Saatlerim

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ben 1 tane aldim az bisey pahali idi tabi ogrenci icin ama 1 yıldır sorunsuz kullaniyorum 2 de bir 20-30 tl vermektense boyle daha iyi oldu

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Altınızda ferrari de olsa onun etkisi restorana girene kadardır. Ama kolunuzda bi saat sizinle dünyanın her yerine gelebilir :)

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşımıza diyecek söz bulamıyorum,ama koleksiyon dediğinde biraz antika olması gerekmez mi?..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
arkadaşımıza diyecek söz bulamıyorum,ama koleksiyon dediğinde biraz antika olması gerekmez mi?..

Koleksiyon ilgini ceken herseyden olabilir antika olmasi sadece nadir ve degerli oldugunun ibaresidir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İçimizde psikolog arkadaşlar da var anlaşılan ego tatmini falan diyen. Birincisi saat işi zevk işidir. Öyle saatler vardır ki bakmaya kıyamazsınız ama alamazsınız çünkü çok pahalıdır çünkü el işidir. Sadece ihtiyacımı görsün yeter diyenlerin hangi arabalara bindiklerini veya alabilseler hangilerini alırlardı çok merak ediyorum. Binin bir beyaz şahine gidin gideceğiniz yere.

Bu arada seiko 5 kullanıyorum ve bilenler bilir nasıl birşey olduğunu.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gelecekte Antika Olacak Bunların Hepsi :)) Ama Amacım Öyle Antika Olması Felan Değil Ben Seviyorum Saatleri Kimisi Araba Sever Kimisi Bilgisayar Kimisi Telefon ...Ben Saat Seviyorum Ayrıca Bunların Hiçbiri Ego Tatmin Etmek Değil. Hepsi Birer Zevk Meselesi .Benim İçin Kol Saat'i SADECE Saat'i Gösteren Bir Alet Değildir ...

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
3 tane daha alda saat başı takarsın

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biraz Daha Çektim Akşam Görüşüyle Anca Bu Kadar Oldu Pazar Günü Gündüz Çekerim Birde :) (Hepsini Fotoğraf Olarak Atmımcağım Link Olarakta Atıcağım .)
tct6c.jpg
tct7w.jpg
tctbn.jpg
tctcu.jpg
tctf7.jpg
tcth3.jpg
tctjg.jpg
Yavaş Yavaş Ekliyorum Eklemediklerimi :D
tct31.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu Arada Fotoğrafların Çekildiği Cihaz Note 2 'dir Yine :)
tctln.jpg
tctmp.jpg
tctpk.jpg

tctqj.jpg
tctng.jpg

tctsd.jpg

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Saatlarin iyi, dahada artır bence. Ama ben hiç saat sevmem ve takmam. Taksamda bir gün spor sarı veya mavi çok buyuk saat olurdu :)

RayonS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Koleksiyon olarak alıyorsan guzel bi koleksiyon kardes yoksa takintilisin :D

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gezerken Güzel Gördüklerimi Alıyorum Orjinal Olup Olmaması Önemli Değil Zevkime Uysun Yeter Öyle Bir Marka Takıntım Yok :) Ama Orjinal Saatleri Almaya Özen Gösteriyorum Onlar Her Bakımdan Daha İyi ...%90'ı Orjinal Şuan ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O kadar saatten sadece 2 tanesi hoşuma gitti sağ alttaki beyaz ve siyah :) Siyah kahve ve beyaz renk 3 tane olsun yeter. 18 tanesi israf :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bu tarz saatleri pek sevmiyorum artık.Yeni moda akıllı saatler.Şöyle güzel, kaliteli, işlevsel ve gerçekten akıllı saat çıktığı zaman alıcam inşallah.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne Alaka ? Topu Topu Bir Tane Zevkimiz Var Oda Hastalıkmı Oluyor ? Lütfen Bi Yorum Yaparken Düşünün .(post Kasmak İçin Atılmış Bir Yorum Zaten )
Tekrar Belirtmek İsterimki EGO İle Alakası Yoktur Nerden Çıkartıyorsunuz Anlamadım ki Eğer Gerçekten Eğer Ego Tatmin Etmek İsteseydim Burada Hepsinin Toplam Fiyatını Yazardım Mesela . Eğer Ego Tatmin Etmek İstesem Bundan Daha Fazlasını Yapardım Bu Fotoğrafların TEK AMACI ; Cep Telefonu İle Çekilmiş Saat Koleksiyonum .
Gerçekten Boş Yorumlar Yapıyor Bazı Kişiler Tamam Eleştirirsiniz , İyi Veya Olumlu Ama Eleştireceğiniz Konu Yanlış .
Ben Diyorum Cep Telefonu İle Çektiğim Saat Koleksiyonum Adamlar Çıkmış ; Ego Tatmin Ediyor , Geçmiş Olsun Gibi Saçma Yorumlar Yapıyorsunuz Konu Dışına Çıkmadan Eleştirilerinizi Yapın Lütfen :)

Bu tarz saatleri pek sevmiyorum artık.Yeni moda akıllı saatler.Şöyle güzel, kaliteli, işlevsel ve gerçekten akıllı saat çıktığı zaman alıcam inşallah.
Samsung'un Gear Tarzı Saati Gibimi :) Onlarda Şahane Ama Herkesin Zevkleri Ve Renkleri Tartışılmaz :) Bende Klasik Saatleri Seviyorum Dijital Felan Hikaye :) Ama Hakikatten O Akıllı Saatler Fevkalade Bende Gerçekten Akıllı Bir Saat Çıktığında Almayı Planlıyorum . :)

Ayrıca Şunuda Belirtmek İsterim ki ;
Saat Bir Kişinin Görüntüsünü Çok Hassas Bir Detay İle Tamamı İle Değiştire Bilir .
Örneğin ; Şık Bir Takım Elbise Giydiniz Beyaz Gömlek , Laciverti Andıran Ceket Ve Pantolon Siz Şimdi Bu Takım'a Yeşil -Turuncu Gibi Bir Saat Takarsanız Bütün Görüntüyü Anında Altüst Edersiniz Ancak Takım İle Uyumlu Bir Lacivertimsi Oldukça Şık Bir Saat Takar İseniz Ortamdaki Kaliteniz Ve Saygınlığınız 2 Kat Artar .
Saat Çok İnce Bir Detaydır . Bütün Görüntünüzü Baştan Aşağı Değiştire Bilir .

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bende mi fotograflarini cekip yüklesem acaba? Egomu tatmin etmem lazim suan :D

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Note 2'nin de, S3'ün de kamerası beklediğimden daha kötüymüş. Saatler hoş fakat bu tür markaların çakması fazla olduğu için (ilk gören kişide) orjinal hissi vermemesi kanaatindeyim.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Note 2'nin de, S3'ün de kamerası beklediğimden daha kötüymüş. Saatler hoş fakat bu tür markaların çakması fazla olduğu için (ilk gören kişide) orjinal hissi vermemesi kanaatindeyim.
Valla Ben Hepsini Mağzalarından Alıyorum Orda Çakma Satmıyolarsa Orjinal :D
Emporio Armani Saatlerini İnternet Üzerinden Aldım Sadece Ama Onlarda Bilindik Siteler Çakma Olduğunu Düşünmüyorum.
3-4 Tane Orjinal Olmayan Saat Var Sadece Orda (Şimdi Bunada Ego Derler :) ) Onlarıda Bilinçlı Aldım Zaten. Bu Kadar Saat Aldıktan Sonra Hangisinin Kaliteli , Kalitesiz ,Orjinal Veya Çakma Olduğunu Anlayabiliyorsunuz :) :) ... Note 2 'nin Gece Çekimi Berbat :D Hele s3 O dahada Berbat :D Sabah Çekimleri Güzel Oluyor Ama ...

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Valla Ben Hepsini Mağzalarından Alıyorum Orda Çakma Satmıyolarsa Orjinal :D
Emporio Armani Saatlerini İnternet Üzerinden Aldım Sadece Ama Onlarda Bilindik Siteler Çakma Olduğunu Düşünmüyorum.
3-4 Tane Orjinal Olmayan Saat Var Sadece Orda (Şimdi Bunada Ego Derler :) ) Onlarıda Bilinçlı Aldım Zaten. Bu Kadar Saat Aldıktan Sonra Hangisinin Kaliteli , Kalitesiz ,Orjinal Veya Çakma Olduğunu Anlayabiliyorsunuz :) :) ... Note 2 'nin Gece Çekimi Berbat :D Hele s3 O dahada Berbat :D Sabah Çekimleri Güzel Oluyor Ama ...
Hiç gece çekmiş gibi durmuyor. :laugh:

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Benim 2 tane saatim var onlar bile fazla geliyor.Ne diyelim Allah daha çok versin:)

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
tamam saatlerin de güzel telefonunda. Hadi dağılalım

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim 2 tane saatim var onlar bile fazla geliyor.Ne diyelim Allah daha çok versin:)
Saol :)Böyle Yorumlar Yapın :) 10 Yorumdan 4'ü Ego Tatmin Ediyor Oluyor Bunlarında Amacı Post Kasmak :D İnsanın Hevesini Kırıyorlar .

tamam saatlerin de güzel telefonunda. Hadi dağılalım
Ben Saatlerimi Ve Telefonumu Göstermek İçin Konuyu Açmadım Lütfen Yazdıklarımı Okuyarak Yorum Yapın.
Tamam Saatlerimi Gösterdim Ama Hava Atmak Amacı İle Değil Cep Telefonu İle Photoshop'u Biraz Birleştirerek Ortaya Bir Şey Çıkarmaya Çalıştım Bütün Amaç Bu . Yanlış Anlaşılmalara Sebep Olmasın Kaçıncı Kez Belirtişim .

semihx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim saatle pek alakam yok da. ego tatmini diyince bi lafa gireyim dedim :D Post ta kasıyorum o ayrı :D

Madem bu ego tatmini, o zaman futbol zaman kaybı, televizyon zaman kaybı, burda yorum yazmak zaman kaybı vsvs.
24 saat boyunca sen hiç mi önemsiz bişi yapmıyorsun derler adama.
Senin oyun oynaman, 50 liralık telefon varken 500liralık tel alman, 500 liralık PC varken 3bin liralık alman ego tatminidir bu mantıkla.
Bunun gibi bi sürü şey sayardımda neyse sonuç olarak herkes kendi kötü özelliklerine bakmalı bence gerisi teferruat :D

Son mesajlar