S7 Edge Şarjı Çabuk Bitiyor..

Bu konuyu okuyanlar

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 7 aydır s7 edge kullanıyorum cihazdan çok memnunum fakat son güncellemeden sonra mı veya benim bataryamdan dolayı mı bilmiyorum ama şarjım biraz hızlı tükeniyor 2 saat içerisinde %66 seviyelerine kadar düşüyor. Bu 2 saat içerisinde ne yapıyorsun diyecek olursanız genelde WhatsApp ve İnstagram kullanıyorum ama İnstagramı nadiren açıyorum. Sizce bunun sebebi ne ? Görüşlerinizi Belirtirseniz Sevinirim..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Son güncelleme bir anormallik vardı ama benim s7de guncelleme gelmeden düzeldi.
Güncelleme gelince düzelecektir merak etme

Babyblue3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yaklasık 3 aydır s7 edge kullanıyorum son 3 gündür bataryadan memnun degilim suan 4.5g acik yarim saatte %8-10 sarj gitti sadece watsap ve chrome kullanırken çok canımı sıktı bu durum..
Screenshot_20161228-210847.png

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Güncelleme ile düzelmezse ne yapmayı düşünüyorsunuz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güncelleme düzeltmese bile kendi fiyatına eşit cihazlardan daha fazla şarjı gittiği için sıkıntı yok
samsung ,apple değil applein Batarya düzeltilmesi beklenen İos 10.2de bataryalarin içine ettiği gibi samsung da s7 ve s7 Edgenin bataryasının içine etmez.

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Herşeyin Android 7.0 ile düzeleceği kanaatindeyim ben yoksa cihaz mükkemel bi cihaz.. Güncelleme tarafında pil için de iyileştirmeler kesinlikle olacaktır..

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Güncelleme düzeltmese bile kendi fiyatına eşit cihazlardan daha fazla şarjı gittiği için sıkıntı yok
samsung ,apple değil applein Batarya düzeltilmesi beklenen İos 10.2de bataryalarin içine ettiği gibi samsung da s7 ve s7 Edgenin bataryasının içine etmez.

Sen mi yapıyorsun Samsung ile birlikte yazılımı ? Gaybdan haber verme yeteneği var sende. Diğer yeteneklerini zikretmeyecem zaten.

Babyblue3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün sarjı komple 0 ladım kapali telefonu %100 sarj ettim şimdilik sorun ortadan kalktı gibi eminim güncellemeylede cok daha iyi olur

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
2 saatte %66 deyip kendi fiyatına eşit cihazlardan daha çok gidiyor demişsiniz. Köşeye sıkışınca neden hemen Apple'a saldırıyorsunuz onu anlamıyorum? Ayrıca Apple bataryanın içine ettiyse bir sonraki güncelleme ile düzeltir (yani aşağı yukarı 1-2 hafta). Güncelleme için aylar yıllar beklemiyoruz ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
2 saatte %66 deyip kendi fiyatına eşit cihazlardan daha çok gidiyor demişsiniz. Köşeye sıkışınca neden hemen Apple'a saldırıyorsunuz onu anlamıyorum? Ayrıca Apple bataryanın içine ettiyse bir sonraki güncelleme ile düzeltir (yani aşağı yukarı 1-2 hafta). Güncelleme için aylar yıllar beklemiyoruz ;)
Bunu birde 7 kullanıcılarına sormak lazım
10.1de hafif pil sorunları vardı düzeltilecek dendi iyice içine edildi 10.2de
Apple a laf söylüyorum çünkü istediği para ile hak ettiği para bir değil

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Zaten cihaz bugün güncelleme aldı kardeşim..

Ekli dosyalar

• Screenshot_20161230-152447.png
    Screenshot_20161230-152447.png
    100.8 KB · Görüntüleme: 720

Babyblue3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni güncelleme zaten iyi olan performansı 1.5 kat artırdı hocam

mustytsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar bu son güncelleme bana da geld fakat yüklerden her seferinde %100'den sonra hata alıyorum ve güncellemeyi yükleyemiyorum. İndirilen dosya geçersiz daha sonra tekrar deneyin uyarısı alıyorum.2 günde toplam 6 kere denedim ama her seferinde aynı hatayı aldım. Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır acaba?

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Telefona reset atıp deneyebilirsin Herşeyin yedeğini al ama (fotoğraf müzik vs..)

Emre Leblebici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen oyle bende s6 var ilk çıktığında almıştım son 1 aydır sarj sıkıntısı beni ugrastiriyor batarya değiştirdim servisinde duzelmedi nasil olacagini bilmiyorum

Son mesajlar