S3 Mini mi General Mobile Discovery mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende kararsızım arkadaşlar bu ay sonu gmd veya s3 mini alıcam gmd nasıl bişey ben s3mini tanıyorum ama gmd kullanan bi yakınım yok yardımcı olursanız sevinirim

ozankaptan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Annnemde 16 gb discovery vwr sarji agir kullanimda. 1 gunu cikariyor fifa 14 falan oynuyorum.s3 miniden daha iyibir telefoon ve guncrlleme destrgi alliyor 3 ayda. 4 guncelleme aldi.telpa yetkilisi ile gorustum ve android 4.4 icin guncelleme cikacakmis birkac ay icinde. Eger oyun oynuyorsan kesinlikle discovery

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende GM D var gayet iyi incelik süper hafif ekranı 4.7 inç 4.2 android sürümü 8 mp kamera + ön kamera 2 mp dokunmatik olarak da gayet iyi bence bin basar.
Arkadaşımın dediği gibi s3 mini ile değil s3 ile karşılartır nette videosu var yaz gogıla çıkar. ve üstünlüğünüde gösterir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3mini bence ama discovery özellik açısından daha iyi ama internette araştırırsan discoveryi şarz girişi ve aleti çabuk bozuluyomuş garantiye gönderince kullanıcı hatası deyip 50 ile 100 tl arası ücret alıyolar yani s3miniyi al daha uzun süre kullanırsın discovery elinde kalır demedi deme...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gm discovery tabiki hem görüntüsü olarak hemde kalite olarak iyi bi tel bnm dayım aldı bana hiç sikıntısını görmedim 1 aylık kullanıcıyım hiç donmuyo S3 MİNİYİ ALACAĞINA DİSCOVERY AAL S3MİNİ DE NEYMİŞ ''' GİBİ TEL BABAM ALMIŞTI Bİ HAFTA SONRA SATTI S3 ALDI O BİRAZ DAHA İYİ

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar gm türkiye ye ait. amerikan blue ya ait ama bizim vatandaşlar üretiyor. bu yüzden gümrük sıkıntısı yok ve bu yüzden ucuz özelliklerine göre. biz aslında diğer tllerin özelliklerine o kadar para vermiyoruz. verdiğimiz para hep vergi. o yüzden millet ıpone 5s i yurttısında 500 e alıyor. size gm discovery öneriyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabikide s3 mini samsungun tasarımı kalitesinin yanında discovery bişey degil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
discovery kullanıyorum super otesi diger markalarda 1300 tl civarında aynı ozelliklerdeki cihazlar 700 tl 16 gb beyin bedava :)

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bendede çin işi bi tablet var hb den almıştım özellikleri ipad i kağıt üstünde 2 ye katlıyor ama yan odadaki wifi yi görmüyor

O yüzden samsung derim ben... 3 liraya 5 köfte olmuyor pek

omrkymm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Millet GM s3 le karşılaştırıyo sen s3 mini diyosun :D
doğru diyorsun kardeşim ... Katılıyorum sana kardeşim discovery ucuzluk konusu is servisinde çok adam çalıştırmadıkları için ve wifi sinde biraz bi sorun olduğu için ucuzmuş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

2 side beş para etmez.
ben sana katılmıyorum şu anda discovry kullanıyorum hiç bi sorun yokve tam 4 tane güncelleme geldi firma telefonunun arkasında duruyo ...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İkinci eli para ediyor mu GM Discovery'nin?
hangi telefonun ediyorkii ... :D :D

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar gerçekten harikasınız yorumlarda adam telefonlardan hangisi iyi diyor siz çıkıp satarken edeceği paradan bahsediyorsunuz samsung kaliteli ve güvenilir diyenler hiç samsung servislerinin önünden geçmiyor mu madem çok kaliteli ben neden samsung servislerini hiç boş görmüyorum oraya insanlar muhabbet etmeye mi gidiyor =) ben s3 mini kullandım 4 defa garantiye verdim 6 ayda telefonu şu anda s4 kullanıyorum onu da 3 defa verdim samsung kaliteli diyenler =) bir de donma olayı var ki samsung kullanmadan önce bana hiç bir anlam ifade etmezdi ama donmak bende samsungla anlam kazandı =)

MaMiFilm

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hala çin malı diyenler var şu telefonlara :) Arkadaşım senin 3000 tl verip aldığın iphone da çin de üretiliyor 2000 tl verip aldığın galaxy'ler de çinde üretiliyor 300 tl verip aldığın çakma çin malı telefonlarda çin de üretiliyor. Kalkıp gmd yi çin malı diye eleştirmek kadar saçma bişey olamaz. Çevremde 2 kişi gmd kullanıyor ikiside gayet memnunlar gmd de en çok sevdiğim şey tasarımı çok hoş ince ve şık duruyor. Servis konusunu bilemem daha henüz servise işleri düşmedi ama s3 mini den çok daha iyi bir telefon olduğu kesin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yahu arkadaş. Bende s3 mini aldım. Tabii gözümüz açılmamış. Android'i samsung ile tanımışız. o yüzden 650 tl yi tak diye gittim miniye saydım. Ama gel görki Discovery aynı fiyata harikalar yaratıyor :/ Miniyi aldığıma pişmanım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki discovery samsung s3 den iiiyi ise neden o özellikte bir telefon 649tlye satılıyor ama s3 çıkalı 3,4 ay oluyor oda 649tl satılıyor

TyC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Gm s3 miniyle kıyaslanmaz bile . GM'yi S3 ile kıyaslamalısın. Eğer S3 mini ile kıyaslıyorsan tabii ki GM.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini ve discovery birbirlerinin eksikleri var ama kamerada discoveriy arkasına bakmadan geçer samsung marka yapmış ama özellik olark 1 adım discovery önde s3 mini kullandim şimdi discovery kullanıyorum sarjı çabukbitiyor sadece başka bisıkıntı yaşamıyorum telfonda buda her telfonda var akıllı tlefonlrda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aaynı şeyi eşimin s3 miniside yapıyor. şu an serviste..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en uygun olarak discovery yi nereden alabilirim arkadaşlar?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanlış anlaşılma olmsn ama s3 min de çin arkadasın dedii gibi blu die bir telefon un tasarımı çin de daha ucuz a maal olduu içimn diorsunuz ona bakıyorsanız htc de kore ama fabrika çin de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum general mobil telefonum suya düştü renk değiştirdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar discovery 1000 1500 tl arası kılasmanda bir telefon fakat samsung iphone gibi telefon devlerinin arasında küçükte olsa bir yer tutuna bilmek için bu telefonu 500 den piyasaya sürdüler siz hiç telefon piyasaya çıktıntan sonra fiyatının yükseldiğini gördünüzmü 1500 den piyasa yapan bir tlf 2 ay sonra 1400 1300 e düşüyor ama gm şuan 650 700 arası. e telefonu düşürürsen şöyle oluyo böyle oluyor o her telefon için geçerli ve şans işi kimi tel 2. kattan düşer bişe olmaz (şans) kimiside elinden yere düşer dağılır o da (şans) o birazda kullanıcının sakarlığı ben s3 kullanıyorum ama bana sorarsanız kesinlikle gm derim çünkü bunu alırken gm den haberim yoktu

danger_raso

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence discovery almanı tavsiye ederim. ama discovery 2 çıkmasına ve TÜRKİYE ye gelmesine yaklaşık 2 ay gibi bir süre var ben 2 yi bekliyorum sanada eğer telefonu hemen alıcaksa discovery al derim ama biraz daha beklerse dediğim gibi 2 müthiş bir şey. Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobile çok özellikli ve hızlı ama kamerada çok da iyi olmadığı söyleniyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bncede s3mini samsung çok iyi satan bi firma iyi olmasa o kdar tel tablet fln olmazdı

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
konu hortlamış ama tüm yorumları okudum türk kafası bu kadar ucuzsa vardır kesin bir halt der gider iphone alır 2200 tl ye :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gm discovery çok ince ve hassas bir telefondur sen dikkat etmeliydin bunda firmanın suçu yok