S7 edge renk değiştirme

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Selam dostlarım bir sorum var aslında konu buraya açılırmı bilmiyorum ya da saçma bir sorumu bir fikrim yok ama merak ediyorum ve olursada denemek istiyorum.
Şimdi ben vatandan yaklaşık 3 ay önce s7 edge siyah renk aldım ama fark ettimki siyah rengi edge ekranını belli etmiyor mesela altın rengi belli ediyor gümüş de öyle bir tek siyah çok belli etmiyor diğerleri gibi sizce rengini değiştirbilir miyim telefonumun yani arka kapağını önünü felan değiştirebilir miyim gümüş renk yaptırmayı düşünüyorum oluyorsa sizin bilginiz varmı ?

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Samsung servislerinden birine gidip, parasını ödeyip değiştirtebilirsin ama telefon değişimi olmaz.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Bilemiyorum arayıp bilgi alabilirsiniz. 200 civarı tutar diye düşünüyorum.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Samsung servislerinden birine gidip, parasını ödeyip değiştirtebilirsin ama telefon değişimi olmaz.
nerden farkettiniz derseniz hani edge ekranı belli değil diye bizim serviscide de s7 edge altın var ya onun telefonu elime aldım o kadar şık dikkat çekici gözükiyorki kıskandım ya :D hani tamam siyah renk aşırı efsane ama bence s7 için aşırı iyi s7 edgede belli olmuyor sanki forumda biri daha böyle bir şey yazmıştı renk seçme önerisi adlı konuda
--- Gönderi Güncellendi ---
Bilemiyorum arayıp bilgi alabilirsiniz. 200 civarı tutar diye düşünüyorum.
anladım ozaman 1 2 ay felan bekleyip para biriktirip yapmam lazım 200 biraz fazla geldi :D

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Kasanın değişmesi gerek geçen yıl ben note4 ün kasasını kırmıştım 270tl tutmuştu...

Eğer renk değiştireceksen yeni aldığın parçanın garantisi 5 yıl sürer ama telefonunun garanti dışı kalır

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Kasanın değişmesi gerek geçen yıl ben note4 ün kasasını kırmıştım 270tl tutmuştu...

Eğer renk değiştireceksen yeni aldığın parçanın garantisi 5 yıl sürer ama telefonunun garanti dışı kalır
Hocam telefon garanti dışımı kalır kötü oldu ya peki bir şey soracağım şimdi telefon siyah renk ya benimki şimdi kasa değişimi yapınca ve gümüş diyince o mikrofon un olduğu yer gri renk orasıda değişiyormu yani mesela altında orası sarı renk diye biliyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Olmazsa bi dusunelim bak bedavaya kapatiriz isi [emoji16]
Düşünürüz hocam :D :D

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Garanti dışı kalmaz. Yanlış bilgi vermeyin. Kullanıcının isteğiylede olsa yetkili serviste yapılan hiçbirşey telefonu garanti dışı bırakmaz. Samsungu arayıp konuyla ilgili bilgi de alabilirsin.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Garanti dışı kalmaz. Yanlış bilgi vermeyin. Kullanıcının isteğiylede olsa yetkili serviste yapılan hiçbirşey telefonu garanti dışı bırakmaz. Samsungu arayıp konuyla ilgili bilgi de alabilirsin.
Tamamdır hocam çok teşekkürler ya seninde bir önerini almak istiyorum sence gümüşmü altınmı :D

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Merak etme 2 yıldır buradayım ve emin olmadığım hiçbir şeyi buraya yazmadım...

Zamanında bende renk değiştirmek istemiştim (kasayı kırdığımda beyaz kasa taktırmak istemiştim)

Ve yetkili servis bu durumda bana sadece parçanın garantisinin kalacağını(5 yıl) ve telefonun garantisinin biteceğini söylediler ve bu bilgiyi teğitlemek için 2 ayrı servise başvurdum...

Lütfen önce kendi yazdığınızın doğruluğundan emin olun...

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Tamamdır hocam çok teşekkürler ya seninde bir önerini almak istiyorum sence gümüşmü altınmı :D
Zevk meselesi tabi benim tercihim siyah olurdu. Gold daha hoş görünüyor bence, silver ayna hissiyatı yaratıyor, pek hoşuma gitmiyor öyle acayip parlak şeyler :)

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Merak etme 2 yıldır buradayım ve emin olmadığım hiçbir şeyi buraya yazmadım...

Zamanında bende renk değiştirmek istemiştim (kasayı kırdığımda beyaz kasa taktırmak istemiştim)

Ve yetkili servis bu durumda bana sadece parçanın garantisinin kalacağını(5 yıl) ve telefonun garantisinin biteceğini söylediler ve bu bilgiyi teğitlemek için 2 ayrı servise başvurdum...

Lütfen önce kendi yazdığınızın doğruluğundan emin olun...
Bende daha önce kasa değiştirdim. Eminim ki garanti bitmiyor zaten arkadaşa da arayıp en doğru bilgiyi servisten kolayca alabileceğini söyledim 2 kez.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Bende daha önce kasa değiştirdim. Eminim ki garanti bitmiyor zaten arkadaşa da arayıp en doğru bilgiyi servisten kolayca alabileceğini söyledim 2 kez.
Kasa değişikliğinde bitmiyorda kasa renk değişiminde bitiyor kardes...

Ancak dediğin gibi en doğru bilgiyi servis verir

Kızgın anıma denk geldin kardes az önce biraz ağır yanıt vermişim kusurabakma