S7 edge iphone 7 sizce hangisi?

cagrx105bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
s 7 edge ve iphone 7 arasında çok kararsız kaldım ne yazıkki. bugune kadar hep samsung kullandım ios nedir bilmiyorum çok kararsız kaldım kimisi iphone kaliteli falan diyor ama youtube deki bazı testlere baktığımda samsung s7 açık ara önde geldi bana kalırsa kaliteden kasıt yazılımsal olarak değilde dayanıklılık olarak.

şuan s7 edge ye daha sıcağım açıkcası 1.si ekranı çok ideal ve telefon kaba durmuyor 2.si ekran kalitesi iphone ye göre çok daha kaliteli canlı ve parlak renklere sahip video izlemesi daha güzel olur diye düşünüyorum 3. kavisli ekran ayrı bir tasarım sunuyor 4. iphonelerde bildirim ledi yok (benim için önemli ) 5. hızlı şarj olayı s6 edge plus kullanıcısı olarak telefonunuzu düzenli ve titiz şarj ettiğinizde hiç bir sorun yaşamıyorsunuz ve inanılmaz hızlı şarj ediyor vede dayanıyor ve bu telefonları kullananların elinde dısarda sarj aleti tasırken görmedim ama iphone kullanıcıları hep şarjla geziyor.

şimdi bukadar samsungu övdün neden kararsız kaldın diyecek olursanız açıkcası bende tam bilmiyorum :)))
s8 i bekle demeyin çünkü telefonumu 4. kattan asagı düsürdüm ekranı parcalandı baya yaptırmak yerine yenisini alayım diyorum.

s7 edge silver la iphone 7 mat black arasında kaldım sizce hangisi aydınlatırsanız sevinirim :)

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
s 7 edge ve iphone 7 arasında çok kararsız kaldım ne yazıkki. bugune kadar hep samsung kullandım ios nedir bilmiyorum çok kararsız kaldım kimisi iphone kaliteli falan diyor ama youtube deki bazı testlere baktığımda samsung s7 açık ara önde geldi bana kalırsa kaliteden kasıt yazılımsal olarak değilde dayanıklılık olarak.

şuan s7 edge ye daha sıcağım açıkcası 1.si ekranı çok ideal ve telefon kaba durmuyor 2.si ekran kalitesi iphone ye göre çok daha kaliteli canlı ve parlak renklere sahip video izlemesi daha güzel olur diye düşünüyorum 3. kavisli ekran ayrı bir tasarım sunuyor 4. iphonelerde bildirim ledi yok (benim için önemli ) 5. hızlı şarj olayı s6 edge plus kullanıcısı olarak telefonunuzu düzenli ve titiz şarj ettiğinizde hiç bir sorun yaşamıyorsunuz ve inanılmaz hızlı şarj ediyor vede dayanıyor ve bu telefonları kullananların elinde dısarda sarj aleti tasırken görmedim ama iphone kullanıcıları hep şarjla geziyor.

şimdi bukadar samsungu övdün neden kararsız kaldın diyecek olursanız açıkcası bende tam bilmiyorum :)))
s8 i bekle demeyin çünkü telefonumu 4. kattan asagı düsürdüm ekranı parcalandı baya yaptırmak yerine yenisini alayım diyorum.

s7 edge silver la iphone 7 mat black arasında kaldım sizce hangisi aydınlatırsanız sevinirim :)
S7 edge siyah modeli al ya da lg g6 yı bekle o da güzel telefon olucak gibi. Bide s7 edge alırsan 2016 ağustos sonrası üretilmiş modellere bak. Seri nodaki ilk 5 haneden anlaya bilirsin. Bu tarihten sonra üretilenlerde ilk üretimlerde olan bikaç hatayı düzeltti samsung diye duydum

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ya s7 edge yada s8i bekle. İphone çok hatalı yeni sürümlerinde.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Kardeşim ben samsung dan şaşma derim.. Android seviyesinde bence en iyi telefonları yapıyor...Herşeyiyle güzel telefon bence S7Edge Ama S8 çıkıcak yakın zamanda onuda beklemende fayda var diye düşünüyorum zira bu siyası olaylardan kur baya yüksek.. LG ye hiç bakma derim kardeşim LG G4 aldık kronik sorunlar yüzünden herkesi mağdur ettiler... G5 dede aynı sıkıntılar... telefon işinde kusura bakmasınlar Samsungla şuan yarışamazlar

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Samsung servis kalitesini de arttırsa şu an benim gözümde piyasadaki en iyi marka olur açık ara. Senin de gönlün s7 edge den yana gibi. Ama s8 de bekleyebilirsin çok güzel cihaz olacak gibi duruyor

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Iphone modellerini uzun vadede kullanmak isteyen kullanicilara tavsiye ediyorum. Yani soyle ki tavsiye isteyen kullanici ust seviye bir cihaz almak istedigini fakat bu cihazi en az 4 yil gibi bie sureyle stabilite sorunlari en az seviyede olan bir cihaz almak istiyorsa o zaman tavsiyem ust seviye bir iphone modeli oluyor. Cunku iphone modelleri kullandiklari ios isletim sistemindeki stabilite, akicilik ve uzun vadedeki performans dususunun android modellere gore daha az olmasi sebebi ile bu beklentileri daha iyi karsiliyor.

Diger konulara deginecek olursak. Kamera, ekran,batarya performansi, hizli sarj, dahili hafizanin fazla olmasi veya sd kart destegi, dosya yoneticisi oldugu icin herturlu datayi indirip mudahale edebilme, en basitinde youtube uygulamasindaki actiginiz video'nun cozunurlugunu bile ayarlayabilme imkani gibi ozellikler icin bir andriod model almanizi tavsiye ederim. Android modeller be yazikki ios sistemine sahip bir iphone gibi 4 yil vadede ilk gunku gibi veya ilk gunkune en yakin performansi veremiyor sistem sebebi ile. Ama 2-3 yil vadede genel skalada bir sorun yasatmadan kullanim imkani sunuyor.

Burada tercihiniz su sekilde olmasi en az 4 yil kullanabilecegim bir telefon olsun diyorsaniz iphone 7 alin.

Yok ben 2-3 yilda bir telefon degistiren bir kullaniciyim diyorsaniz o zaman samsung s7 edge alin ve on numara kamerali, ekranli ve diger teknolojiler konusunda donanimli bir cihaza sship olun.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
S7 Edge tavsiye ederim.:)

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,240
Samsungu hiç sevmememe rağmen s7 edge mükemmel bir telefon diyorum ve kesinlikle öneririm

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Android mi ? İos mu ? Kendinize bu soruyu sorun. Cevabını kendiniz vermeniz daha mantıklı olur.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben Iphone 7 derim ama yazınızda Samsung' u beğendiğinizi söylüyorsunuz. O zaman Samsung alın.

cagrx105bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S7 edge siyah modeli al ya da lg g6 yı bekle o da güzel telefon olucak gibi. Bide s7 edge alırsan 2016 ağustos sonrası üretilmiş modellere bak. Seri nodaki ilk 5 haneden anlaya bilirsin. Bu tarihten sonra üretilenlerde ilk üretimlerde olan bikaç hatayı düzeltti samsung diye duydum
seri nodaki ilk 5 haneden nasil anlayabilirim aydinlatabilirmisiniz

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
s6 edge plustan memnunsanız s7 edgeye devam edin çok daha memnun kalırsınız. eğer sıkıldıysanız iphone 7 plus alın şarj ihtiyacınızı karşılar. fakat iphone 7 batarya konusunda s7 edge ile yarışamaz. Ve artık görüyoruz ki şarjı gitmedikten sonra telefonun diğer özellikleri bi işe yaramıyor.

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Dostum aynı şeyleri yaşadım note 4 kullanıyordum bende. Paramı elime aldıktan sonra gittim s7 edge'e baktım. Gerçekten iyi bir cihaz. Baya da performanslı. Tam alacakken serviste yaşadığım rezaletler aklıma geldi. Bende gittim iphone 7 aldım :) ve gerçekten memnun kaldım. S7 edge ve iphone 7 / 7 plus karşılaştırmalarını çok inceledim. Mesela gta oyununda s7 edge fps düşüşleri yaşarken iphone da yağ gibi akıyor. Son olarak keşfetmeyi ve yeniliği seviyorsan iphone 7 alabilirsin. Yinede eminim ki her iki cihazda performans konusunda çok iyi. İphone 7 hakkında soruların varsa cevaplayabilirim.