RX570 Driver Sorunu + MsiAfterBurner Sıkıntısı

Bu konuyu okuyanlar

HEDEC

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Öncelikle sistemi belirteyim ;

Sistem bu arkadaşlar. Telefonda gezerken birden yeni gelen amd güncellemesi haberini okudum ve eve gelince direk bu yazılımı kurdum. Biliyorsunuz ki FreeDos bir sistemi kurduktan sonra güncellemeleri kurarken ekran gider gelir vs. ekran kartı güncellemelerini yapar. Birkaç kere ekran gitti geldi burda bi sıkıntı yok. Adrenalin 19.7.3'ü kurarken bir ses (sisteme aygıt bağladığımızda verdiği ses) geldi. Bu ses art arda 5-6 kere geldi ve bende güncelleme yapıyor diye umursamadım. O gün bilgisayarı oynadım ve kapattım. İkinci gün sistemi çalıştırdığımda bu ses windows parolasını girdikten sonra gelmeye başladı. Endişelenmelimiyim? (Bu 3. başlatışım ve her seferinde veriyor)

Gelelim 2. konumuza aksi olan şey güncellemeyi yapmadan önce MsiAfterBurner'i takılmadan kullanabiliyordum. Şuan çalıştırdığım halde gelmiyor. Dün akşam MsiAfterBurner'ı silip yükledim ve o akşam sıkıntısız oynadım. Fakat bugün oyuna girdiğimde gine aynı sıkıntıları çektim. Aynı ses gelmeye devam ediyor, MsiAfterBurner değerleri vermiyor, ve garip olan şeyse hiç kilitlenmeyen oyunlarda "Yanıt Vermiyor" penceresini almadığım bilgisayarım bugün CsGo da yükleme ekranında Alt+Tab yaptığım için 5sn boyunca kitledi. Ne Yapmalıyım?