Rtx 2060 sistem önerisi bütçem 6800

Bu konuyu okuyanlar

aimnil

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
bende aynılarını dedim :D ancak rekabetçi oyunlarda ayarları low a alınca ne olur bilemiyorum
Birşey olmaz lowa almana gerek yok zaten lowda oynamak için mi rtx 2060 alıyorsun :) allah ne verdiyse yapıştırıcan yine yüksek fps alırsın zaten.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Tekrar merhaba sizce sistem yerine bu laptopu mu alsam

Son düzenleme:

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Tekrar merhaba sizce sistem yerine bu laptopu mu alsam
hayır sistem almalısınız laptop konusuna gelince ise ekran kartı değiştiremessiniz ilerde işlemcide aynı şekilde değiştirilemez bir yere sürekli seyehat etmiyorsan hiç gerek yok ediceksende nintendo swith falan bak :D ama parasına değmez bence (nintendo switch)

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
hayır sistem almalısınız laptop konusuna gelince ise ekran kartı değiştiremessiniz ilerde işlemcide aynı şekilde değiştirilemez bir yere sürekli seyehat etmiyorsan hiç gerek yok ediceksende nintendo swith falan bak :D ama parasına değmez bence (nintendo switch)
Ben sistem istiyorum ama Ailem bana notebook al yanımıza gelirken getirirsin diyorlar parayı onlar verecek bana

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Ben sistem istiyorum ama Ailem bana notebook al yanımıza gelirken getirirsin diyorlar parayı onlar verecek bana
malesef böyle bir durum kötü nintendo switch al monitörü sonra halledersin sadece kasa al istersen yada sadece sistem al çünkü ilerde o laptop oyunları açmamaya başlıyacak evet daha 5 6 yıl gideri var ama kişiden kişiye değişir ultra ayar takıntınız falan yoksa olabilir belki monitörde 60hz sanırım oyunlarda zevk alışınızda düşer + ekran küçük

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
malesef böyle bir durum kötü nintendo switch al monitörü sonra halledersin sadece kasa al istersen yada sadece sistem al çünkü ilerde o laptop oyunları açmamaya başlıyacak evet daha 5 6 yıl gideri var ama kişiden kişiye değişir ultra ayar takıntınız falan yoksa olabilir belki monitörde 60hz sanırım oyunlarda zevk alışınızda düşer + ekran küçük
Sistem alırsam benim için gerçekten iyi olur bu arada konsol gibi şeyleri sevmiyorum o yüzden büyük ihtimalle vatandan veya itopyadan hazır bir sistem alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba ben bir oyun bilgisayarı almak istiyorum sistem toplamanın avantajlarıni biliyorum ama belirli sebeplerden dolayı notebook almanın daha mantıklı olduğuna karar verdim ve bilgisayar oyun oynacağım
Isteklerim
İ7 10.nesil
Rtx 2060
Minumum 120hz ekran
16gb ram
Ve nvmm(yazım hatası olabilir)ssd

Ben en uygun bunu buldum
Bütçem 10000

Eğer en mantıklısı monstersa kullanan kişilerin fikrini alabilir miyim

Sizin fikirleriniz nelerdir

Son düzenleme:

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Sistem alırsam benim için gerçekten iyi olur bu arada konsol gibi şeyleri sevmiyorum o yüzden büyük ihtimalle vatandan veya itopyadan hazır bir sistem alırım

Merhaba ben bir oyun bilgisayarı almak istiyorum sistem toplamanın avantajlarıni biliyorum ama belirli sebeplerden dolayı notebook almanın daha mantıklı olduğuna karar verdim ve bilgisayar oyun oynacağım
Isteklerim
İ7 10.nesil
Rtx 2060
Minumum 120hz ekran
16gb ram
Ve nvmm(yazım hatası olabilir)ssd

Ben en uygun bunu buldum
Bütçem 10000

Eğer en mantıklısı monstersa kullanan kişilerin fikrini alabilir miyim

Sizin fikirleriniz nelerdir
yaptığınız benim açımdan yanlış ama güzel laptop eğer 120hz bir ekranıda varsa alınabilir

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Merhaba toplama bilgisayar almayı düşünüyorum işlemci mimumum Intel i5 9400f ve AMD 3600 (yeni Intel işlemcilerde olur) olursa daha iyi olur max 6800 TL ye toplanabilecek en iyi rtx 2060 veya 2060s sitemi önerebilir misiniz?

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
yaptığınız benim açımdan yanlış ama güzel laptop eğer 120hz bir ekranıda varsa alınabilir
Ekran 144hz bazı sebeplerden ötürü laptop almam gerekiyor sistemin daha kârlı oldugunu biliyorum

Sizi anlamadım ama yine de teşekkürler

Son mesajlar