S7 edgeden Huawei mate 20 lite ya da Honor Play , Xiaomi mi 8 lite'a geçilir mi

thinkingpanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sizce kamera ekran yönünden mantıksız bir karar mı olur

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S7 edge in kamerası hala yeterli seviyede ve video performansı bu 3 telefondan daha iyidir bataryasıda çok iyi ben geçmezdim

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
S7 edge çok iyi bir cihaz bence geçmeye gerek yok.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
S7 edge çok iyi bir cihaz bence geçmeye gerek yok.

Arkadaşın ekranı kırık 1200 masraf var ya telefonu yaptıracak yada bunlardan birini alacak hocam. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

konu sahibine önerim
Benim tavsiyem ekran ve arka kamera performansından feragat edip honorplay alın. Neden derseniz ön kamerası iyi bir cihaz, işlemci ve batarya olarakda daha iyi zaten 2200 ayarında alabileceğin en iyi cihaz honorplay. Diğer taraftan senin cihaz eskidi ve ona 1200 masraf yapılmaz yapılırsa fabrikasyon 0 cihaz gibi temiz olmayacağına göre yada yarın öbürgün başka sorun çıkaracağına göre yeni bir cihaza geçmelisin. Zaten çok sevdiysen o cihazı sıfırıda internette 2200 civarına yakındı...(bakmadım salladım). :)
Birde sizin en çok işinize yarayan nedir film vs için ekranmı oyun için gpu gücümü yada ön/arka vs onlarıda söyleyin yardımcı olalım.;) ayrıca s7 edge ithal satılıyor büyük ihtimal bataryası depoda eskitilmiş, 6.0 ile çıkıp güncelleme almayacak modeldir. Bu yönden bile bakınca honorplay daha karlı gözüküyor.

Son düzenleme:

thinkingpanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşın ekranı kırık 1200 masraf var ya telefonu yaptıracak yada bunlardan birini alacak hocam. :)

konu sahibine önerim
Benim tavsiyem ekran ve arka kamera performansından feragat edip honorplay alın. Neden derseniz ön kamerası iyi bir cihaz, işlemci ve batarya olarakda daha iyi zaten 2200 ayarında alabileceğin en iyi cihaz honorplay. Diğer taraftan senin cihaz eskidi ve ona 1200 masraf yapılmaz yapılırsa fabrikasyon 0 cihaz gibi temiz olmayacağına göre yada yarın öbürgün başka sorun çıkaracağına göre yeni bir cihaza geçmelisin. Zaten çok sevdiysen o cihazı sıfırıda internette 2200 civarına yakındı...(bakmadım salladım). :)
Birde sizin en çok işinize yarayan nedir film vs için ekranmı oyun için gpu gücümü yada ön/arka vs onlarıda söyleyin yardımcı olalım.;) ayrıca s7 edge ithal satılıyor büyük ihtimal bataryası depoda eskitilmiş, 6.0 ile çıkıp güncelleme almayacak modeldir. Bu yönden bile bakınca honorplay daha karlı gözüküyor.
hocam çok güzel anlatmışsın ama ben çok film izleyen ve çok arka kamerayı kullanan birisiyim aksine çok az oyun oynarım benim için öncelik ekran ve kamera bunu belirtmem gerekirdi tabi daha öncesinde bu isteklerime göre bir tavsiyen var mı çok teşşekkür ederim bu arada

huawei mate 20 lite ı kimse önermiyor fiyatına değmez diyorlar çok arada kaldım

huawei mate 20 lite ı kimse önermiyor fiyatına değmez diyorlar çok arada kaldım

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mate 20 lite fena değil iyi bir model ekranında ghost screen problemi oldığunu söyleyen biri vardı onun dışında memnun olan insanda az değil. Şikayet var sitesinde hatta bu yönde bir kayıt var.
Mi8 lite donanım olarak iyi yazılım olarak çok iyi değil onunda o konuda sorunları vardı.Ekran olarak bu modeller honorplayden üstün değil yanlız öyle aklınızda fark varmış gibi kalmasın.
Sizi memnun edecek model aslında bence 2400tl'lik meizu16 yada honorplay var ips ekranlı.2500 Pocophone f1'e çıkabilirsen o da güzel ekran ips karanlıkta siyahları biraz can sıkabilir, onun dışında çok başarılı bir model hem kameraları, bataryası, işlemcisi bunlara bir bakın. :)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,172
Film ve kamera mi max 3 derim 5500mah ve 7inç fhd+ ekran

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Honor Play yada Meizu X8 yüzünüzü güldürür.