Soru Note 20 ultra hala alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

mEccc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şu an iphone 8 plus kullanıyorum aslında memnundum ama kırıldı ve bu yüzden yeni telefon arayışına geçtim iphone 11 almayı düşünüyordum ama telefona 15 bin vermek biraz zoruma giderdi bu yüzden YD samsunglara bakayım dedim 7-8 bin civarı note 20 ultra buldum bu telefon hala alınır mı birde 1000 TL daha ucuza s20 ultra var ama ben dış kasa olarak note u daha çok beğendim sizce hangisi daha iyidir ve bu telefonlar alınır mı?telefonla oyun oynamam ama sosyal medya fazla kullanırım

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Şu an iphone 8 plus kullanıyorum aslında memnundum ama kırıldı ve bu yüzden yeni telefon arayışına geçtim iphone 11 almayı düşünüyordum ama telefona 15 bin vermek biraz zoruma giderdi bu yüzden YD samsunglara bakayım dedim 7-8 bin civarı note 20 ultra buldum bu telefon hala alınır mı birde 1000 TL daha ucuza s20 ultra var ama ben dış kasa olarak note u daha çok beğendim sizce hangisi daha iyidir ve bu telefonlar alınır mı?telefonla oyun oynamam ama sosyal medya fazla kullanırım
Alınır.YD OnePlus'lara da bakabilirsin.

mEccc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Alınır.YD OnePlus'lara da bakabilirsin.
Bulunduğum ilde oneplus bulamayabilirim hatta note 20 ultra bile bulamayabilirim baya bi aramam lazım birde s10 plusıda dış kasa olarak beğendim o da alınır mı yoksa note 20 ultra daha mı iyidir

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
valla ben de tıp kazandım, ağabeyim telefon listesi oluştur dedi, arasında not20+ ve ultra var.
yani elbette alınır.
bana bir öğrenci olarak note serisi önerdiler.
iphone 11 içiin de benim bir arkadaş 7k ya iphone 11 almış, yurtdışından almış. nasıl almış bilmiyorum. tüm özellikler aynı ben bizzat inceledim. böyle mevzular var yani. iphone alacağım diyorsan alma. çünkü iphone 11, 16 k yı hak etmeyen bir telefon.
gerçi büyün telefonlar fiyatını hak etmiyor.
kısacası note 20 değil de note 20+ ve ultra sı alınır.
bir de Snapdragonlu al. exynos biraz sıkıntı verebilir ki eğer AĞIR işlmeler yapmayacaksan

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Bulduğun Note 20 ultra Snapdragon 865 plus işlemcili modelse al hiç bir itirazım yok ama Exynos 990 lı ise bulaşma derim.Senin yerinde olsam ikinci el iPhone 11 Pro alır uzun yıllar kafam rahat kullanırdım.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Bulunduğum ilde oneplus bulamayabilirim hatta note 20 ultra bile bulamayabilirim baya bi aramam lazım birde s10 plusıda dış kasa olarak beğendim o da alınır mı yoksa note 20 ultra daha mı iyidir
Note 20 Ultra daha iyi.Olmazsa Xiaomi modellerine bak.

mEccc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Note 20 Ultra daha iyi.Olmazsa Xiaomi modellerine bak.
Hangi modeller tam olarak çok fazla telefondan anlamam da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bulduğun Note 20 ultra Snapdragon 865 plus işlemcili modelse al hiç bir itirazım yok ama Exynos 990 lı ise bulaşma derim.Senin yerinde olsam ikinci el iPhone 11 Pro alır uzun yıllar kafam rahat kullanırdım.
Küçük telefon sevmiyorum pro max de bütçemi aşıyor birde yurt dışı iPhone’lar sıkıntı çıkarabilir bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla ben de tıp kazandım, ağabeyim telefon listesi oluştur dedi, arasında not20+ ve ultra var.
yani elbette alınır.
bana bir öğrenci olarak note serisi önerdiler.
iphone 11 içiin de benim bir arkadaş 7k ya iphone 11 almış, yurtdışından almış. nasıl almış bilmiyorum. tüm özellikler aynı ben bizzat inceledim. böyle mevzular var yani. iphone alacağım diyorsan alma. çünkü iphone 11, 16 k yı hak etmeyen bir telefon.
gerçi büyün telefonlar fiyatını hak etmiyor.
kısacası note 20 değil de note 20+ ve ultra sı alınır.
bir de Snapdragonlu al. exynos biraz sıkıntı verebilir ki eğer AĞIR işlmeler yapmayacaksan
Devlet geçici kayıt diye biri şey çıkardı YD telefonlara ondan yapıyorlar ama covid dönemine özel o yani kaldırılırsa arkadaşının elinde kalır telefon YD lar genelde sd oluyor benim bildiğim ama çok ağır ilkem yapmayacağım için farketmez bence