Roberto Carlos : Endişeye gerek yok

Bu konuyu okuyanlar

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında aldıkları 2-0'lık yenilginin kimseyi endişelendirmemesi gerektiğini ifade ederek, ''Fenerbahçe bu yıl da yine şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın'' dedi.

Kulübün internet sitesinde, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında yardımcı hakeme küfrettiği şeklinde medyada yer alan haberle ilgili olarak açıklama yapan Carlos, maçla ilgili değerlendirmeler de yaptı.

Brezilyalı futbolcunun maçla ilgili, ''İlk maçımızda düşündüklerimizi sahaya yansıtamadığımızın hepimiz bilincindeyiz. Kötü bir oyun sergiledik. Daha bu ilk maçımız. Taraftarımız merak etmesin. Fenerbahçe bu yıl da yine şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın'' ifadelerini kullandı.

''KURALLARA UYGUN DAVRANDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM''

Roberto Carlos, hakeme itiraz ettiği dakikaların tümünde aykırı bir harekette bulunmadığını düşündüğünü ifade etti.

Brezilyalı oyuncu, ''Bunu sadece benim düşünmem de yetmiyor. Eğer maçın hakemi de bunun tersini düşünüyor olsaydı, zaten maç içinde bana gerekli cezayı verecekti ve bunu hepimiz görecektik. Tamamen kurallara uygun davrandığımı düşünüyorum. Maç içinde bağırtılı, sinirli konuşmalar oyuncular arasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da olacaktır. Sabah saatlerinde tercümanımız Fatih gazetelerde maçın hakemine ağıza alınmayacak bir küfür ettiğim yönünde haberlerin yer aldığını söyledi. Başlangıç maçımızda aldığımız kötü sonuçtan sonra bu tür kötü tepkileri oyuncuların ağzından duymadan kamuoyuna yansıtmak iyi bir şey değil'' şeklinde ifade kullandı.

http://www.ntvspor.net/Pages/13712.ASP

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bizde yedik.Oynayamıyom torun torba sahibi olucam dede olacak yaşa geldim demiyoda...Ne demişler düşünmek yetmez yapmak lazım..

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Tamam Robert Carlos yaşlı olabilir ama yine de fenerde iyi işler yapacaktır.
[size=10pt]1[/size]Galatasaylıyım!Bu sene şampiyonuz! :]