Rum profesörden gerçek katliam itirafı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
251695.jpg

Rum akademisyen Rumların 32 Kıbrıslı Türk'ü katlettiğini itiraf etti.

Kıbrıs Rum Kesimi, 1974'te Barış Harekatı sırasında biri esir 10 Rum'u öldürdüğünü söyleyen ancak daha sonra anlattıklarının senaryo olduğunu ifade eden tiyatrocu Atilla Olgaç hakkında uluslararası tutuklama emri çıkarmaya hazırlanıyor.

32 Türk katledildi

Bu arada Oxford Üniversitesi eski tarih profesörü Rum akademisyen Ronaldos Kaçaunis de Rumlar tarafından Kıbrıslı Türklere karşı 1963’te başlatılan silahlı eylemlerde Gazimağusa’da 32 Kıbrıslı Türk’ün katledildiğini söyledi. Kaçaunis, “Onları bir yere götürdüler ve öldürdüler. Sonra da toplu mezarlara gömdüler” dedi.

Kıbrıs Rum Yömnetimi Lideri Dimitris Hristofyas’a yakınlığıyla tanınan Haravgi gazetesine konuşan Kaçaunis, yaşadıklarını şöyle anlattı: “3 Yunan subayın ve Lefkoşa Polis Müdürü’nün oğlunun da bulunduğu bir otomobil kentin Türk bölgesine girdi. Türkler onları durdurup ateş etti ve yalnız bir tanesi sağ döndü. Ertesi günü bir grup Kıbrıslı Rum, Rum bölgesindeki bankalarda, dükkanlarda çalışan Kıbrıslı Türkleri tutukladı. Tümü sivil ve bir önceki gün meydana gelen olayla ilgileri olmayan 32 Kıbrıslı Türktü. Onları bir yere götürüp öldürdüler. Daha sonra da toplu mezara gömdüler.”

http://www.haber3.com/news_detail.php?id=443649

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Nerde o Özür Dileyenler Yahudiler!!!!

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
zafercem sen hatırlamazsında ben hatırlarım askere alınmak için fatih askerlik şubesi önünde izdiham vardı
onlarınki o haleti ruhiye içerisinde azda olsa mazur görülebilir makarios gaza getirmişti
sıkı dur
aynı zaman diliminde doğu perinçek aydınlık+halkın sülalesi+derin devlet+cia 1 mayıs katliamını el ele oluşturmuş bizim sayımızla 96 resmi rakamlarda55 proleter çocuğu ve eşiyle taksim 1 mayıs meydanında ağır silahlarla katledilmiştir o silahları taşımanın olanağı yoktur günler öncesi kurulmuştur
yazdıklarınla düşüncelerin bir olsun
zafercem kardeşim peşine düştüğün reziller binlerce genci birbirine kırdıran mao cu goşist[litaratürde öyle geçer[bkz muzaffer sencer sosyal kriterler göstergeler]lerdir erken uyanmanda fayda var sana kızarım eleştiririm ama küçüğümsün seni uyarmakta benim görevim

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
katledilen türk cezasını çeken gene türk

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zafercem sen hatırlamazsında ben hatırlarım askere alınmak için fatih askerlik şubesi önünde izdiham vardı
onlarınki o haleti ruhiye içerisinde azda olsa mazur görülebilir makarios gaza getirmişti
sıkı dur
aynı zaman diliminde doğu perinçek aydınlık+halkın sülalesi+derin devlet+cia 1 mayıs katliamını el ele oluşturmuş bizim sayımızla 96 resmi rakamlarda55 proleter çocuğu ve eşiyle taksim 1 mayıs meydanında ağır silahlarla katledilmiştir o silahları taşımanın olanağı yoktur günler öncesi kurulmuştur
yazdıklarınla düşüncelerin bir olsun
zafercem kardeşim peşine düştüğün reziller binlerce genci birbirine kırdıran mao cu goşist[litaratürde öyle geçer[bkz muzaffer sencer sosyal kriterler göstergeler]lerdir erken uyanmanda fayda var sana kızarım eleştiririm ama küçüğümsün seni uyarmakta benim görevim
Kendi bakış açından olaylara yaklaşmışsın. Bir de zırt pırt sen maocusun, aydınlıkçısın gibi sıfatlarda bulunuyorsun. Bak arkadaşım tekrar söylüyorum ben Atatürkçü biriyim. Atatürkçülükten taviz vermem. Beni ikide bir bunlarla aynı fikirde gösterme. Bu etiketleme ısrarın ne anlayamıyorum. Birileri sizin gibi düşünmeyince hemen sen gomunistsin, sen faşiksin gibi yaftalamaları bırakın.

Beni bırakda konuya odaklan. Benimle uğraşmak sana birşey kazandırmaz.

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bu adam başımıza büyük iş açtı .... ( Ne güzel herşey bitti derken )

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
zafercem ben sana maocu aydınlıkçı demedim onlara fazla takılma dedim atatürkçülükte nasıl oluyor bir konuda ona açda öğrenelim
oğlum ben atatürk heykelleri arasında gözümü açtım babam heykeltraş idi bayramlarda evimizin dışı defnelerle Atatürk resimleriyle süslenir fatih bizim oraya akın ederdi yani sen Atatürkçüde olamazsın ama seni takdir ediyorum ekmek aslanın ağzında devir bu kimin kayığına binersen onun türküsünü söyle

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ashabulyemin yazdıkların tırı vırıdan öteye gitmiyor. böyle ucuz cümlelerle daha fazla kendini alçaltma. sana şunu söyleyeyim "kişi kendi nasılsa başkasını öyle sanarmış". beni kendinle karıştırma. atatürkçülüğü sen mi bana öğreteceksin sana şu söz uygun düşer "dinime küfreden bari müslüman olsa".

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
zafercem
atatürkçülüğü sen mi bana öğreteceksin
öğretiriz ama o kafan almıyorki
hani bir vecize varda aklıma sonu gelmiyor
hani nasıl derlerdi ne dedilermi tuzu alıp koşuyor işte yapma
DARWINİST MAO TSE TUNG VE KATLİAMLARI
125ab.jpg

Mao yanlısı komünistler, iç savaş sırasınde kendilerine karşı gelenleri acımasız yöntemlerle cezalandırıyor, halkın önünde küçük düşürdükten sonra idam ediyorlardı.​

Çin'in komünist lideri Mao'nun iki önemli rehberi vardı; daha önce de değindiğimiz gibi, bunlardan biri Darwin, diğeri ise Stalin'di. Mao'nun şahsında birleşen bu iki tehlikeli isim, Çin tarihinde de büyük trajedilere, karanlık ve uzun bir döneme damgasını vurdu.
Mao Tse-Tung'un direktifleriyle 6 ila 10 milyon arasında kişi doğrudan öldürüldü, on milyonlarca karşı devrimci ömürlerinin önemli bir bölümünü cezaevlerinde geçirdi ve 20 milyonu buralarda öldü. 1959-1961 yıllarında "İleriye Doğru Büyük Sıçrama" diye adlandırılan dönemde, tümüyle Mao'nun aşırı projelerinin feci bir sonucu olarak 20 ile 40 milyon arasında insan ise açlıktan öldü. Tienanmen Meydanı'nda Haziran 1989'daki katliam (1000 civarında ölü) ise Çin'in yakın geçmişte yaşadıklarının bir örneğidir. Doğu Türkistan'da Müslüman Türkler'e uygulanan zulüm ve soykırım ise hala devam etmektedir.
Çin'de gerçekleşen komünist devrimde büyük vahşetler ve akıl almaz olaylar yaşandı. Adeta toplu bir hipnozun etkisi altına giren halk, her türlü vahşeti destekliyor, katliamları seyrederken destek verdiklerini gösteren naralar atıyorlardı. Çok korkunç ve dehşet verici bir ortam hakimdi. Tarihçilerden ve öğretim üyelerinden oluşan bir ekip tarafından hazırlanan ve komünizm adı altında işlenen suçların biraraya toplandığı Le Livre Noir du Communisme (Komünizmin Kara Kitabı) isimli kitapta, komünizmin vahşi uygulamaları şöyle tarif edilmişti:
Hepsi ölüme mahkum edilen devrim karşıtları, bütün halkın davet edildiği açık duruşmalarda, Kızıl muhafızlar tarafından parçalanıyorlardı. Halk ise bu esnada "öldür öldür!" diye bağırıyordu. Kızıl Muhafızlar bazen parçaları kızartıp yiyor ya da hala canlı olan mahkumun gözleri önünde ailesine yediriyordu; herkes "eski mülk sahibi"nin karaciğerinin ve kalbinin yendiği ziyafetlere ve konuşmacının yeni kesilmiş kafalardan yapılmış bir kazık dizisi önünde konuştuğu toplantılara davetliydi. Çin'de yamyamlığa varacak kadar şiddetlenen nefret ve vahşet hakimdi.115

127ab.jpg

POL POT VE KIZIL KMERLERİN ÖLÜM TARLALARI​
128.jpg
1975-79 yılları arasında, Pol Pot yönetimi sırasında 7 milyon nüfusa sahip Kamboçya'da 2 milyon insan katledildi. Tamamen komünist bir devlet kurma idealinde olan Pol Pot'un katliamları, nüfusa oranla düşünüldüğünde, Hitler ve Stalin'in katliamlarından çok daha büyüktü. Pol Pot'un asıl olarak hedef alıp öldürttüğü kitle doktorlar, mühendisler, bilimadamları, öğretmenler, kısacası ülkenin aydınları idi. Hatta "gözlük takan herkesin öldürülmesi" emri verilmişti. Bu insanlık dışı cinayetlerin sonucunda yıllarca ortadan kaldırılamayan "ölüm tarlaları" oluştu.
Kızıl Kmer subaylarının katliamlarını meşrulaştırmak için kullandıkları mantık ise şu sözlerinde özetleniyordu: "Sizi yaşatmak hiçbir şey kazandırmaz. Kaybetmek ise bize hiçbir kayıp getirmez." Kendilerince gereksiz ve zararlı gördükleri, hatta böyle olduklarından şüphelendikleri herkesi öldürdüler. Her aileden en az bir kişi bu katliamlarda hayatını kaybetti.
İnsan hayatını hiçe sayan Pol Pot, aile kavramını da radikal sosyalizm hedeflerinin önünde bir engel olarak görüyordu. Aileleri birbirlerinden ayırarak ve insanları komün yerlerinde yaşamaya zorlayarak, aile kavramını ortadan kaldırmaya çalıştı. Aynı uygulama Stalin tarafından Rusya'da da uygulanmıştı. Hatta köylülerin ellerinden önce toprakları alınmış, sonra geri verilen küçük alanlar, özellikle dağınık ve birbirinden çok uzak yerlerden verilmişti. Bunun sonucu olarak bir aile çok küçük parçalardan oluşan tarlalarını sürebilmek için ayrı yerlerde yaşamak zorunda kalıyordu.
Robert Templer, Pol Pot's legacy of Horror, The Age, 18 Nisan 1998, http://dithpran.org/PolPotegacy.htm

http://www.darwinizmdini.com/darwinkomdehset1.html
istersen yüzlerce sayfa ekleyeyim

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yhaa Usta TAmam da burası bi tartışma platformu değil adı Üstünde teknoloji Forumu ...
Gereksiz tartışmalarınızı özel mesajlarla halledebilirsiniz...
Herkes neyi Kabulleniyorsa ona göre yaşar...
Kimsenin kimseyi değiştirmeye hakkı yoktur olamaz da ...
Her koyun kendi bacağından asılır...
Bırakın da herkes inancına Göre yaşasın..

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Yhaa Usta TAmam da burası bi tartışma platformu değil adı Üstünde teknoloji Forumu ...
Gereksiz tartışmalarınızı özel mesajlarla halledebilirsiniz...
Herkes neyi Kabulleniyorsa ona göre yaşar...
Kimsenin kimseyi değiştirmeye hakkı yoktur olamaz da ...
Her koyun kendi bacağından asılır...
Bırakın da herkes inancına Göre yaşasın..
sen kafanı yorma özel mesajla zaten hallediyoruzda bunlar yetişmeyenler
dikkat edersen forum sakinlerinin değişik ihtiyaçlarına yönelik bölümler var isteyen istediği yere takılıyor uzun zamandır bir gurubun kendi düşüncelerini empoze etmek milleti bıktırmak için uğraşısı var milli manevi değerlerimize saldırılıyor bunları yaparkende aynı oğeler kullanılıyor birinci dalga dağıldı ikinciside arta kalanlarıda ayıklayacağız
banlanana kadar hiç bir din milliyet ve düşünce gurubunun değerlerine saldırtmayacağız gece uykusuzda kalsak devam

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen kafanı yorma özel mesajla zaten hallediyoruzda bunlar yetişmeyenler
dikkat edersen forum sakinlerinin değişik ihtiyaçlarına yönelik bölümler var isteyen istediği yere takılıyor uzun zamandır bir gurubun kendi düşüncelerini empoze etmek milleti bıktırmak için uğraşısı var milli manevi değerlerimize saldırılıyor bunları yaparkende aynı oğeler kullanılıyor birinci dalga dağıldı ikinciside arta kalanlarıda ayıklayacağız
banlanana kadar hiç bir din milliyet ve düşünce gurubunun değerlerine saldırtmayacağız gece uykusuzda kalsak devam
Yani durmak yok yola devam diyorsun. O zaman el mi yaman bey mi yaman göreceğiz:innocent:
Yalnız ABD'ye fazla güveniyorsunuz:helpsmilie:

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Konuları lütfen uygun bölümlere açalım.

KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...