S10 lite vs s10 plus

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
buda sana kapak olsun.İyi izle batarya farkı varmı yokmu? Bı halt bildiğin yok.Kusura bakmada kendi cihazının fanboyu olmuşsun.
Ben sana S10 Lite'ın max. 4 saat 46 dakika ekran açıklığı aldığını söylüyorum ben S10'da bile 6 saati geçiyorum. İnsanları yanlış yönledirme.
Attığın video aynı cihaz farklı çip yalnız ve S10 LİTE DEĞİL. Ben sana S10 LİTE'I ATIYORUM.

Kullandığın sözlere bak sana bir tek kelime bile yazmam, sözler sahibine aittir.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Ben sana S10 Lite'ın max. 4 saat 46 dakika ekran açıklığı aldığını söylüyorum ben S10'da bile 6 saati geçiyorum. İnsanları yanlış yönledirme.
Attığın video aynı cihaz farklı çip yalnız ve S10 LİTE DEĞİL. Ben sana S10 LİTE'I ATIYORUM.

Kullandığın sözlere bak sana bir tek kelime bile yazmam, sözler sahibine aittir.
S10 ile S10 lite farklı firmanın cihazı mı? İkiside Samsung cihazı.İkisindede One uı arayüzü var.6 ay önceki videoyu atıp bana kanıt diye sunman zaten kendi cihazının fanboyu olduğunu kanıtlıyor.S10 lite forumlarda yorumları okuyorum.4,5 g de 7,5-8 saat ekran süresi alanlar var sen bana 5 saat ekran süresinden bahsediyorsun.Kusura bakma senin S10 fanboyluğuna daha fazla dayanamayacağım.Sana S10 cihazın ile mutluluklar.

Reaksiyon puanı
6,381
S10 ile S10 lite farklı firmanın cihazı mı? İkiside Samsung cihazı.İkisindede One uı arayüzü var.6 ay önceki videoyu atıp bana kanıt diye sunman zaten kendi cihazının fanboyu olduğunu kanıtlıyor.S10 lite forumlarda yorumları okuyorum.4,5 g de 7,5-8 saat ekran süresi alanlar var sen bana 5 saat ekran süresinden bahsediyorsun.Kusura bakma senin S10 fanboyluğuna daha fazla dayanamayacağım.Sana S10 cihazın ile mutluluklar.
Aynı markanın cihazı diye aynı batarya performansı mı oluyor?

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Varsa atacaksın o zaman laf değil icraat göster.
O nasıl bir güncellemedir ki bir anda 3 saat artış olmuş ? Destekli diyorum destekli...

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
O zaman A71 ile S20 Ultra aynı firmanın cihazı değilmi? İkiside Samsung cihazı ve one ui arayüzü var. Peki aynı seri veya modelmi? hayır. Aynı bataryayı mı kullanıyorlar? Hayır.

Reaksiyon puanı
6,381

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
@(Evo)lution @Yusuf ÇALIŞ
Hocalarım laf anlatamıyoruz bari konuyu daha çok saptırmayalım. Adam dediğim dedik çaldığım düdük yanlışını da söylediğini de kabul etmiyor,
buraya doğrusunu yazıyoruz konuyu başka yere çekiyor...Konu sahibi de gelince bize sorsun yanıtlayalım.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Hocalarım laf anlatamıyoruz bari konuyu daha çok saptırmıyoruz. Adam dediğim dedik çaldığım düdük yanlışını da söylediğini de kabul etmiyor,
buraya doğrusunu yazıyoruz konuyu başka yere çekiyor...Konu sahibi de gelince bize sorsun yanıtlayalım.
Aynen.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Hocalarım laf anlatamıyoruz bari konuyu daha çok saptırmayalım. Adam dediğim dedik çaldığım düdük yanlışını da söylediğini de kabul etmiyor,
Allah sen dahil hepinize akıl fikir versin.???Tarafsız olmak size uzak bir kavram farkındayım.O yüzden yaptığınız boş yorumlara hiç şaşırmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Varsa atacaksın o zaman laf değil icraat göster.
O nasıl bir güncellemedir ki bir anda 3 saat artış olmuş ? Destekli diyorum destekli...
Sana kapağın kralını yapmışım hala utanmadan yazabiliyorsun.??? S10 plus ın batarya performansı S10 lite dan daha iyi dedin ya bana sakın teknolojiden anlıyorum deme.???

O zaman A71 ile S20 Ultra aynı firmanın cihazı değilmi? İkiside Samsung cihazı ve one ui arayüzü var. Peki aynı seri veya modelmi? hayır. Aynı bataryayı mı kullanıyorlar? Hayır.
Burda batarya performansını konuşuyoruz.Ben konuda S10 plus daha iyi yazmışım.Sizler Snapdragon ile exynosun batarya yönetimini aynı kefeye koyabilliyorsanız akıllı telefon kullanmayın.???

Reaksiyon puanı
6,381
Katılıyorum. Güzel demişsiniz.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Burda batarya performansını konuşuyoruz.Ben konuda S10 plus daha iyi yazmışım.Sizler Snapdragon ile exynosun batarya yönetimini aynı kefeye koyabilliyorsanız akıllı telefon kullanmayın.???
Arkadaşım biz burda Sd versiyonu normal S10 un bataryasını Exynos versiyonu S10 ile kıyaslamıyoruz? S10 Lite ile S10 Plus ın bataryasını kıyaslıyoruz. Kimse Exynos un Sd den daha iyi diye birşey söylemedi? Tamam S20 serisinde günlük kullanımda bile çok büyük fark var ama S10 da çok büyük bir fark yoktu. Konumuz “exynos S10 vs Sd S10” değil “S10 lite vs s10 plus “ konu.

Reaksiyon puanı
6,381
Arkadaşım biz burda Sd versiyonu normal S10 un bataryasını Exynos versiyonu S10 Plus ile kıyaslamıyoruz? S10 Lite ile S10 Plus ın bataryasını kıyaslıyoruz. Kimse Exynos un Sd den daha iyi diye birşey söylemedi? Tamam S20 serisinde günlük kullanımda bile çok büyük fark var ama S10 da yoktu. Konumuz “exynos S10 vs Sd S10” değil “S10 lite vs s10 plus “ konu.
Hocam uğraşmayın işte. @grbzz siz de öyle uğraşmayın. Size yazık. Yazmayalım daha da arkadaş BİR KERE SUSSUN. Yormayın kendinizi.

Reaksiyon puanı
6,381
Yusuf kaybol git canımı sıkma.Önce kendi yazdıklarına bak sonra konuş.Samsungun ikinci eli yok almayın diyorsun,insanlara Oppo,One plus öneriyorsun.Oneplus 7t nin Kamerası S10 lite dan daha iyi dedin sana S10 lite ın kamera tarafında daha iyi olduğuna dair video attım.One plus fanboyluğun,Samsung nefretin ortaya çıktı.S10 lite ın ekran kalitesi iyi diye yazdım.S10 lite daki ekran berbat Oneplus 7t de 90 Hz ekran var.???Ben kaliteden bahsettim.Sen ne anlatıyorsun.One plus 7t Pugb de 90 fps veriyormuş.Pugb oyunu 90 Hz ekran hızını desteklemiyor sen 90 FPS diyorsun.Önce bı yazdıklarına bak sonra beni eleştir.Se 2020 muhteşem demedim 5000 TL fiyat aralığında benim favori cihazlarımdan biri dedim.
Ben insanlara ikinci eli yok Samsung almayın mı dedim?
Dediklerinizin başı yalan, sonu yalan.

Pubg 90 FPS desteklemiyor?
Murat Burç'a sor ben ondan öğrendim, sana da fotoğrafını atsın.
Kendisi 7T kullanıyor ve senin gibi boş yalan atmıyor.

Ve üslubunuza dikkat edin, ben size siz diyorum siz bi git diyorsunuz.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Ben insanlara ikinci eli yok Samsung almayın mı dedim?
Dediklerinizin başı yalan, sonu yalan.

Pubg 90 FPS desteklemiyor?
Murat Burç'a sor ben ondan öğrendim, sana da fotoğrafını atsın.
90 fps destekleyen fortnite,Pugb değil.Güncelleme ile gelmişse ona bir şey diyemem.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
S10 lite da hangi işlemci var? Hangi arayüz var? Boş yorumlarınızdan sıkıldım.Şurda bir kez daha gördüm ki üçünüzünde bir halt bildiği yok.Ancak firmaların şakşakçılığını yapın.
Evet biz boş yazıyoruz siz çok doğru yazıyorsunuz(!) Siz herşeyi biliyorsunuz evet(!) Her SD kullanan cihazın bataryası iyi evet(!)

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Evet biz boş yazıyoruz siz çok doğru yazıyorsunuz(!) Siz herşeyi biliyorsunuz evet(!) Her SD kullanan cihazın bataryası iyi evet(!)
Üye her sd kullanan cihazın bataryasının iyi olduğunu belirtmiyor.
Genelde Sd işlemciler pil tüketiminde daha başarılı.

Reaksiyon puanı
6,381
90 fps destekleyen fortnite,Pugb değil.Güncelleme ile gelmişse ona bir şey diyemem.
NE?
Az önce diyorsunuz ki "Pubg 90fps desteklemiyor".
Şimdi de ben sağlam kanıt sununca güncelleme ile gelmişde diyorsunuz?

Siz nasıl bir yalansınız?

Güncelleme ile bazı oneplus cihazlarına 90 fps gelecek hocam.
Geldi bile. Murat Burç'a sorabilirsiniz. Kendisi fotoğrafını attı.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Güncelleme ile bazı oneplus cihazlarına 90 fps gelecek hocam.
Hocam 90 fps gelmez demiyorum.Benim bildiğim Pugb 60 Hz ekran hızını destekliyor.Cihazlarda 90 Hz ekran hızı olsada oyununda 90 Hz ekran hızını desteklemesi lazım.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Üye her sd kullanan cihazın bataryasının iyi olduğunu belirtmiyor.
Genelde Sd işlemciler pil tüketiminde daha başarılı.
Hocam biz burda S10 Lite nin bataryasını S10 Plus ile kıyaslıyoruz arkadaş normal S10 nun Exynos vs Sd videosunu atıp S10 Lite nin bataryasını savunuyor. S10 Lite nin aldığı ekran süreleri bir önceki sayfalarda var. Exynos lı S10 dan bile kötü.Umarım size anlatabilmişimdir.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
NE?
Az önce diyorsunuz ki "Pubg 90fps desteklemiyor".
Şimdi de ben sağlam kanıt sununca güncelleme ile gelmişde diyorsunuz?

Siz nasıl bir yalansınız?

Geldi bile. Murat Burç'a sorabilirsiniz.
Sen şakamısın? Pugb desteklediği format 60 Hz.Güncelleme ile 90 Hz olabilir ona zaten bir şey demiyorum.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam biz burda S10 Lite nin bataryasını S10 Plus ile kıyaslıyoruz arkadaş normal S10 nun Exynos vs Sd videosunu atıp S10 Lite nin bataryasını savunuyor. Umarım size anlatabilmişimdir.
Senin kafan almıyor mu? S10 lite ile S10 aynı arayüzü kullanıyorlar.İkiside Samsung cihazı hala S10 exynos, Snapdragon diyorsun.Kendini her saniye aşıyorsun.???

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Senin kafan almıyor mu? S10 lite ile S10 aynı arayüzü kullanıyorlar.İkiside Samsung cihazı hala S10 exynos, Snapdragon diyorsun.Kendini her saniye aşıyorsun.???
Diyen Erenist e bak ? ?.Aynı arayüzü kullanıyor diye ve SD kullanıyor diye bataryası iyi mi olacak? Optimizasyon diye birşey duymadınız herhalde. S10 Exynos vs S10 Sd videosunu atıp hala savunan sizsiniz.

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Arada 1000 tl gibi bir fark varsa tabii ki de s10+ almanızı tavsiye ederim

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Diyen Erenist e bak ? ?.Aynı arayüzü kullanıyor diye ve SD kullanıyor diye bataryası iyi mi olacak? Optimizasyon diye birşey duymadınız herhalde. S10 Exynos vs S10 Sd videosunu atıp hala savunan sizsiniz.
Exynos ve optimizasyon ??????Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün.???