Saç dökülmesi ?

Bu konuyu okuyanlar

Furkany65

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar iyi forumlar dilerim, benim her banyo yapışımda saçımdan ortalama 100 tel kadar dökülme oluyor, bu rakam çok mu acaba? Veya mesela elimle saçımı düzelttiğim zaman elimde 1 tel kalıyor, bu saç dökülmesi mi, 19 yaşındayım bunu nasıl önleyebilirim genetik olabilir mi? Birde 2-3 günde 1 mastürbasyon yapıyorum bunun etkisi var mı eğer varsa bırakabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Biraz genler ile ilgili.

ondemir_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar iyi forumlar dilerim, benim her banyo yapışımda saçımdan ortalama 100 tel kadar dökülme oluyor, bu rakam çok mu acaba? Veya mesela elimle saçımı düzelttiğim zaman elimde 1 tel kalıyor, bu saç dökülmesi mi, 19 yaşındayım bunu nasıl önleyebilirim genetik olabilir mi? Birde 2-3 günde 1 mastürbasyon yapıyorum bunun etkisi var mı eğer varsa bırakabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Günde 100 tel saç dökülmesi normal olarak karşıladığımız bir durumdur dökülen saçların yerine yenisi çıkmaktadır tedirgin olmanızı gerektirecek bir durum yok her duşta yada elinizi saçınızın arasında gezdirdiğinizde dökülen saçınız elinize gelecektir korkacak bir durum yok
Eğer ki saçınızı elinizle tutup hafif çekme ile direk koptuğunu görüyorsanız en kısa sürede bir dermatoloğa danışmanızı öneririm.

Saygılarımla..!
Geçmiş Olsun...

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,043
Günde 100 tel saç dökülmesi normal olarak karşıladığımız bir durumdur dökülen saçların yerine yenisi çıkmaktadır tedirgin olmanızı gerektirecek bir durum yok her duşta yada elinizi saçınızın arasında gezdirdiğinizde dökülen saçınız elinize gelecektir korkacak bir durum yok
Eğer ki saçınızı elinizle tutup hafif çekme ile direk koptuğunu görüyorsanız en kısa sürede bir dermatoloğa danışmanızı öneririm.

Saygılarımla..!
Geçmiş Olsun...
konu hortlatmayın 10 eylüldeki konu şimdi tekrardan gwliyor önümüze arkadaşlar dikkat edin konunun tarihine lütfen ya

ondemir_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Foruma yeni katıldım değerli dostum eğer ki arkadaşımız her hangi bir çözüme ulaşamadıysa
elimizden geleni yapmak için mesajını cevapladım ilk sayfada bulunan bir konudur.

Saygılarımla..!

Hommbitkisel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben homm bitkisel firimasından efe size yardım edebilirim

azrasönmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
saç dökülmen olduğunu anladığın anda karanfil suyunu saçına uygula hemen sorunun çözülecek

15 adet karanfil kaynat
haftada 3 gün saçına uygula