Rx580 li 7000 TL sistem

Bu konuyu okuyanlar

Merhabalar yakın zamanda bir pc toplamak istiyorum fakat internetten alma şansım olmadığından en yakın bilgisayarcıda toplatıcam
Asus Rx580 8 GB
8×8 ram 3000mhz
Ryzen 3500x
Thermaltake j23 kasa 650w
240 GB SSD
B450m-k anakart 7000tl fiyat çekti
Darboğaz vs yapar mı ?
bu fiyata daha iyi pc önerilerine açığım

pixpix

Doçent
vatandan olmasi lazim internetten cok daha iyileri toplanir gerci vatan ad toplanir da internetten alabilir misin?

ozciceky

Profesör
rx 580 seni idare eder ama artık eskimiş bir kart.. onun yerine rx 5500 baksan daha iyi olur
kasanın içindeki güç kaynağı da thermaltake mi ?

pixpix

Doçent

su daha iyi degil mi?

pixpix

Doçent
sizden 7k ya daha guzel bir sistem beklerdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar yakın zamanda bir pc toplamak istiyorum fakat internetten alma şansım olmadığından en yakın bilgisayarcıda toplatıcam
Asus Rx580 8 GB
8×8 ram 3000mhz
Ryzen 3500x
Thermaltake j23 kasa 650w
240 GB SSD
B450m-k anakart 7000tl fiyat çekti
Darboğaz vs yapar mı ?
bu fiyata daha iyi pc önerilerine açığım
dostum sistemi nerden temin edecegini yazarsan cok seviniriz
internetten siparis verme imkanin var mi?
gidip elden mi alman lazim
Eger istanbuldaysan gidip itopyadan alabilir msiin?

met 35

Rektör
İnternetten alma imkanın yoksa en yakın vatana gidin. Olmayan parçaları da diğer şehir/mağazalardan getiriyorlar.Biraz pahalıya çıkar ,ama bilgisayarcıdan alacağından çok daha iyi.7000 TL yi geçmeden..
Tabi istanbulda isen sinerji,itopya,inventus falanda olur.

nn.PNG

rx 580 artık bana göre çok iyi bir kart sayılmaz, ekran kartında nvidia taraftarıyım ve işlemci yönünden de intel daha iyi seçenekler ile karşımızda. met35 in tavsiyeleri daha güzel.

TheFreaky

Profesör

VATAN dan alcaksan sunu da alabilirsin
o sisteme pek yaklaşmam. Anakart desen şey ssd kronik sorunlu en mantıklı bu duruyor.

INTEL 10400-MSI RTX2060 VENTUS XS 6GOC-B460M-A PRO-KINGSTON 500GB NVME-16GB RAM - Vatan Bilgisayar

SDN Son Haberler

Son mesajlar