S20 Plus Alacağım ama?

Bu konuyu okuyanlar

Birarkadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar Note 8 malum güncelleme almıyor artık ve Android 9'da kaldı. Ben de yeni bir telefon olarak S20 Plus alacağım. Ultra ile Pkus arasında kaldım ama Ultra'nın aradaki fiyat farkına değmeyeceğine karar verdim.

Ben Salı günü alacağım teli ama bazı arkadaşlarım note 8 de güzel telefon değiştirme gerek yok vs diyor. Haklı olabililrler ama s20 pkus da cidden güzel telefon.

Şimdi sizce note 8 varken s20 plus a geçiş saçma mı? Ve s20 ultra yerine s20 plus almak mantıklı mı? Ben aradaki fiyat farkına değecek bir tenilik görmedim

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar Note 8 malum güncelleme almıyor artık ve Android 9'da kaldı. Ben de yeni bir telefon olarak S20 Plus alacağım. Ultra ile Pkus arasında kaldım ama Ultra'nın aradaki fiyat farkına değmeyeceğine karar verdim.

Ben Salı günü alacağım teli ama bazı arkadaşlarım note 8 de güzel telefon değiştirme gerek yok vs diyor. Haklı olabililrler ama s20 pkus da cidden güzel telefon.

Şimdi sizce note 8 varken s20 plus a geçiş saçma mı? Ve s20 ultra yerine s20 plus almak mantıklı mı? Ben aradaki fiyat farkına değecek bir tenilik görmedim
S20 ultra nın zoom ve 108 MP dışında plusa göre bir artısı yok.S20 plus almak bence daha mantıklı.Youtube da yapılan batarya testlerinde en iyi performansı S20 plus veriyor.Hiç düşünme S20 plus al keyfine bak.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930

Note 8 bence halen güçlü bir cihaz sırf 9 da kalması kaynaklı cihaz değişikliği düşünüyorsan yine Samsung alıyorsun yine kaçınılmaz son ile karşılaşacaksın. İPhone al uzun süre kullan bari

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yahu mübarek, ben Note5 kullanıyorum ve Android 7'de takılıp kaldı. Ama bir şikayetim oluyor mu, hayır! Hala ilk aldığım günkü gibi kullanıp gidiyorum. Sanırım beşinci yılındayım ve daha ne kadar beraberliğimizin süreceğini bilmiyorum. O 'bittim' diyene kadar... :D

Ama ille alacaksan S pen derdin yoksa S20 plus gayet mantıklı ve makul. Sanırım 3-4 bin liralık bir farka değecek bir durum yok. Ama S pen bağımlısı biriysen Note20 ailesini beklersen pişmanlık duymamış olursun. :)

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Note 8 hala oldukça güçlü bir cihaz. Değiştirmek tamamen para israfı olur.

Kravuzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 seneden sonra güncelleme kesintisi nedeniyle telefon değiştirecekseniz iPhone 11 alın paranız da cebinizde kalsın hocam hiç uğraşmayın.

Reaksiyon puanı
6,381
Hala çok iyi bir cihaz note 8. Sadece android sürümü düşük diye telefon değiştirmek para israfı olur. İlla ki değiştirecekseniz S20 plus ile ultra arasında pek bir fark yok. Zoom ve 108 mp farkı var. S20 plus daha mantıklı.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Bence Note serisinden devam et ve Note 20'nin çıkmasını bekle. S20 veya Ultra diye soruyorsan zaten bütçen Note 20'ye de yeter. Note serisi benim gözümde her zaman S serisinin önünde oldu. Genelde S serisi önce çıktığı için onda gelen yenilikler, Note serisinde daha geliştirilmiş halde sunuluyor.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

S20 Plus fazlası ile işini görür Ultra'ya gerek yok
Ultra'yı elime aldım kamera çıkıntısı parmağıma çok batıyor ve aşırı rahatsız ediyor S20 Plus daha mantıklı

Pie

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Note 8 eski olmasına rağmen kuvvetli bir telefon. S20'yi düz şekildede alabilirsin. Senin tercihin Note 8'i satabilirsinde.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
S20 Plus fazlası ile işini görür Ultra'ya gerek yok
Ultra'yı elime aldım kamera çıkıntısı parmağıma çok batıyor ve aşırı rahatsız ediyor S20 Plus daha mantıklı
Kılıf taktığın zaman o çıkıntı kaybolur zaten, biraz kalın olur olmasına ama kılıfsız da kullanan pek olacağını sanmıyorum.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

S20 Ultra alınmaz. S20 Ultra nın 108mp kamerasının olması s20 Plus dan daha iyi olduğu anlamına gelmiyor.S20 Plus ın odaklama performansı ve gece video performansı S20 ultra dan daha iyi. Ama S20 Plus yerine Note 20 serisini beklemenizi tavsiye ederim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kılıf taktığın zaman o çıkıntı kaybolur zaten, biraz kalın olur olmasına ama kılıfsız da kullanan pek olacağını sanmıyorum.
hocam kılıf ile çıkıntı gider onu biliyorum da arka tasarım hiç estetik durmuyor kamera modülü köşede Samsung'a hiç yakışmıyor ortada olması daha mantıklı mesela S10'un arkası daha estetik duruyor anlatabiliyor muyum ?
Kılıf yokken cidden parmağımı ucunu kesiyor çünkü çıkıntının hatları çok keskin MediaMarkt'ta elime alıp incelemiştim ondan biliyorum

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Bence iPhone 11 Pro almalıydınız ama olsun hayırlı olsun. :)

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307

samsung note 8 ala çok güçlü bir cihaz bence değiştirmene hiç gerek yok bekle ve samsungun önümüzdeki senelerde çıkaracağı cihazlardan birini al

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Ben android 4.4.4 kullanıyorum alırsan eski telefonu bana ver bari :D

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Nihai kararımı verdim ve bugün S20 Plus aldım. Soruları olan varsa cevağlayabilirim
kamera tasarımı göz zevkini bozmuyor mu hiç çünkü bir S10'a bir de S20'ye bakıyorum tasarım olarak S10 benim daha çok hoşuma gidiyor bence Samsung kamera modülünü köşeye koymasın cidden güzel durmuyor S20 Ultra'ya değinmiyorum bile o daha beter

Birarkadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Pil tatminkar mı ve rica etsem ekran süresini bizlerle paylaşır mısınız ? Şahsen cihazım S20'nin ardılı olduğu için bir yıl içindeki değişimi görmek isterim :)

Henüz çok yeni olduğundan ekran sürelerini bilahare paylaşacağım ama şunu söyleyeyim şimdilik; şarj yüzde 10 iken spotfy'den 4 şarkı dinledim, hala 9'a düşmemişti :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben android 4.4.4 kullanıyorum alırsan eski telefonu bana ver bari :D

Onu maalesef kuzenime verdim :)

Android 4.4.4 hala çalışıyor mu ya :) uygulamaları falan açabiliyor mu? :)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Henüz çok yeni olduğundan ekran sürelerini bilahare paylaşacağım ama şunu söyleyeyim şimdilik; şarj yüzde 10 iken spotfy'den 4 şarkı dinledim, hala 9'a düşmemişti :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu maalesef kuzenime verdim :)

Android 4.4.4 hala çalışıyor mu ya :) uygulamaları falan açabiliyor mu? :)
Tabii siz bilirsiniz ama şarjı 15'in altına düşürmemenizi tavsiye ederşm :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Tabii siz bilirsiniz ama şarjı 15'in altına düşürmemenizi tavsiye ederşm :)
Yahu hep öyle derler ama, geçenlerde ilginç bir durum yaşadım. Çarşıdayken şarjım bitmiş, eve dönünce baktım telefon tamamen kapanmış. Şarj ettim, açtım. Daha evvel normal şarjda bir günü zor bitiren telefonun şarjı bu defa nerdeyse ikinci günü doldurdu! :) Gerçi bir daha aynı durumu yaşamadım ama, sebebini de hala çözebilmiş değilim.