım.

Sakın yanlış anlaşılmasın, paragöz falan değilim. Amacım sadece haklarımı korumak. Buradan gelecek paraların kuruşuna bile dokunmadan Şehit Anaları ve Mehmetçik Vakfına bağışlayacağım.

Sevgili gazeteci arkadaşlarımın biraz daha sorumlu, onların sorumlu müdürlerinin de biraz daha hassas olmalarını bekliyorum.

Saygılarımla…

Hamit Altıntop

Doğan yayın grubunun yalan haberlerinden bıktık usandık artık !

PcMaKeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu doğan gurubu çok sahtekar. Milletin huzurunu bozuyorlar. Yalan yanlış haberlerle dolu medya sunuyorlar. nalet olsun ya bıkmadınızmı. Zaten sizi sevmeyenler çoğalmaya başladı bakalım nereye kadar sallayacaksınız....