S20 Plus Alacağım ama?

Bu konuyu okuyanlar

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Yahu hep öyle derler ama, geçenlerde ilginç bir durum yaşadım. Çarşıdayken şarjım bitmiş, eve dönünce baktım telefon tamamen kapanmış. Şarj ettim, açtım. Daha evvel normal şarjda bir günü zor bitiren telefonun şarjı bu defa nerdeyse ikinci günü doldurdu! :) Gerçi bir daha aynı durumu yaşamadım ama, sebebini de hala çözebilmiş değilim.
O benimkinin yanında hiçbir şey. Eskiden çöp olan galaxy tab 2’ye sahiptim. Uzun süre kullandıktan sonra ekran donmaya başladı. Sinirden tablete kafa attım ve şarjın 20 küsürden 99’a yükseldiğini gördüm.

O 99 sahtedir yav aslında 20’lerdedir dedim ve çok uzun süre kullandım. Harbiden 99muş.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
O benimkinin yanında hiçbir şey. Eskiden çöp olan galaxy tab 2’ye sahiptim. Uzun süre kullandıktan sonra ekran donmaya başladı. Sinirden tablete kafa attım ve şarjın 20 küsürden 99’a yükseldiğini gördüm.

O 99 sahtedir yav aslında 20’lerdedir dedim ve çok uzun süre kullandım. Harbiden 99muş.
Ama sanırım bu bir defalık oluyor! İkinci defa kafa attığında aynı kıyağı geçmez ama! :D

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,593
Henüz çok yeni olduğundan ekran sürelerini bilahare paylaşacağım ama şunu söyleyeyim şimdilik; şarj yüzde 10 iken spotfy'den 4 şarkı dinledim, hala 9'a düşmemişti :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu maalesef kuzenime verdim :)

Android 4.4.4 hala çalışıyor mu ya :) uygulamaları falan açabiliyor mu? :)
Valla Para Var Apk İndirmek Zorunda Kalıyoruz Yani Google Playden Pek Bişi Açamıyor Sırf Hak Yememek İçin Google Playden Minecraftı Satın Alıp Crack Oynuyorum Sen Düşün. Hak Yemiyorum Yani :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizde 4.4.2 de Var :D

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Yahu hep öyle derler ama, geçenlerde ilginç bir durum yaşadım. Çarşıdayken şarjım bitmiş, eve dönünce baktım telefon tamamen kapanmış. Şarj ettim, açtım. Daha evvel normal şarjda bir günü zor bitiren telefonun şarjı bu defa nerdeyse ikinci günü doldurdu! :) Gerçi bir daha aynı durumu yaşamadım ama, sebebini de hala çözebilmiş değilim.
Evet öyle ilginç durumlar olabiliyor iPhone kulladığım dönemlerde aç kapa yapınca bitik şarj %20'lere geliyordu ama sanırım cihazın beyini karışıyor :)

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Bence paranı çöpe atmışsın. İphone 11 alsaydın daha iyi olurdu.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bu kadar fanboyluk okunurluğunu bitirir kardeşim. Kaç kez senin bu tip mesajlarına rast geldim, cevap vermeye değer bulmadım. Takım tutar gibi sergilediğin fanatizmin de bir hududu olmalı değil mi? Ben beş yıl oldu android sistem telefon kullanıyorum ve çok memnunum. İOS'u hiçbir zaman kullanma niyetim olmamasına rağmen kalkıp kimseye çöptür diye racon kesmedim.

Azıcık da ciddiyet sahibi ve objektif olun yahu...

Son düzenleyen moderatör:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
11 tuğlasına para verip cebinde tuğla taşımadığı için,3.5 saatte şarj olan, kamerasında 4 saniye fotoğraf işleme saçmalığına sahip bir cihaz almadığı için ayıp etmiş.???? Sen ve senin gibiler ne içiyor gerçekten merak ediyorum.S20 plus ekran kalitesi, kamerası, stereo hoparlörü,yeni teknolojileri ile çok başarılı bir cihaz.Akıcılık tarafında 120 Hz ekran hızı ile İphone 11 i ikiye katlıyor.Sen fanboyluğa devam et.??????

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
bence note 8 iyi değiştirmene gerek yok bence

Birarkadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18

Yahu birader 11 pro Max dersin falan anlarım da iphnoe 11 nedir? :) Bu kadar da olmayın. İphone 11 Android cephesinden ancak Samsung A serisi veya Xiaomi note serisi gibi orta segment cihazların rakibidir.

Öyle fanboyluktan falan da anlamam ama İphone 11 nerede s20 Plus nerede be dostum :)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar Note 8 malum güncelleme almıyor artık ve Android 9'da kaldı. Ben de yeni bir telefon olarak S20 Plus alacağım. Ultra ile Pkus arasında kaldım ama Ultra'nın aradaki fiyat farkına değmeyeceğine karar verdim.

Ben Salı günü alacağım teli ama bazı arkadaşlarım note 8 de güzel telefon değiştirme gerek yok vs diyor. Haklı olabililrler ama s20 pkus da cidden güzel telefon.

Şimdi sizce note 8 varken s20 plus a geçiş saçma mı? Ve s20 ultra yerine s20 plus almak mantıklı mı? Ben aradaki fiyat farkına değecek bir tenilik görmedim
Bende note 8 kullanmiştim şimdi ise d10 plus kullaniyorum kisaca s10 plus ile note 8 aradinda bariz fark vardi note 8 den d10 plus geçtimde iyiki geçmişim dedim 2 yil oldu s10 plus alali ve hiç yavaşlama tekleme gibi birşeyle karşilaşmadim note 8 den s20 plus gecersen evet farklari hissedeceksin hatirladigim kadariyla note 8 kullanirken pili çok kötüydü o yüzden 2 senede hemen degiştirmiştim meraktan soruyorum note 8 pili sizi memnun ediyormu