Hangi RX 580'i almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Kenwob

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Dün Sapphire RX 5500 XT 8gb ekran kartını almayı düşünmüştüm ama ısınma ve lehim atma gibi olumsuz yorumlar üzerine vazgeçtim ve RX 580'i gayet kendim için f/p olarak yeterli ve güzel buldum. 3 tane arada kaldığım kart var. Hangisini önerirsiniz? Veya başka bildiğiniz güzel (RX) ekran kartı varsa onlara da açığım ama 580' e daha sıcak bakıyorum . Gelip de GTX 1660 süper al demezseniz memnun olurum çünkü nefret ediyorum kendisinden ayrıca monitörüm FreeSync olduğu için hiç uğraşma veya sync den mahrum kalmaya gelemem. Bu 3 karttan sizce hangisini almalıyım ? Fark nedir? Teşekkürler :)

İlk 2 tane attığım kartların fiyatları aynı ama GB leri farklı neden anlamadım galiba kazık :D siz bakın RX olmak şartı ile tavsiyelere açığım :) tabi RX 580 daha iyi olur.

Kenwob

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Asus'ta backplate yok, MSI'ınki de armor modeli, bir de backplate bunda da yoktu heralde. En iyisi Gigabyte bana göre. Ben de Rx 570 alırken bu dediklerime göre almıştım. Gigabyte Aorus modelini aldım Rgb si de var güzel. Sapphire seçeneklerde yok olsa Sapphire de olabilirdi.