Anket S23 Ailesi Lansmanı Nasıldı?

dün gece gerçekleşen lansmansda S23 ailesi tanıtıldı. Herkes ekranlara kilitlendi. Bu lansmanı?

• beğendim

Kullanılan: 1 10.0%
  • beğenmedim

Kullanılan: 4 40.0%
  • ne lansmanı abicim! uyuyodum!

Kullanılan: 5 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Tam anlamıyla klasik Samsung lansamı olmuş. Benim anlamadığım tek konu 4 yıldır Apple tasarımları birbirine benziyor diye millet demediğini bırakmıyor ama S20 serisinden beri aynı arkadaşla karşılaşmamız niye hiç gündem olmuyor ?

Rigby's

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
youtube da karşıma çıkmıştı s23 diye hatta malaesef türkiyede çok pahalı 49.000 TL Ne yav ben asla bir telefona o kadar para vermem resmen
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta iphone 14 çıktığından beri o da pahalıydı bu da pahalıydı sonumuz kötü olmasın

Son düzenleme:

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Malum Türkiye şartları, normalde s23 ultra 512gb nin 25 bin olması lazım, s23 plus 256gb 15 bin s23 256gb ise 12 bin olması lazım buda en fahiş bir fiyat ile.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
126
eski lansmanlar ile kıyaslanğında zayıf kalmış. böyle canavar bir cihazı sadece kameradan ibaret gibi gösterdiler. bu cihazı başkaları tanıtsa sanki telefonu yeniden icat etmiş gibi tanıtırlardı. yaklaşık yarım saat sürdü diye hatırlıyorum. halbuki sadece galaxy bookları bile yarım saatte tanıtabilirlerdi. pro mobil oyuncular (e spor), cihazlar arası iletişimi canlı yapmaları, s pen ve s pen pro ile görsel canlı showlar olabilirdi. cihaz için 3. firmaların ürettiği aksesuarlar(home için kullanılan lambalar vs ve bluetooth klavye mouse ile bilgisayar gibi dex kullanımı) ile ya da samsungun diğer cihazları( tv, freestyle) ile demolar yapılsa koreliler yapmış abi diye tepki alırlardı.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
eski lansmanlar ile kıyaslanğında zayıf kalmış. böyle canavar bir cihazı sadece kameradan ibaret gibi gösterdiler. bu cihazı başkaları tanıtsa sanki telefonu yeniden icat etmiş gibi tanıtırlardı. yaklaşık yarım saat sürdü diye hatırlıyorum. halbuki sadece galaxy bookları bile yarım saatte tanıtabilirlerdi. pro mobil oyuncular (e spor), cihazlar arası iletişimi canlı yapmaları, s pen ve s pen pro ile görsel canlı showlar olabilirdi. cihaz için 3. firmaların ürettiği aksesuarlar(home için kullanılan lambalar vs ve bluetooth klavye mouse ile bilgisayar gibi dex kullanımı) ile ya da samsungun diğer cihazları( tv, freestyle) ile demolar yapılsa koreliler yapmış abi diye tepki alırlardı.
Reklamcılık işte Peugeot Renault reklamlarına bak bide vw

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
S23 Lansmanını nasıl buldunuz?
İzlemedim ama gördüğüm kadarıyla teknoloji olarak fazla bir yenilik yok ama yazılımsal ciddi iyileştirmeler var.Özellikle 120hz akıcılığı çok iyi olmuş.60hz da S22,S21,S21 Fe,S20 Fe deki gibi kötü değil.S23 deki 60hz ın akıcılık olarak yeterli olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme: