S3 mini & Sony Xperia Z ıkısı arasında karasız kaldım yardımcı olurmusunuz

burak1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun oynarken donma yapmayan bana uzun sure gıdebılecek sıkıntı cıkarmayacak tlf lazım sızce hangısı ,,,,:cursing:

silmaril sahibi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya eniştemin s3 mini'si vardı subway surfers oynuyrdum, birkaç defa yakalandım falan sonr akasmaya başladı ısındı, ben de telefon alacağım inşallah ve xperia l düşünüyorum şu anda o ısınma yapıyor mu ona da birileri el atsa sevinirim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabıkıde xperıa z alacaksın..teknık ozellıklerıne baksana, hem xperıa z daha kalıtelı

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bu iki telefon aynı segmentte değil karşılaştıramazsın s3 mini ile xperia sp karşılaştırılabilir xperia z ile s4 karşılaştırılabilir

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Lamborgini ile serçe karşılaştırılır mı hiç snnki de buna benzemiş s3 mini nedir yahu s3 adı altında satılan boş bir cihaz kuzen alcaktı s3 mini benim discovery görünce çarpıldı gitti oda aldı bir tane discovery :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Lamborgini ile serçe karşılaştırılır mı hiç snnki de buna benzemiş s3 mini nedir yahu s3 adı altında satılan boş bir cihaz kuzen alcaktı s3 mini benim discovery görünce çarpıldı gitti oda aldı bir tane discovery :)
o kadarda değil a6 ile jetta gibi olur :) açıkçası xperia z alıcaksan bence su işlerine hiç girme su geçirdiği apaçık ortada 10 kullanıcının 7 si su geçirdiğini ve ayrıca garanti dışı olduğunu söylüyor s3 mini zaten bu telefon ile kıysalanmaz sevket_19 un dediği gibi discovery gerçekten iyi bir telefon hem de son sürüm android hem de fiyatıda uygun bence 3310 al:biggrin:

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyun oynarken donma yapmayan bana uzun sure gıdebılecek sıkıntı cıkarmayacak tlf lazım sızce hangısı ,,,,:cursing:

bu telefonların ikiside olmaz.işini görmez.S3 mini tam bir fiyasko zaten bence.Z ise full HD ekranı yüzünden oyun oynarken takılma yapabilir ki full HD ekranlarda bu tür şikayetler var.anladığım kadarıyla bütçe sıkıntın yok.s3mini ve Z arasında kaldığına göre:) S4 yada One yada LG G al.pişman olmazsın bence...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xpreia z tabiki de daha performanslıdır. eğer bütçen yetiyorsa xpreia z al. eğer bütçen yetmiyorsa s3 mini daha uygun.

burak1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu telefonların ikiside olmaz.işini görmez.S3 mini tam bir fiyasko zaten bence.Z ise full HD ekranı yüzünden oyun oynarken takılma yapabilir ki full HD ekranlarda bu tür şikayetler var.anladığım kadarıyla bütçe sıkıntın yok.s3mini ve Z arasında kaldığına göre:) S4 yada One yada LG G al.pişman olmazsın bence...

S4 ile ilgili arastırma yaptım sonuclar cok hosuma gıtmedı.

Galaxy S 4 kendı sitesindeki yorumlardan alıntı
Düşük kalite
, donma, ısınma,dahili hoparlörü ve kulaklik ses çikisi az donma problemi, uygulama hataları, kendi kendine reset atma problemi,bluetooth bağlantı yapmıyor vs......

http://www.samsung.com/tr/consumer/...ional/GT-I9500ZKATUR-reviews/consumer-reviews

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bütçen olsa da olmasa da alacağın son telefon bile olmasın samsungların düşük modelleri.

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok mantıklı bir soru olmuş. :thumbdown:.. ama yine de cevaplayalım. ikisi arasında Z yi al.:closedeyes:

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S4 ile ilgili arastırma yaptım sonuclar cok hosuma gıtmedı.

Galaxy S 4 kendı sitesindeki yorumlardan alıntı
Düşük kalite
, donma, ısınma,dahili hoparlörü ve kulaklik ses çikisi az donma problemi, uygulama hataları, kendi kendine reset atma problemi,bluetooth bağlantı yapmıyor vs......

http://www.samsung.com/tr/consumer/...ional/GT-I9500ZKATUR-reviews/consumer-reviews

Samsung u savunduğumdan değil ama "yorumlar" bölümünde bunları yayınlamak zorundalar zaten.ayrıca hangi firma kendi malını kendi sitesinde kötüler...bu sadece bir kullanıcı yorumu.ayrıca yorumda bildirilen şikayetlerin olmadığını da iddia etmiyorum.

burak1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung u savunduğumdan değil ama "yorumlar" bölümünde bunları yayınlamak zorundalar zaten.ayrıca hangi firma kendi malını kendi sitesinde kötüler...bu sadece bir kullanıcı yorumu.ayrıca yorumda bildirilen şikayetlerin olmadığını da iddia etmiyorum.

Savunmadıgını bılıyorum.Burda yazdıklarım 1 kısı ye ait yorum degıl sayfa adresıne baglanıp kontrool edersen yazılanları gorebılırsın.

[h=2]Sony Xperia Z ıcın de cok sıkayet var cıhazın su aldıgını ve garantı dısı kaldıgını,donmalar,cıhazın kolay cızıldıgını sıkayet olarak dıle getırmısler.:confused1:[/h]
:helpsmilie::helpsmilie:

Mr.Nomad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir başlık açılması xPeria Z'ye hakaretdir :)

quantintrntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
burakcım böyle soruya şöyle cevap vermek istiyorum nokia 3310 al yemin ederim oyunlarda hiç donma olmuyo bir yılan oynuyo yağ gibi akıyor umarım kızmamışsındır :)

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yakinda note 3 gelecek onun haricinde s4 htc one iphone 5 bunların fiyati biraz daha düşük istiyorsan note 2 Nexus 4

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
öf insanları yanıltmayın bir çok oyun oynuyorum xperia Z de birkez bile kasmadı kullanmadığınız telefona ordan burdan okuduklarınızla kötülüyorsunuz bu kadar fanboylukta olmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony xperia z su geçirmez dedikleri telefon yalanmış benim telefonum ilk su temasın da su aldı servise verdik sıvı temas garanti kapsamı dışı dediler şimdi bunu tum turkiyeye duyurucam tuketici haklarınada gidicem radyolarla da görüşücem sony insanları dolandırıyor suya toza dayanıklı dediler reklam yaptılar yalanmış sony kınıyoruz rezil bi firma sakın alma kardeş servis arkasında bile durmu yo devamlı donuyo kilitleniyo paranı çop etme netten sorunu varmı diye bak neler cıkıyo