S2 Son Silah oyunu hatası

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
İyi günler s2 son silah oyununa girerken unable to connect to file server hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz ?

Deathangel66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görev Yönetici İşlemler Kısmını Açın Launcher.exe'yi Bulup Silin Bakalım Aynı Sorun Oluyormu
İyi Oyunlar Ben Hatayı verdiği zaman böyle yapıyorum bu kadar.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
3 defa kaldırıp yükledim :(
bazen böyle uygulamalar çıkıyor birkerede telefonuma paket ayrıştırması yapılmadı hatası verdi yani bu uygulamadan gelen bir sorun olabilir bunun daha başka versyonlarını denedin mi??

Hero13

Asistan
Reaksiyon puanı
0
severek oynadıgım bi oyundur contact geç joygeymle

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
bazen böyle uygulamalar çıkıyor birkerede telefonuma paket ayrıştırması yapılmadı hatası verdi yani bu uygulamadan gelen bir sorun olabilir bunun daha başka versyonlarını denedin mi??
Nasıl Yani ?

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
yani ben bu sorunu çok yaşadım bir uygulama indiriyorum ya yüklenmiyor yada yüklendikten sonra buna benzer bir hata veriyor benim önerim bu uygulamanın başka oyunları varsa onları deneyebilirsin.

TunahanV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Klasik türk mantığı format at diyen yok bu forumda çok iyi:) aynı sorun bende de var ya

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
oyun ne ? bir de bağlantı hatası veriyor güvenlik duvarına takılmış olabilir ya da uac yetkisi istiyordur.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
oyun ne ? bir de bağlantı hatası veriyor güvenlik duvarına takılmış olabilir ya da uac yetkisi istiyordur.
Oyun online bir oyun fps türü bir oyun ama birde uac yetkisi verebilirmiyim yada güvenlik duvarından takılmayı nasılkaldırıcam

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben bu oyunun hastasıyım bu oyunu denetim masasından sil sonra program files s2 son silah klasörünü sil baştan yükle oyunu açarken yönetici olarak çalıştır sorun tamamdır

bendede aynısı oldu boyle duzeldı

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Sorun kendiliğinden düzeldi sağolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bndede Bu sorun Oluyo Lütfen Yapan Nasıl Yaptıysa Cevap vERSİN Kafayı Yicem Yaa:crying::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 3 gündür bende bu hatayı alıyorum dediniz herşeyi yapdım yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnde
Launcher is already running or can't access

hatası alıyorum nası düzeltcem bütün yazdıklarınızı denedim olmuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hata yı werdiğinde tekrar tekrar açın olur ben yapıorum oluor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ERROR broken file: You have to download entire contents hatası alıyorum lutfen yardım edın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bole oyununnnn ben taaaa bi yöneticide çıkıp konşmuyor ulann yaptıgınız işin arkasında durun kardeşim ne bu böle rezillk komple kaldırın ozaman gırılmıcekse boyleeeeeee

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil::turned:byler aynı banada oluyor oyun açılmıyor nasıl yapcam yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar ben bu oyunu sürekli oynuyordum fakat puroblem var oyunu yeniden yüklüyorum tabanca ve bıçalla oynuyorum silahları kulanamıyorum acil yanıtlarsanız sevinirim saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:tt2:arkadaşlar internetten sayfa açın exe ye tıklayıp sonra o sayfalarda bi yerlere girin interneti görüp oluyo :thumbup1: