S6 mı G4 mü Z3+ mı M9 mu

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu an 6 Plus ve Note 4 kullanıyorum.Note 4 bataryasından hiç memnun değilim 2 bataryam var ikisi de çok kötü her dakikada %1 şarj düşüyor Note 4 yerine ne alabilirim batarya çok önemli benim için bir de 1 sene sorunsuz çalışması.

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
G4 bence. Fiyatıda daha uygun. Mutlu eder seni

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fiyat konusu çok önemli değil de 1 sene düzgün gider mi cihaz bataryası da iyi midir

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Nasıl kullanacağına bağlı. G4 normal kullanımda bir günü çıkartıyor. Seni 1 yıl baya iyi götürür. Ama htc de düşünülebilir. Her ne kadar yerden yere vurulsa da forumlarda alanlar çok memnun. O daha da uzun sure goturur bence

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Nasıl kullanacağına bağlı. G4 normal kullanımda bir günü çıkartıyor. Seni 1 yıl baya iyi götürür. Ama htc de düşünülebilir. Her ne kadar yerden yere vurulsa da forumlarda alanlar çok memnun. O daha da uzun sure goturur bence

z3+ nasıldır hocam tasarım olarak falan hoşuma gitti bir de su geçirmez olması ekstra çok güzel. Batarya tüm gün mobil veri açık sosyal medyada aktif olarak bir de günde bir ya da iki kere clash of clans ve top eleven bakarım tam 1 gün gitmesi yeterli bana

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Bu yapılanlarla g4 1 gün z3+ 2 gun falan goturur saniyorum. Z3+ cok guzel telefon ama snapdragon 810 oldugu icin ısınma problemi var. Olmasın diye de güncellemeyle frekansını vs düsürdüler zaten 810 olmasinin bi manasi kalmiyor. Bunun haricinde guzel telefon ama g4 hem daha ucuz hem de kamera olarak daha önde bence. Su gecirmezlik vs konusuna deginmiyorum bile :D yani ikisinin de kendilerince artıları var. Eline al dene az oyna. Oyle karar ver

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu yapılanlarla g4 1 gün z3+ 2 gun falan goturur saniyorum. Z3+ cok guzel telefon ama snapdragon 810 oldugu icin ısınma problemi var. Olmasın diye de güncellemeyle frekansını vs düsürdüler zaten 810 olmasinin bi manasi kalmiyor. Bunun haricinde guzel telefon ama g4 hem daha ucuz hem de kamera olarak daha önde bence. Su gecirmezlik vs konusuna deginmiyorum bile :D yani ikisinin de kendilerince artıları var. Eline al dene az oyna. Oyle karar ver

En doğrusunu dediniz ele alıp bakmak en iyisi ama Z3+ daha gelmedi Temmuz diyorlar bekleyeceğim biraz :D Note5 in eylül 3 gibi tanıtılması gündemde o daha mı iyi olur acaba bir de note4 geniş açı ön kameraydı z3+ ve g4de de oyle mi kameralar

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Samsung geniş açılı yapıyor evet ama lg de g4 ile bu kervana katıldı. Geçenlerde turk youtube kanallarından birinde baya reklamını yaptılar. 10 kisi selfie cekmeler falan :D sony boyle bisey yapti mi bilmiyorum. Note 5 bekliyim dersen bence de bekle. Samsung note serisini nedense cok iyi yapiyor. Soyle bi dusununve z3+ cok şık duruyor, g4 kamerası falan cok hoş, m9 keza aynı cok guzel telefon, s6 edge i elime aldım inanilmaz guzel olmus, note 5 allah bilir nasil yenilikler getirecek? İşiniz zor vallahi. İyi ki param yok takılıyorum diskavriyle :D

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende çok kararsız kaldım eskiden telefon alırken bakar alırdım artık öyle yapamıyorum üye oldum buraya size sordum bende teşekkür ederim bu arada cevapladığınız için batarya eğer beni çileden çıkarırsa G4 yada z3+ alırım yoksa Note 5 beklerim :D

smodi79

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Paran coksa 6 plus al yoksa g4 al digerlerine hic bulasma

Blent872

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle Z3+ almalısın bende Z1c var paketi açmazsam 1,5-2gün gidiyor ısınma problemini dert etme bende alırken çok gözümü korkuttular hiçte öyle abartılacak bir ısınma söz konusu değil Lg Mobil veri açık Clash of Clans ta 77derece görürken Sonyler 59-64derecenin üstüne çıkmıyor metal kasa olduğu için daha sıcakmış gibi hissediliyor sadece.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Kesinlikle Z3+ almalısın bende Z1c var paketi açmazsam 1,5-2gün gidiyor ısınma problemini dert etme bende alırken çok gözümü korkuttular hiçte öyle abartılacak bir ısınma söz konusu değil Lg Mobil veri açık Clash of Clans ta 77derece görürken Sonyler 59-64derecenin üstüne çıkmıyor metal kasa olduğu için daha sıcakmış gibi hissediliyor sadece.

Mobil veri ile g4 coc'da 77 derece? :mrgreen: ilahı ya, z1c'de 59-64? acaba bu neyin sıcaklığı oluyor güneşinmi :p

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Batarya ile ilgili sıkıntın varsa kesinlikle Sony öneririm dostum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Şu an 6 Plus ve Note 4 kullanıyorum.Note 4 bataryasından hiç memnun değilim 2 bataryam var ikisi de çok kötü her dakikada %1 şarj düşüyor Note 4 yerine ne alabilirim batarya çok önemli benim için bir de 1 sene sorunsuz çalışması.
sana birşey söyleyimi kardeş note 4 ün şarjını begenmiyorsan burdakilerin hiçbirini begenmessin aralarında en iyi giden o s6 daha kötü bataryada g4de s6 dan biraz iyi z3+ s810 ve 2930 mAh pille kötü gidecegi kesin nerdeyse m9 da keza aynı şekilde aralarında en iyi giden note4 ama z3 ü öneririm piyasada en iyi pil süreleri ise z2 ve z3 de onlara yönel....

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sana birşey söyleyimi kardeş note 4 ün şarjını begenmiyorsan burdakilerin hiçbirini begenmessin aralarında en iyi giden o s6 daha kötü bataryada g4de s6 dan biraz iyi z3+ s810 ve 2930 mAh pille kötü gidecegi kesin nerdeyse m9 da keza aynı şekilde aralarında en iyi giden note4 ama z3 ü öneririm piyasada en iyi pil süreleri ise z2 ve z3 de onlara yönel....

kardeşim Note 4 Android 4.4.4 ken çok güzeldi şarj olarak ama şimdi berbatlaştı z3 yerine z3+ daha mantıklı çünkü Şarj Kapağı açık z3+ ta batarya 2 gün diyor Sony bana 1 gün aktif kullanımda götürsün yeter.
bugün cihazlara baktım s6 kasa çok güzel ama kullananlar kasma oluyor dedi G4 güzel gibi de pek sevmedim en iyi z3 görünüyor z3 plus bekleyeceğim ya da Note 5 i bekleyeceğim z3 plusa bakıp karar vereceğim teşekkürler

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498

Aynen. (Z3+)
d5e5fe16edc2ccceb3df759e23ab91a3.jpg

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
O fotoğraf Z1 'e ait bir kere, Z3+ değil. Bok atacam diye gülünç duruma düşmeyin. Ayrıca bu Sony'e olan nefretinizi anlamak güç gerçekten. Naptı adamlar size la? Böyle karalama kampanyası falan? Komiksiniz valla. Samsung gibi firmalar layık size aslında.

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Görseldeki z1 , z3+ değil
Burada milleti yanlış yönlendirmeyin paylaştığınız görselde her cihazda olan bir şey değil kronik bi sorun gibi paylaşmanın bi manası olduğunu düşünmüyorum
Eğer paylaşılacaksa herşeyden bataryası şişen samsunglar bükülen iphonelar var ki bu her yeni modelinde mevcut görülüyor

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
kardeşim Note 4 Android 4.4.4 ken çok güzeldi şarj olarak ama şimdi berbatlaştı z3 yerine z3+ daha mantıklı çünkü Şarj Kapağı açık z3+ ta batarya 2 gün diyor Sony bana 1 gün aktif kullanımda götürsün yeter.
bugün cihazlara baktım s6 kasa çok güzel ama kullananlar kasma oluyor dedi G4 güzel gibi de pek sevmedim en iyi z3 görünüyor z3 plus bekleyeceğim ya da Note 5 i bekleyeceğim z3 plusa bakıp karar vereceğim teşekkürler
1.s i note 4 e android 5.1.1 gelcek bence satma bekle onu pil düzeliyor 5.1.1 de z3+ da s810 var ısınıyor ve pili smürcek kesin bu bak bence note 5 i bekle sonra karar ver aceleye getirme o kadar para verceksin bekle note 5 ide bide note 4 e 4.4.4 geri çevir kiesden eski yazılıma dön :)

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
1.s i note 4 e android 5.1.1 gelcek bence satma bekle onu pil düzeliyor 5.1.1 de z3+ da s810 var ısınıyor ve pili smürcek kesin bu bak bence note 5 i bekle sonra karar ver aceleye getirme o kadar para verceksin bekle note 5 ide bide note 4 e 4.4.4 geri çevir kiesden eski yazılıma dön :)

Sony'nin su geçirmez olması çok cezbediyor beni bir de bataryası z2si olan arkadaşım bile benden daha uzun gidiyor şarjı 2 batarya taşımakta hoşuma gitmiyor benim samsungların garantide içi açılınca eskisi kadar iyi performans vermiyor o yüzden satmak istiyorum biraz note 5 s6 nın büyüğü olarak gelecek cam arkası falan ama TouchWiz bir süre sonra kasmaya başlıyor
Çok kararsızım yani stabil şarjı uzun giden kasma 1 sene yapmayacak Android cihaz arıyorum su geçirmez olsa çok güzel olur ama Batarya ve kasma yapmaması daha önemli

- - - Mesaj Güncellendi - - -

S6 Edge Gold rengini gördüm gerçekten muhteşem tasarım ama kasıyor satan eleman kendi telefonunu gösterdi o da S6 ydı 1 ay olmuş alalı kasıyo arada dedi şarj olarak berbat dedi 30 dk marvel oynadım %50 şarjım gitti dedi hatta şaka yollu note4 le takas edelim dedi :D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Sony'nin su geçirmez olması çok cezbediyor beni bir de bataryası z2si olan arkadaşım bile benden daha uzun gidiyor şarjı 2 batarya taşımakta hoşuma gitmiyor benim samsungların garantide içi açılınca eskisi kadar iyi performans vermiyor o yüzden satmak istiyorum biraz note 5 s6 nın büyüğü olarak gelecek cam arkası falan ama TouchWiz bir süre sonra kasmaya başlıyor
Çok kararsızım yani stabil şarjı uzun giden kasma 1 sene yapmayacak Android cihaz arıyorum su geçirmez olsa çok güzel olur ama Batarya ve kasma yapmaması daha önemli

S6 Edge Gold rengini gördüm gerçekten muhteşem tasarım ama kasıyor satan eleman kendi telefonunu gösterdi o da S6 ydı 1 ay olmuş alalı kasıyo arada dedi şarj olarak berbat dedi 30 dk marvel oynadım %50 şarjım gitti dedi hatta şaka yollu note4 le takas edelim dedi :D
benim çevremdende çok kullanan var ama kasmıyor ben anlamadım kardeş 2-3- kişi kullanıo 1 isi s6 edge bir sorun yok 2 aydır kullanıo hemde ama evet şarj konusu kötü oda güncellemeyle düzelcek 5.1.1 ile

[MENTION=459978]ceyhuncakir52[/MENTION] bence note 5 ide bekle note serisi genelde şarj konusunda kötü değil touchwizde sıkıntı yok kim diyor arkadaşım 2.5 aydır kullanıyor bir sıkıntı yok performansda....

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
benim çevremdende çok kullanan var ama kasmıyor ben anlamadım kardeş 2-3- kişi kullanıo 1 isi s6 edge bir sorun yok 2 aydır kullanıo hemde ama evet şarj konusu kötü oda güncellemeyle düzelcek 5.1.1 ile

@ceyhuncakir52 bence note 5 ide bekle note serisi genelde şarj konusunda kötü değil touchwizde sıkıntı yok kim diyor arkadaşım 2.5 aydır kullanıyor bir sıkıntı yok performansda....

Note 4 güç tasarrufu kapalı olursa yarım gün gitmiyor bana güç tasarrufu açık olursa da 2 saat ekliyor sabah 8 de açınca 1-2 gibi bitiyor şarj mobil veri açık hep benim konum da arada açarım Samsung Türkiye kullanımlara baktı normal dedi nesi normal anlamıyorum ben güncelleme Yüzünden böyle herhalde

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Note 4 güç tasarrufu kapalı olursa yarım gün gitmiyor bana güç tasarrufu açık olursa da 2 saat ekliyor sabah 8 de açınca 1-2 gibi bitiyor şarj mobil veri açık hep benim konum da arada açarım Samsung Türkiye kullanımlara baktı normal dedi nesi normal anlamıyorum ben güncelleme Yüzünden böyle herhalde
5.0 da zaten tüm telefonların pil süreleri düştü ama özellikle konum çok yer bence konumu kapalı kullan mobil veri de aynı şekilde bu 2 si batarya düşmanı birde arkada çalışan uygulamaları açık tutma onlarda yer pil den neyin ne kadar yedigine bakabilirsin...

ceyhuncakir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
5.0 da zaten tüm telefonların pil süreleri düştü ama özellikle konum çok yer bence konumu kapalı kullan mobil veri de aynı şekilde bu 2 si batarya düşmanı birde arkada çalışan uygulamaları açık tutma onlarda yer pil den neyin ne kadar yedigine bakabilirsin...

Samsung Türkiye baktı o pilde yazanlara normal dedi de bence normal değil bugün telefon saat 12-16 arası durdu boş boş kullanmadım hiç mobil veri açıktı şarj %100 den %55 e düştü normal değil bu