Rp Fiyat Zam Çılgınlığı

kabulayacinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar son zamanlarda hiç fark ettinizmi bilmiyorum ama riot games rp fiyatlarında düzensiz ve de habersiz bir şekilde zam yaptı. oyunu oynayan birisi olarak ve oldukça sık rp alan birisi olarak bu artışın niçin böyle oldugunu anlayamadım. şampiyon almak istiyorum bide rp fiyatına bakıyorum gene zam yapılmış. oyunu gayet seviyorum ve zevk alıyorum oynar iken fakat şu rp fiyatlarına habersiz bir şekilde ve sık zam yapılması canımı sıktı. bu konuda nasıl bir çözüm bulabiliriz. lütfen yardımcı olun.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Riot'un savunucusu değilim ama haberleri takip edersen zam 15-20 gün oncesinden haber verildi. Ayrica zam en fazla senede bir oluyor, bu da kir farkindan kaynaklanan bir zamdi. Sanki 3 ayda bir zam yapiliyormjs ve haber verilmiyormis gibi söylemen ilginç

kabulayacinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Riot'un savunucusu değilim ama haberleri takip edersen zam 15-20 gün oncesinden haber verildi. Ayrica zam en fazla senede bir oluyor, bu da kir farkindan kaynaklanan bir zamdi. Sanki 3 ayda bir zam yapiliyormjs ve haber verilmiyormis gibi söylemen ilginç
senede 1 kere demişsinde bu sene 1 kere gelmedi iyi takip etti isen.

killokillo1221

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olay sadece zammı abı yapma allah askına oyuncu kalitesi yerlerde sacma sapan report sistemi bi ton sey sayabılırım daha ben şahsen bıraktım bu sebeplerden ve mutluyum

Cenk Cekmece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar son zamanlarda hiç fark ettinizmi bilmiyorum ama riot games rp fiyatlarında düzensiz ve de habersiz bir şekilde zam yaptı. oyunu oynayan birisi olarak ve oldukça sık rp alan birisi olarak bu artışın niçin böyle oldugunu anlayamadım. şampiyon almak istiyorum bide rp fiyatına bakıyorum gene zam yapılmış. oyunu gayet seviyorum ve zevk alıyorum oynar iken fakat şu rp fiyatlarına habersiz bir şekilde ve sık zam yapılması canımı sıktı. bu konuda nasıl bir çözüm bulabiliriz. lütfen yardımcı olun.
dogru bı post ayrıca sadece bu değil mesele her gelen şampiyon bufflu cıkıyo her yamada adeletsız bufflar nerfler var oyun zevkinin içine ediyorlar

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Haber verildi zam yapılacak diye herkeste oyunda söylüyordu çok mu rahatsızsın bu konuda almak zorunda değilsin şart yok.