Riot & Migros Kampanyası Hakkında Düşünceleriniz.

Katılım
16 Ağustos 2018
Mesajlar
108
Reaksiyon puanı
39
Puanları
28
migros_retail_rengar.jpg


Editör: 6450 Riot PIN (RP) alıyorsun, 400 Riot PIN (RP) HEDİYE GELİYOR
Riot: Riot PIN satın almanın en kolay adreslerinden Migros, Türkiye’deki tüm adreslerinde geçerli bir kampanyaya başlıyor. Ev ihtiyaçlarıyla birlikte Riot PIN’inizi de sepete atmak isterseniz sizi bir de ekstra 400 RP hediyesi bekliyor.
13-31 Ağustos tarihleri arasında Migros Money Club Kartı ile tek seferde yapacağınız her 6450 RP’lik Riot PIN alımında 400 RP hediyesi kartınıza tanımlanacak. Bir sonraki alışverişinizde aynı Money Club Kart ile işleme başladığınızda hediye 400 RP artık sizin! Kasa görevlisine Migros Money Club Kart’ınızı kullanarak bu kampanyadan faydalanmak istediğinizi söylemeyi unutmayın!
Türkiye’nin her yerindeki Migros’lardan nasıl Riot PIN satın alabileceğinizle ilgili tüm ayrıntılar burada.
Kampanya açıklaması: 13.08.2018 - 31.08.2018 tarihleri arasında Money Club Kart Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tüm Migros, Mjet, 5M ve Macrocenter’lar kasalarından tek seferde yapılan her League of Legends 6450 Riot PIN (RP) alışverişine League of Legends 400 Riot PIN (RP) hediye edilecektir. Hediye 400 Riot PIN Money Club özellikli kartlara tanımlanacak ve hediyeye hak kazanan müşteriler 2. alışverişlerinde hediyelerini temin edebilecektir. Kampanyadan sadece Money Club Kart üyesi olup, iletişim bilgileri eksiksiz ve iletişim izinleri alınmış müşteriler yararlanabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.

Editör: Bu Kampanya hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum :)
 
Üst