S3 download mod açılmıyor

Jura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ses kısma + home + güç şeklinde açıyorum aşağıdaki ekran geliyor.

aTBSO.jpg

home tuşuna bastığımda system recovery açılıyor. Sorun nedir?

Reaksiyon puanı
2,146
O ölü android simgesi gelmeden önce booting recovery kernel image diyor mu?

Jura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Demiyor. Direk bu şekilde geliyor.

Jura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorumu yeniliyim arkadaşlar, download moda gerek kalmadan nasıl rootlarım?

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Telefonun I serisi olabilir sadece ses kısma tuşu+power dene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı sorun var..telefonum wietnam malı galaxy s3..lütfen yardımcı olun..download mod a geçemiyorum.Ölü android simgesi gelip duruyo..

Reaksiyon puanı
2,146
Telefonun açılmasında sorun yok ama download mod mu açılmıyor? Fikrim olduğundan sormuyorum garip geldi bana o telefonun i9300 olduğundan emin misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bataryayı cıkar ses kısma + menü + power tuslarına basarken bataryayı tak sorun cözülcektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet aynı sorun bende de var, s3ün 4.2.2 test room unu kullanıcam ama bir türlü down modda açamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
menü tuşuna bi kere basın menü anında geliyor. recovery modu açılmış resimlerde gördüğüm kadarıyla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu android s4lerden birini aldım bu ölü android bende de çıkıyor acaba bunların farklı mı ki ? sen halledebildin arkadaşım sorunu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde de aynısı oluyor ne yaptıysam dowload modunu getiremedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum turkcell t11 telefona bi cmw yükledim ondan sonra ne download moda geçiom nede telefonu fabrika ayarlarına dönderebiliom power+ses açma+menü tuşuna basılı tutuom turkcell yazısı kalıo ole hiç gitmio bataryayı çıkarmak zorunda kalıom fabrika ayarlarına dön diom tel kapanıo açılıo turkcell yazısında kalıo yine yardım edinn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorun basit telefonunuza daha önce format atmışsınız yada sistem dosyasını silmiş veya zarar vermişsiniz :glare: Bunun sonucunda recorvery silinir bunu yapmanın tek yolu war servise göndermek (GARANTİLİYSE) onlar ya yenisini verir yada yapar ... bu kadardır :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah razi olsun kardeşim bu taktik süper uydu cok teşeekür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkinde o download modu gelip hemen hızlıca gidiyor nasıl yapmam lazım dogru uyguluyorum ama olmuyor acil yorum atarsanız sevinirim arkadaşlar lütfen onun hiçmi çözümü yok telefonu garantisiz aldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar recovery moduna alamıyorum telefonu 4.4.2 yaptım ama flasşlamam gereken yerler var recovery moda geçmiyo ses açma+power+home yapıyorum defalarca denedim olmuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim Aynı Sorun bendede Var.
Home tuşum çalışmıyor ve hiçbir şekilde dowland mod ' a alamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
power ses kısma tusuna basıyorum factory mode geliyor home seskısma powera basıyorum bisey gelmiyor odine baska türlü nasıl bağlayabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende olu android bile cikmiyor beyaz logoda kaliyor samsun galaxy yaziyor acilmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim ise telefon kaçak s3 mini odinle rom atacagım fakat ses kısma power home a bastıgım zaman factory mod geliyor o ise çince yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öyle yaptıktan sonra orta tuşa bas hepsi çıkar bendede var aynısı

S

SDN Okuru123

SDN Okuru
ayni sorun bendede var dowland mode girmiyo factory mode giriyo oda cince telefonumnote 4 cin mali

colorment71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim s3 telefoum açılış ekranında takılı kalıyor açılış ekranı gozukuyor kapanıyor yeniden açılıyor download modu açıyorum bi süre sonra otomatik kendiliğinden kapanıyor twrp menüsünüde açılmıyor yardımcı olursanız çok sevnirim :(:(:(:(