Soru Rx 580 in Hangi Modelini Satın Almalıyım ve Arasındaki farklar nedir ?

Uzun bir süredir rx 580 8gb ekran kartı almayı düşünüyorum. Fiyat performans olarak hangisi daha uygun hiçbir fikrim yok. Sizce 580 8gb dual mı 580 8gb oc mi yoksa 580 8gb gp oc mi? Birde gp oc ile normal oc arasındaki farkı merak ediyorum. Şimdilik fiyat performans olarak bulduğum en güzel marka rx580. Öneriniz varsa başka ekran kartı yazabilirsiniz Bütçe: 1900-2300Tl

TheFreaky

Üyecik

OzkanK.

Profesör
Daha yeni nesil bir Ekran kartı alsan senin için çok daha iyi olacaktır. Rx 580 belki 3-4 yıllık kart oldu artık ona 2000 TL fiyat bence verilmez.

GTX 1660 Süper bencede alman daha iyi olacaktır. Bulabilirsen 1660 Tİ'da olabilir.

o ikisini boş geç dostum. 1660 Super varken almam onları şahsen ölü bir gpu artık. Rx 500 Serisi.

6GB olması sorun yaratırmı ? rdr2 gibi güçlü oyunları açmak istiyorum medium-highde falan

KimBuGamzeli

Profesör
Dostum RX580 alacaksan sadece Asus Rog Strix yada Sapphire Nitro+ alacaksın. Gerisi tırt. Eskidi falan dediklerine bakma gayette güçlü bir ekran kartı her oyunu güzel detaylarda oynatıyor. Paran varsa tabi GTX 1660 falan al tabiki de. Ama şunu diyeyim söyledikleri kadar eski değil RX serisi.

D
Dostum RX580 alacaksan sadece Asus Rog Strix yada Sapphire Nitro+ alacaksın. Gerisi tırt. Eskidi falan dediklerine bakma gayette güçlü bir ekran kartı her oyunu güzel detaylarda oynatıyor. Paran varsa tabi GTX 1660 falan al tabiki de. Ama şunu diyeyim söyledikleri kadar eski değil RX serisi.
Dediklerin dogru ama rx580 cıkalı 41 ay oldu