S2 Son Silah oyunu hatası

Ümitt

Profesör
İyi günler s2 son silah oyununa girerken unable to connect to file server hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz ?

Görev Yönetici İşlemler Kısmını Açın Launcher.exe'yi Bulup Silin Bakalım Aynı Sorun Oluyormu
İyi Oyunlar Ben Hatayı verdiği zaman böyle yapıyorum bu kadar.

Ben bu oyunun hastasıyım bu oyunu denetim masasından sil sonra program files s2 son silah klasörünü sil baştan yükle oyunu açarken yönetici olarak çalıştır sorun tamamdır

bendede aynısı oldu boyle duzeldı

Bndede Bu sorun Oluyo Lütfen Yapan Nasıl Yaptıysa Cevap vERSİN Kafayı Yicem Yaa:crying::crying:

arkadaşlar 3 gündür bende bu hatayı alıyorum dediniz herşeyi yapdım yardım edin

arkadaşlar bnde
Launcher is already running or can't access

hatası alıyorum nası düzeltcem bütün yazdıklarınızı denedim olmuyo

hata yı werdiğinde tekrar tekrar açın olur ben yapıorum oluor

ERROR broken file: You have to download entire contents hatası alıyorum lutfen yardım edın

bole oyununnnn ben taaaa bi yöneticide çıkıp konşmuyor ulann yaptıgınız işin arkasında durun kardeşim ne bu böle rezillk komple kaldırın ozaman gırılmıcekse boyleeeeeee

:devil::turned:byler aynı banada oluyor oyun açılmıyor nasıl yapcam yardım edin lütfen

slm arkadaşlar ben bu oyunu sürekli oynuyordum fakat puroblem var oyunu yeniden yüklüyorum tabanca ve bıçalla oynuyorum silahları kulanamıyorum acil yanıtlarsanız sevinirim saygılar

:tt2:arkadaşlar internetten sayfa açın exe ye tıklayıp sonra o sayfalarda bi yerlere girin interneti görüp oluyo :thumbup1: