S20 Plus, iphone 11 ile takas.

Bu konuyu okuyanlar

Birarkadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhabala arkadaşlar. Gayet sorunsuz olarak kullandığım 3 - 4 aylık Samsung S20 Plus telefonum mevcut. Tanıdığım bir kişi bu telefobunu iphone 11 ile takas etmek istiyor. Üzerine para almak vermek olmadan. Sizce edeyim mi? Gerekçesiyle söylerseniz sevinirim.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Tanıdığın kişi telefonu ne zamandır kullanıyor ve telefonun belirgin bir problemi var mı ?

Birarkadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
2 aylık bir iphone 11...

Herhangi bir sorunu veya problemi yok cihazın

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Garantisini de verecek değil mi?
Samsung un artısı ekran ve yenileme hızı.
İphone 11 in de işlemci

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Benim birader de iphone 11 var s10+ ile her fırsatta değişmek istiyor ama ben kabul etmiyorum :) iphone 11 güzel cihaz ama bir s10+ bile değilken s20+ vermek hiç mantıklı değil...

Selehattin11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dahili depolama aynı veya daha yüksekse geçilebilir bence. Ama düşükse sıkıntı olabilir

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhabala arkadaşlar. Gayet sorunsuz olarak kullandığım 3 - 4 aylık Samsung S20 Plus telefonum mevcut. Tanıdığım bir kişi bu telefobunu iphone 11 ile takas etmek istiyor. Üzerine para almak vermek olmadan. Sizce edeyim mi? Gerekçesiyle söylerseniz sevinirim.
11 in ekran kalitesi ve tasarımı senin için sorun olmazsa,bataryada beklentin fazla ise olabilir.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Benim birader de iphone 11 var s10+ ile her fırsatta değişmek istiyor ama ben kabul etmiyorum :) iphone 11 güzel cihaz ama bir s10+ bile değilken s20+ vermek hiç mantıklı değil...
Bana biri s10+ ile 11 takas teklif etse 11' in ekranını kafaya çok takarım ama yine de takas yaparım.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
İphone 11 Ve S10+ İkiside Güçlü Cihazlar Fakat İphone 11 İn Hizmet Kalitesi Apple Desteği Ve İşlemci Verimliliğini Ele Aldığınızda Fazla Özelliklere Hasta Değilseniz S10+ Ya Göre Çok Daha Verimli Ve Güçlü Bir Cihaz Ve Kesinlikle Takas Edilir Hele Ücret Ödenmiyorsa Üste Bal Gibi Olur [emoji5]

Gelelim S20+ Cihazına Konu Sahibi İçin Hocam Normalde S20+ Gibi 8K Video Çeken 120hz Ekran Kalitesi Veren Muhteşem Bir Cihazı Takas Etmenizi Önermezdim Fakat İçindeki İşlemci Exynos 990 Rezalet Bir İşlemci Olduğundan Takası Öneriyorum İphone 11 Ekran Ve Ek Özellikler Dışında S20+ Ya Göre Daha Verimli Ve Daha İyi Bir Performans Bırakıcaktır.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
?? SD kart mı sadece? 256 Gb iphone 11
Tabi ki sadece bu değil ben sadece apple sistemine atıfta bulundum. 256 gb ne kadar farkla alındığından haberin vardır umarım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İphone 11 Ve S10+ İkiside Güçlü Cihazlar Fakat İphone 11 İn Hizmet Kalitesi Apple Desteği Ve İşlemci Verimliliğini Ele Aldığınızda Fazla Özelliklere Hasta Değilseniz S10+ Ya Göre Çok Daha Verimli Ve Güçlü Bir Cihaz Ve Kesinlikle Takas Edilir Hele Ücret Ödenmiyorsa Üste Bal Gibi Olur [emoji5]

Gelelim S20+ Cihazına Konu Sahibi İçin Hocam Normalde S20+ Gibi 8K Video Çeken 120hz Ekran Kalitesi Veren Muhteşem Bir Cihazı Takas Etmenizi Önermezdim Fakat İçindeki İşlemci Exynos 990 Rezalet Bir İşlemci Olduğundan Takası Öneriyorum İphone 11 Ekran Ve Ek Özellikler Dışında S20+ Ya Göre Daha Verimli Ve Daha İyi Bir Performans Bırakıcaktır.
Hocam ezbere metinler, bende iphone 6, 5 sene kullandım. Servis deneyimim çok iyi değil, elimde çöp olmuş telefona sorun yok diye dönüş oldu :) yıllar sonra kabul ettiler kasıtlı yavaşlama vs.

Bana biri s10+ ile 11 takas teklif etse 11' in ekranını kafaya çok takarım ama yine de takas yaparım.
Marka değil fayda ön planda olmalı...

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tabi ki sadece bu değil ben sadece apple sistemine atıfta bulundum. 256 gb ne kadar farkla alındığından haberin vardır umarım :)

Hocam ezbere metinler, bende iphone 6, 5 sene kullandım. Servis deneyimim çok iyi değil, elimde çöp olmuş telefona sorun yok diye dönüş oldu :) yıllar sonra kabul ettiler kasıtlı yavaşlama vs.

Markayla alakası yok. Samsung Tr cihazlarına exynos koymaya devam ederse aradaki fark gittikçe artacak.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Markayla alakası yok. Samsung Tr cihazlarına exynos koymaya devam ederse aradaki fark gittikçe artacak.

Umut fanboy olmak ayrı düşünceleri paylaşmak ayrı, herkes istediğini alabilir. Marka cevabını sana değil diğer arkadaşın sorusuna yazmıştım. Kimse telefon ile atom parçalamıyor, herkesin yaptığı şey aynı... Apple eko sistemi bana uygun değil, para verip aldığım ürünün üzerindeki değerlendirme yetkisi benim olmalı.

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
Sorunsuz kullaniyorsaniz degistirmeyin bence

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326

Merhaba S10+ Kullanıcısıyım Cihazımın Nasıl Olduğunu Biliyorum Ezbere Konuşmuyorum Ara Ara 45° Isı Değerlerini Görüyorum S10+ Kötü Cihaz Demiyorum Cihazımdan Memnunum Gayet Kaliteli Ve Hoş Bir Cihaz Fakat Exynos Rezil Bir İşlemci Bunu Bende Başta Kabullenemedim Fakat Yaptığım Araştırmalar Sonrasında Gördüm Evet Performans Açısından Ve Yazılım Uyumluluğu Açısından Çok Ama Çok İyi İşlemciler Fakat İş Verimliliğe Geldiğinde Vasat Oluyorlar O Nedenle İphone 11 Önerimdir Şuan Elindeki Veya Elimizdeki S10+ Cihazı Snapdragon İşlemci Taşısa Ve Karşındaki Android Seviyor Olsa Emin Ol İphone 11 Cihazından Daha İyi Olabilirdi Yani Burda Mesele İşletim Sistemi Ve İşlemci Tercihi Ben Android Sevdiğim İçin Ve Arayüz Olarak OneUI Hastası Olduğum İçin Uzun Bir Süre Samsung Kullanmaya Devam Edicem Ama IOS Seven Birine'de Gidip Android Kullan Diyemeyiz Zevkler Ve Renkler Tartisilmaz [emoji818]

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Umut fanboy olmak ayrı düşünceleri paylaşmak ayrı, herkes istediğini alabilir. Marka cevabını sana değil diğer arkadaşın sorusuna yazmıştım. Kimse telefon ile atom parçalamıyor, herkesin yaptığı şey aynı... Apple eko sistemi bana uygun değil, para verip aldığım ürünün üzerindeki değerlendirme yetkisi benim olmalı.
Rint her iphone alan fanboysa ben daha bir şey demiyorum. Ona yazdığınızın farkındayım ben de cevap verebilirim. Exynos işlemciler günlük kullanımda bile çok ısınıyor. 120hz koymuşlar 120 hz olunca telefon petek moduna geçiyor.

Reaksiyon puanı
892
- 4 aylık Samsung S20 Plus telefonum mevcut. Tanıdığım bir kişi bu telefobunu iphone 11 ile takas etmek istiyor. Üzerine para almak vermek olmadan. Sizce edeyim mi? Gerekçesiyle söylerseniz sevinirim.
Değişim yapmanız mantıklı.Şöyle özetleyeyim gerekçemi:S6yı kullanan yokken 6-6s hala kullanılıyor.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Rint her iphone alan fanboysa ben daha bir şey demiyorum. Ona yazdığınızın farkındayım ben de cevap verebilirim. Exynos işlemciler günlük kullanımda bile çok ısınıyor. 120hz koymuşlar 120 hz olunca telefon petek moduna geçiyor.
Tek Diyebiliceğim Exynos İşlemciler Performansa O Kadar Odaklanıyorlarki Isıtma Sistemleri Eksik Oluyor Optimizasyon Eksik Oluyor Sonuç Sizin Dediğiniz Gibi Petek Gibi Isınan Bir Telefon Ve Arada Donmalar Yapan Verimsiz Bir İşlemci [emoji53]

Reaksiyon puanı
7,997
Ben Apple seven biri olarak bu teklif bana gelse reddederdim. S20+'ın karşılığı 11 Pro'dur. Evet fiyat olarak S20+ ikinci elde berbat ama sırf iOS olsun diye LCD ekranlı telefona geçilmez.