S4 ve lg g2 ile ilgili

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar,abilerim yaklaşık 2 ay önce samsung galaxy s 4 aldım almadan önce çok araştırdım o sıralar piyasada( amiral modelleri ) xperia z, htc one ve s4 vardıbenimde en çok s4 hoşuma gitti ve aldım aldıktan yaklaşık 3-4 hafta sonra lg g2 çıktı bende incelemerimden sonra onu çok beyendim hem fiyat hemde performasn anlamında şimdide s4 satıp üstüne 50-100 tl koyup g2 almayı düşünüyorum siz ne diyorsunuz napmalıyım? yani değiştirmeye değermi?

cevaplayan cevaplamayan herkese teşekkürler. :) :)

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İstersen al fakat 2/3 hafta sonra başka bi telefon çıkar (ocakta s5 cikacak diye biliyorum ) bu sefer o amiral gemisi olur yani demek istediğim teknolojinin hızına yetişmek icin cok paralar harcamak lazim umarım dediğimi anlamışsındir :)

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bende aynı şeyi yapmak istiyorum, z yi satıp g2 almak istiyorum ama o kadarda muhim diyil. İyi fiyata satarsam yaparım dediğimi. Satamazsam zaten irelde daha ust cihazlar çıkacak. 1 yıl z ile yola devam ederiz

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
İstersen al fakat 2/3 hafta sonra başka bi telefon çıkar (ocakta s5 cikacak diye biliyorum ) bu sefer o amiral gemisi olur yani demek istediğim teknolojinin hızına yetişmek icin cok paralar harcamak lazim umarım dediğimi anlamışsındir :)

evet anladım doğru söylüyorsun aslında teknolojiye yetişmek zor :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende aynı şeyi yapmak istiyorum, z yi satıp g2 almak istiyorum ama o kadarda muhim diyil. İyi fiyata satarsam yaparım dediğimi. Satamazsam zaten irelde daha ust cihazlar çıkacak. 1 yıl z ile yola devam ederiz

bende senin gibi yapmayı düşünüyorum s4 e müşteri çıakrsa iyi fiyat verirse satar üstünede ekler g2 alabilirim.

arkadaşlar konu günceldir herkesin yorumunu bekliyorum.

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
samsungun arkasına amiral gemi yazdır olsun bitsin bence

kocadag43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bende de s4 var şuan piyasada ki en iyi telin yaptıklarını yapabiliyorum bence s4 türü cihazı olan hiçbir yeni cihaza bakmasın 1-2- yıl sonra yenisini alırsın kullan keyfine bak

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
arkadaşlar,abilerim yaklaşık 2 ay önce samsung galaxy s 4 aldım almadan önce çok araştırdım o sıralar piyasada( amiral modelleri ) xperia z, htc one ve s4 vardıbenimde en çok s4 hoşuma gitti ve aldım aldıktan yaklaşık 3-4 hafta sonra lg g2 çıktı bende incelemerimden sonra onu çok beyendim hem fiyat hemde performasn anlamında şimdide s4 satıp üstüne 50-100 tl koyup g2 almayı düşünüyorum siz ne diyorsunuz napmalıyım? yani değiştirmeye değermi?

cevaplayan cevaplamayan herkese teşekkürler. :) :)

2 ay önceki fiyatlarla şimdiki fiyatları karsilastirirsak, fiyatlarda düşüş var. İki ay önce 1900 lira ise, şimdi 1700 lira (distribütör cihazı). Sıfır aldigin cihazı elden çıkarmak istediğinde zaten fiyatta baya düşüş oluyor, aldığın fiyatın altında satiyorsun.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
2 ay önceki fiyatlarla şimdiki fiyatları karsilastirirsak, fiyatlarda düşüş var. İki ay önce 1900 lira ise, şimdi 1700 lira (distribütör cihazı). Sıfır aldigin cihazı elden çıkarmak istediğinde zaten fiyatta baya düşüş oluyor, aldığın fiyatın altında satiyorsun.

evet biliyorum. :)

samsungun arkasına amiral gemi yazdır olsun bitsin bence

ne alaka ve saçma yorum laf olsun diye yazmışsın :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bence hoşuna gittiyse fazla fark vermeden al ama o cihazı en az 1 yıl falan kullan çünkü teknolojiye yetişilemez:)

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
milletteki bu amiral gemi merakı neymış arkadaş

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S4'ü değiştirip LG G2'yi almanı tavsiye etmem. Tamam LG G2 iyi ancak S4'ü satıp üstüne cebinden para çıkarmak bana pek mantıklı gelmiyor. Yoksa LG G2'de iyi telefon.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
S4'ü değiştirip LG G2'yi almanı tavsiye etmem. Tamam LG G2 iyi ancak S4'ü satıp üstüne cebinden para çıkarmak bana pek mantıklı gelmiyor. Yoksa LG G2'de iyi telefon.

valla banada sonradan mantıklı gelmedi s4 ü kullancam devam etcem yani :)

arkadaşlar KONU GÜNCEL HERKESİN YORUMUNU BEKLİYORUM........

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s4 kullanıyorum çogu arkadaşlar yorumlarında soyledıler
bencede degişmenin anlamı yok ama buişler renk ve zevkle alkalı tabii birazda madiyat
oyuzden varsa paran degiş kardeşim

ByBatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sürekli bir LG kullanicisiyim. Evindeki televizyon dahil çoğu teknolojik aletim LG. Bunun tam tersi olarakta geçmişteki deneyimlerinden ötürü bir Samsung antipatizaniyim. Sevmiyorum adamlarin herşeyi plastik sağlam değiller islerini temiz yapmiyorlar. S3 gibi bir telefonu 1 yilda çöp ettiler. Yilbasindan sonra da S4 çöp olacak. Sana tavsiyem LG almandir. Ama eğer nexus 5 butcene uygun cikarsa onu alip 2 sene kafanin rahat etmesini sağlayabilirsin.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Ben sürekli bir LG kullanicisiyim. Evindeki televizyon dahil çoğu teknolojik aletim LG. Bunun tam tersi olarakta geçmişteki deneyimlerinden ötürü bir Samsung antipatizaniyim. Sevmiyorum adamlarin herşeyi plastik sağlam değiller islerini temiz yapmiyorlar. S3 gibi bir telefonu 1 yilda çöp ettiler. Yilbasindan sonra da S4 çöp olacak. Sana tavsiyem LG almandir. Ama eğer nexus 5 butcene uygun cikarsa onu alip 2 sene kafanin rahat etmesini sağlayabilirsin.

kardeş ben s4 le devam etmeye karar verdim lg g2 yi bazı nedenlerle sonradan eledim ama genede yorumun için saol teşekkürler.