S3 Tuvalete Düşürdüm

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşım samsung galaxy s3 aldı yeni sayılır daha 1 ay oldu kanka olduğumuz için dedimki versene kanki 1 hafta takilim oda canın sağolsun ne demek al kullan sıkılınca verirsin dedi 2gündür bendeydi telefon ve bu akşam tuvalete düşürdüm elimden kaydı elime buzdolabi poşeti geçirerek aldım onu ordan ama telefon gitti artık arkadaşıma ne diycem bilemiyorum çok canım sıkkın napçağımı bilmiyorum

peske

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kusura bakma ama suan gülüyorum :D :D arkadaşına değilde babana ne söylüyüceğini düşün bence arkadaşın telefon parasını isterse kötü olur inş sigorta vardır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım geçmiş olsun suya düşürmeye sigorta yok

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
sağlık olsun demek ki S3 ümü kimseye vermemeliyim :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Yapacak bir şey yok, mecburen arkadaşına yenisini alacaksın. Bir daha da başkasının telefonunu ödünç almayacaksın.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
yapma be kardeş telefon hiç mi açılmıyor ben eski telimi suya düşürdüğümde şu yöntemle telefonu adam etmiştim
1)tuşlara asla basma çünkü bu devreleri yakar
2)telefonu parçalayabilidiğin kadar parçala ve bırak biraz öyle kalsın(1gün)
3)telefon her şeye rağmen açılmıyorsa başka batarya dene
bunları bir dene kardeş olmadı sağlık olsun netten yeni tel alırsan haberim olsun sana özelden çok kıyak bir site öneririm
bu arada bence telefonu yeni alcaksanda arkadaşına söyleme çaktırmadan değiştir

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Kendimi senin yerine koydum çok kötü bir durum ve yenisini almak zorundasın. :/

bu arada bence telefonu yeni alcaksanda arkadaşına söyleme çaktırmadan değiştir

Arkadaşı kendi dosyalarının olmadığını görünce ne diyecek. :D

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Kendimi senin yerine koydum çok kötü bir durum ve yenisini almak zorundasın. :/

Arkadaşı kendi dosyalarının olmadığını görünce ne diyecek. :D
yanlışlıkla her şeyi sildim
yav arkadaş onuda ben mi diyim azda sen bir şeyler söyle daa:D

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben senin yerinde olsaydım arkadaşıma durumu anlatırdım. parasını da yavaş yavaş ödemeye çalışırdım.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bi an kendimi kankan olarak hayal ettim ve olabilecek dövüş sahnelerini kurguladım.

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;63u6b-eHYzU]http://www.youtube.com/watch?v=63u6b-eHYzU[/video]

Bunun gibi birşey alıyorsun arkadaşın evde yokken evine bırakıyorsun ve artık onunla konuşmuyorsun nasıl fikir :D
Valla şaka maka durum kötü. Bir tane al arkadaşına yeni. Taksitle ödersin artık.

Black_Trouble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle çok büyük geçmiş olsun. çok üzücü bir olay.

arkadaşını ara teli vereceğini söyle sonra su göleti olan bir yer bul oraya çağır. teli çıkar ona doğru yürü bir anda ayağın takılsın telde suya düşsün. siz onu bulana kadar suyu baya çeker :D bilim kurgu filmi gibi oldu. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benden sana öneri kardeş bence arkadaşına iphone 5 al çünkü iphone serisinde kasaları kapalı olduğundan suya ve toza karşı dayanıklıdır ve üstelik su geçirmezler ( kolay kolay ) bence arkadaşına kaçak iphone 5 al hediye et garantisinide sen ver sevinsin gariban

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Pili hemen cıkar elektrık supurgesının cekım modunda 5 10 dk her tarafından tut ıste pılı cıkardıgın yerden ekranın ordan ondan sonra 1 hafta pirinç dolu bir kavanozda (agzı kapalı kavanozun) gunesın gordugu bır yere koy gunde 3 saatten fazla kalmasın gunesın altında 3 saat yeterlı gunes dırek telefona temas etmesın ama pırıclere carpsın anlata bıldımmı 1 hafta hıııc elleme sonra cıkar mumkunse yenı pıl al orjınal bellıkı elını sokamamıssın tuvalete gec cıkarmıssın pılını degıstırmen ıyı olacaktır...
Fön makinası sakın tutma pili takıp calıstırmaya falan sakın calısma devrelerı yakarsın...
(Bide bol bol dua et)

Belki Kurtulur ama ıhtımalı dusuk dırek soksaydın elını tuvalete dıycem acaba ıcınde baska bırseymı vardı bılemedım :) kurtulma ıhtımalı daha yuksek olurdu..

Péder

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Yardımcı olamıcam üzgünüm ama abi telefon tuvalete düşüyo sen eline poşet geçirmeye uğraşıyosun galaxy s3 bide ben komple girerdim heralde sığdığım kadar

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kankan madem, doğruları söyleyeceksin, gidip yenisini alacaksınız beraber, zaten s3 başka renkleride çıktı onunda işine yarar...

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonun tuvalette ne işi vardı onu çok merak ediyorum tuvaleti başka hangi amaclarla kullanıorsunuz ki siz ilginc gecms olsun.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Babam da zamanın da 3310 telefonumu molada düşürmüştü tabi almadık geri elimizi sokup şimdi kimbilir hangi logar deliğindedir :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bence ölü taklidi yap ya da Devletten koruma talep et :p

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
:D buyur.
diyet221.jpg