S4 Aldım! Sorularınıza açığım!

Bu konuyu okuyanlar

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Dün Galaxy S4 aldım! Almayı düşünen fakat kafasında soru işaretleri olan arkadaşlar mesaj atabilirler. Kullanıcı olarak ilk izlenimlerimle açıklarım. :)

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hayırlı olsun güle güle kullan.kardeşimede s4 alınıyor cuma günü sipariş vermişler ben işteyken :D bugün yada yarın haber gelir herhalde.

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Dün Galaxy S4 aldım! Almayı düşünen fakat kafasında soru işaretleri olan arkadaşlar mesaj atabilirler. Kullanıcı olarak ilk izlenimlerimle açıklarım. :)

Hayırlı Ugurlu olsun kardeşim. Bende iphone5 alacagım s4 le ip5 arasında kalmıstım kararı ip5 den yana kullandım.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ıphone 5 in performans sorunu yok ama ekran kucuklugunden ve pil den dolayı 5s ve 6 ıphone un çagı olabilir

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
iPhone 5 ile S4 arasında kalanları anlamıyorum. Hemen hemen her özelliği ile S4 önde. En önemlileri de kamerası, ekranın boyutu ve ekranın çözünürlüğü. Ayrıca fiyatıda daha ucuz. Nedir bu iPhone merakı, ısırılmış elma hoşunuza mı gidiyor :p s4'ün en büyük eksisi 12 saat civarı giden şarjı.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
o zaman şimdiden size de hayırlı olsun

eyvallah kardeşim.

iPhone 5 ile S4 arasında kalanları anlamıyorum. Hemen hemen her özelliği ile S4 önde. En önemlileri de kamerası, ekranın boyutu ve ekranın çözünürlüğü. Ayrıca fiyatıda daha ucuz. Nedir bu iPhone merakı, ısırılmış elma hoşunuza mı gidiyor :p s4'ün en büyük eksisi 12 saat civarı giden şarjı.

şarj olayıda daha yüksek bir batarya alınarak çözülür.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
işe custom romlar ve kerneller giriyor :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Ben apple'a sıcak bakamıyorum nedense bana milleti sömürüyorlar gibi geliyo adlarını kullanarak. Neyse alanlara hayırlı olsun.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben de senin gibi düşünüyorum ancak insanların zevkleri ve tercihleri tartışılmaz. Belki pratikliği hoşlarına gidiyordur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yüksek batarya alınabiliyormu samsung daha çıkartmadı s3 te 3000mah yaptıgı gibi sanıyorum ?
s4 daha yeni çıktı ancak yüksek batarya da çıkartır herhalde yakında.

Komedicocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben ipad e karşıyım şahsen tamam bi tane aldın bişi olmaz ama arkadaş aldığğının 1 yıl sonra yenisi çıkıyo ama hep aynı özellikler aynı tasarımda aynı özellikler vb.vb deymiyo o yüzden ipad alacaklar bence ipad 5 i beklesin en azından kasa farkı olur

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu tarz konuları sürekli açılıyor,Galaxy S4 kullanıcıları bölümün'de paylaşabilir,katılabilirsiniz.

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Güzel Telefondur bende kullanıyorum. android severler alıp kullanabileceği bir cihaz.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
çok aktif kullandıgım halde oyun (ıronman 3 vb ) internet , wifi full açık , muzık resım karıştırma vesayire bana 9.5 saat - 11 saat arası yetıyor

telefon beklemede bıle şarj yıyor ama kullanmadıgında kapatmak alternatif

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
çok aktif kullandıgım halde oyun (ıronman 3 vb ) internet , wifi full açık , muzık resım karıştırma vesayire bana 9.5 saat - 11 saat arası yetıyor

telefon beklemede bıle şarj yıyor ama kullanmadıgında kapatmak alternatif
sen bir root yap, custom rom yükle bakayım :) O işlere girmedin mi hala ?

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bende S4 aldım, konuyu açan kardeşime soracağınız soruları bana da sorabilirsiniz..

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Beyler S4'e fazla Custom Rom yüklemeyin sayaç güvenliği artırılmış bir zamandan sonra stock rom atsanız dahi current binary custom olarak gözüküyor bunun çaresi ise kies ile orjinal rom'a dönmek .
Cyanogenmod bile hala I9500'e çıkmadı.Çıkınca bol bol custom rom atarız.Bu arada sizde de wipe cache partition yaptığınızda telefon kendini güvenli mod'a atıyor mu?

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hayırlı olsun Hangi renk aldın ve kaç gb lık ama asıl soru telefonun 70 80 uygulamadan sonra kasılmalar başladıgını duydum sende böyle şeyler oluyomu

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yüksek batarya alınabiliyormu samsung daha çıkartmadı s3 te 3000mah yaptıgı gibi sanıyorum ?

bir turkcell bayisine girince görmüştüm.samsung bataryaları vardı.s3 için mi s4 içinmi o kadarını göremedim uzaktı , hem zaten s4 için çıkmamış ise bile yakında çıkar araştırmanız lazım.

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşm tam olarak şarjı ne kadar gidiyor bndede s4 varda? ortalama konuşa mesaj çoğunluk internet vs oyun :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

birde full kontrast

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben ipad e karşıyım şahsen tamam bi tane aldın bişi olmaz ama arkadaş aldığğının 1 yıl sonra yenisi çıkıyo ama hep aynı özellikler aynı tasarımda aynı özellikler vb.vb deymiyo o yüzden ipad alacaklar bence ipad 5 i beklesin en azından kasa farkı olur
sen bir ipad al da o zaman konuş. evet hersene yenisi çıkıyor ama şuan ipad2 bile piyasadaki en iyi android tabletten daha iyi çalışıyor. ben bir android tablet aldım bu sene samsung 7 inc ve 2 yaşındaki oğluma oyuncak oldu açıkçası tiksindim elime almıyorum

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61

sensörler açık nfc beam açık 3g açık ekran genel de son parlaklıkta kullanıldı buyur benim kullanım sürem genelde ortalama bu :D

pjmwx.png

pjmyk.png

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
[MENTION=36192]freewill[/MENTION] bozuk o s4. Bence iade et :p

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Cuss :) kusura bakma custom rom benim official romu 2ye katlamis :)

Son mesajlar