Rpg Oyun Önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

jawossss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Müzikleriyle, Hikayesiyle, Oynanışıyla etkileyebilecek hemen bitmeycek bir oyun önerebilir misiniz? 100 Tl'yi geçmeyecek veya crack'i çıkmış oyunlar önerin.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Başlık rpg oyun önerisi, önerilen oyunların hiçbiri rpg değil üstelik 1 tanesi hariç geri kalanı 10-12 saatte bitiyor.

Skyrim Special Edition indirimde şu an al, linkini attığım rehbere bakarak modla. 1 sene oyna.

Sıkıntı yaşarsan konu açıp beni etiketle.

MFTN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Divinity 2: Developer's Cut tam aradığın oyun bence. Divinity serisindeki izometrik olmayan tek oyun.Crack ile ilgili bir sıkıntın yoksa oyunun bir önceki versiyonu Dragon Knight Saga'yı bulup oynaman daha iyi olur. Müziklerini özellikle beğeneceğinden şüphem yok. Oynanışı ve hikayesi ayrı güzel. Oynamadıysan mutlaka tavsiye ederim. Bu arada oyunda ejderhaya dönüşüp ejderhalarla savaşa biliyorsun

Son düzenleme:

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
RPG derken çok geniş çaplı olmuş. Ben daha çok yavaş ilerleyen değil de aksiyonu ve adrenalini olan RPG'leri seviyorum. O yüzden sırasıyla önerim:
  1. The Elder Scrolls V: Skyrim
  2. Assassin's Creed: Odyssey (RPG hissini pek vermiyor ama bu da RPG)
  3. Dragon Age Inqusition
Witcher 3 önermiyorum çünkü Skyrim sonrasında oyun bana aşırı boğucu geldi. Her yeri görevlerle ve NPC'lerle doldurulmuş bi dünyası var ama hiç zevk vermeyen tarzda bi dünya. Skyrim'in depresif atmosferini özletti bana Witcher 3. Ayrıca karakteri kendi tarzına göre kişiselleştiremiyosun. En beğenmediğim özelliği buydu.

Listeye eklemediğim önerim Elden Ring (600TL). Hem fiyat olarak hem de kategori olarak pek RPG'ye uygun değil ama bence Witcher 3 RPG sayılıyosa Elden Ring kesinlikle RPG sayılır. Bi şöyle 400TL falan olsa direkt alıcam.

Not: 1 yıl önceki konuyu neden hortlattınız?

Son mesajlar