S9 kasar mı?

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Komik. :D
6s'lerin durumu ortada. 6'ları konuşmaya gerek yok.

6 4 yıllık telefon bi zahmet kasmaya başlasın. 6s te kim sorun yaşıyormuş bi gelsin de bana telefonu göstersin. 8in kasması gibi bir mantık var mı ya? Şuan telefon piyasasının en güçlü cihazı. Ben 7 kullanıyorum onda bile en sıkıntılı sürümlerde bile en ufak kasma olmadı. 8in kasması akıl tutulması demek. Ki son güncellemeden sonra 6 ve 5s bile coştu. Samsung kasar mı bilmem onu daha önce deneyimleyen arkadaşlara sormaklazım.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
S9 kasarsa artık hangi telefon kasmaz merak ediyorum 2 sene rahat kasmaz güncelleme almazsın o kadar s9 alma s9 plus al daha iyi telefon

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Samsung'un tüm telefonları bir süre sonra işlevselliğini kaybetmektedir. Eğer uzun süre gitmesini isterseniz, iPhone'a bakmanız daha mantıklı olur.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Samsung'un tüm telefonları bir süre sonra işlevselliğini kaybetmektedir. Eğer uzun süre gitmesini isterseniz, iPhone'a bakmanız daha mantıklı olur.

Her ne kadar S9 çok hoşuma gitsede haklısınız. Apple kendi kendine bir çalım atmazsa daha uzun ömürlü olacaktır. Ben mesela son güncellemeyle 5S in çok performanslı olduğuna şahit oldum. 5 yıllık telefon yani.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Teşekkür ederim

S9 kasarsa artık hangi telefon kasmaz merak ediyorum 2 sene rahat kasmaz güncelleme almazsın o kadar s9 alma s9 plus al daha iyi telefon

Ben şuan iPhone 7 kulanıyorum ve S9+ aklımı fena çelmedi değil. Özellikle diyaframının fiziki olarak açılıp kapanması efsane ya.

Son düzenleme:

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
@Batubenn
Açıkçası iPhone 7 çok uzun zaman dayanır bana göre.

Reaksiyon puanı
57
en son güncelle sahibim iphone 7 göre çok memnunum 8 plus ne cöpü dalgamı geçiyorsunuz zaten ios 11 iphone 8 plus için geldi. İos 12 gelse bile iphone 8 plus gene cok rahat kullanırsınız

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Her ne kadar S9 çok hoşuma gitsede haklısınız. Apple kendi kendine bir çalım atmazsa daha uzun ömürlü olacaktır. Ben mesela son güncellemeyle 5S in çok performanslı olduğuna şahit oldum. 5 yıllık telefon yani.

Teşekkür ederim

Ben şuan iPhone 7 kulanıyorum ve S9+ aklımı fena çelmedi değil. Özellikle diyaframının fiziki olarak açılıp kapanması efsane ya.
Sd snapdragon işlemcili verisoyun demek istedim. Neden derseniz çoğu uygulama snapdragon ile daha optimize edilmiş oluyor ve daha rahat çalışıyor açıkcası.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Boşver S9'u uzun vadeli telefon istiyorsan One Plus 5T al büyük dersen One Plus 5 al :) 2side aynı özelliklere sahip telefon 5Tnin farkı güncel teknolojilere sahip olması ;) Emin ol s9dan daha performanslı çalışıyor öyle samsung gibi kendisinin 50 tane ayrı androidin 50 ayrı 100 tane uygulamayla yüklü gelmiyor en azından

osmanalp6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S6 ve Note 5 halen daha kasmaya başlamadı. 3-4 yıl götürür

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Samsung un son model amiral gemisi ve kasacak ha öyle bir şey olsa yakmalı Samsung u. Arkadaşın da dediği gibi hala S6 lar Note 5 ler canavar gibi 5 sene ömrü var.

Srht_zdmr_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Al s9+ ı bence alabiliyorsan, buyuk olması sıkıntı olmaz ya bence .

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Samsung Galaxy S9 Kasar mı ? (Başlığı bile doğru yazamamışsınız ya neyse)

Başlık çok ilgi çekici, Samsung Galaxy S9 kasmaz ama sizin ego tatmini için Hit kastığınız çok belli oluyor, pazartesi günü okulda egonuzu şişirerek arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz artık. :mad:

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Güzel ego tatmini. para çok olunca insan ne yapacağını şaşırır haliyle :)
Bende 1000 tlye xiaomi redmi note 4 4gbram 64gb model alırız yolumuza devam ederin, kasmamı öyle bişey yaşamadım :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Arkadaşlar gözünüzü seveyim Türkiye'de S9+ alsan dahi bir iPhone 6 almış kadar egon olmaz bence alakası yok ego ile :D. Tr ye özel bu malum insanlarımız elmayı çok çok çok seviyor :)

Keza git iPhone 6 al arkasına şöyle kallavi bir kılıf al böyle arkasını göstermeyecek iPhone 8 diye yutturur geçersin zaten.

Son düzenleme:

Hayrettin98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Berhaba . S9 almayi dusunuyorum ama 4gb ram yuzunden alamiyorum sizceb1-2sene sonr 4gb ram sorun olurmu? S9+ da ala bilirim fakat fazla buyuk geliyor . Sizin önəriləriniz nələrdir.?
Ben S7 kullanıcıyım. 4 GB ram var. Kullandığım 2 yıla yakın süre boyunca kasma sorununu sadece 2-3 defa yaşadım. O da cihazı hunharca kullanmaktan oldu. Diyeceğim o ki 4 GB gayet yeterli olacakatır. Sadece arka plan uygulamaların 15-20 tane olmasın.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
şu an xz2 ile zirveyi paylaşıyorlar kasma yapmaz.Seni rahat 3 yıl götürür.4 gb ram'in tek eksisi arka planda daha az uygulama tutar o kadar.Yani 10 tane uygulama açsan s9 3'ünü kapatır s9+ kapatmaz.Bu zaten büyük bir problem değil ve günlük hayatta kimse ihtiyaç duymaz.

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S6 var bizde halen daha kasmıyor.Ondan yola çıkabilirsin.İphone 6 nın bile durumu içler acısı

Mehmet Can03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Berhaba . S9 almayi dusunuyorum ama 4gb ram yuzunden alamiyorum sizceb1-2sene sonr 4gb ram sorun olurmu? S9+ da ala bilirim fakat fazla buyuk geliyor . Sizin önəriləriniz nələrdir.?
Bende S7 edge var o da 4gb ram 2yıl oldu kasma falan yok