S9 plus aldım ama çok sıkılıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7,999
Az önce kullanmadığım bir özelliği keşfetmiş bulunmaktayım. Bu telefonda iris tarama varmış ya. Ben neden sürekli parmak atmaya çalışıyorum? Nasıldır bu iris ve yüz tarama birleşimi? Pil çok harcar mı sürekli bir özellik çalışacak sonuçta
Sadece kilit ekranında çalıştığı için şarjı çok etkilemez diye düşünüyorum.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Baharın s9 plus telefon aldım. Oyun oynarım şöyle böyle video izlerim şöyle güzel kullanırım diyordum. 6-7 ay sonra tek yaptığım sdn forum ve youtube vanced. Oyun yok yükleyecek uygulama yok daha doğrusu bana hitap etmiyor. Telefonu alo alo demek için kullanmaya başladım. Konuştuğum birisi de olmadığı için WhatsApp kullanmıyorum. İnstagramı ve Facebook u zaten sildim. Bildiğiniz telefonun içinde uygulama yok. Bmw ile 60 la gidiyormuş gibi hissetmeye başladım. Telefonun hakkını vermiyorum. Dedeler bile daha çok telefon kullanıyor. Neden böyle oldu ki şimdi? Önerileriniz var mı ? Biraz da içimi dökeyim dedim
Garip Bir İkilem Geçmiş Olsun Ama Bence Psikolojik İnsanlar Hayatlarının Bazı Dönemlerinde Aylarca,Haftalarca,Günlerce Bişi Yapmak İstemiyorlar Belki Ondandır [emoji53]

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
şuan mi 8 lite tan yazıyorum 1 buçuk yıldır kullanıyorum şuan diyorum ki keşke daha iyi bir şey alsaydım. daha şimdiden abuk zubuk yerlerde donmaya takılmaya başladı. kamerası da toz dolduğundan ve makyaj yaptığından berbat çekmeye başladı. oyun olarak ise zaten malum fortnite bile kaldırmıyor. ilk fırsatta iphone se alıcam

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
şuan mi 8 lite tan yazıyorum 1 buçuk yıldır kullanıyorum şuan diyorum ki keşke daha iyi bir şey alsaydım. daha şimdiden abuk zubuk yerlerde donmaya takılmaya başladı. kamerası da toz dolduğundan ve makyaj yaptığından berbat çekmeye başladı. oyun olarak ise zaten malum fortnite bile kaldırmıyor. ilk fırsatta iphone se alıcam
Lite modeli cihazlar hep aynı sanırım

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Lite modeli cihazlar hep aynı sanırım
ben de s9 plus alacaktım. ama saçma sapan bir yerde telefonu çaldırınca ailem daha ucuz bi model aldı. lanet olsun o güne. şimdi bunu kardeşime iteleyip iphone se alma yollarını arıyorum

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
ben de s9 plus alacaktım. ama saçma sapan bir yerde telefonu çaldırınca ailem daha ucuz bi model aldı. lanet olsun o güne. şimdi bunu kardeşime iteleyip iphone se alma yollarını arıyorum
Ben yıllar önce telefonumu düşünmüştüm. Sonra temiz bir dayak yedim sonra senden değerli değil oğlum diyip yenisini aldılar. Neden iphone se almak istiyorsun ki? 11 xr filan almak varken

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Ben yıllar önce telefonumu düşünmüştüm. Sonra temiz bir dayak yedim sonra senden değerli değil oğlum diyip yenisini aldılar. Neden iphone se almak istiyorsun ki? 11 xr filan almak varken
aradaki binlerce lira fiyat farkından dolayı tabiki. isterseniz bi tofaşçıya gidip neden bmw almadınız demeyi deneyebilirsiniz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

se 2020 bu arada

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
aradaki binlerce lira fiyat farkından dolayı tabiki. isterseniz bi tofaşçıya gidip neden bmw almadınız demeyi deneyebilirsiniz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

se 2020 bu arada
Saçma bence 5000 lira ona veririm diyorsun 2000 daha çok fiyat farkı gibi geliyor. Benzetme kötü oldu bence 12 pro max ile kıyaslamadık sonuçta

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Saçma bence 5000 lira ona veririm diyorsun 2000 daha çok fiyat farkı gibi geliyor. Benzetme kötü oldu bence 12 pro max ile kıyaslamadık sonuçta
aynen doğru diyorsun. hatta 7000 e çıkmışken 10000 daha koyayım da iphone 12 pro max alayım. ülkede asgari ücret 2000 tl dostum ne kolay söyledin öyle 2000 daha ver diye

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
aynen doğru diyorsun. hatta 7000 e çıkmışken 10000 daha koyayım da iphone 12 pro max alayım. ülkede asgari ücret 2000 tl dostum ne kolay söyledin öyle 2000 daha ver diye
Fiyat gözetmeksizin iphone almaya çalışmakta saçma o yüzden. Varsa güzelini al yoksa başka model bak. Bence böyledir

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Fiyat gözetmeksizin iphone almaya çalışmakta saçma o yüzden. Varsa güzelini al yoksa başka model bak. Bence böyledir
iphone almaya çalıştığım falan yok. fp olarak o kafama yattı. android tarafındaki telefonlar kibar olsaydı gene android alırdım